Дроблення каменів у Львові — симптоми і види лікування, про які вам розкажуть спеціалісти клініки «Urologist Valetskyi»

Одним з найбільш неприємних напрямів в медицині є урології. Такі проблеми стосуються виключно чоловіків і носять максимально особистий характер. Більшість людей, які страждають від певних симптомів, банально соромляться звертатись до компетентного лікаря.

Вони намагаються відкладати візит до медика на пізніше, хоча і усвідомлюють, що затягування ні до чого хорошого не призведе. В цій клініці пропонують умови максимальної конфіденційності.

Ніколи сторонні особи не дізнаються, хто, коли і через які причини вирішив звернутись саме сюди. Все тримається в суворій секретності, що підтверджується підписанням офіційного договору.

В цій клініці надається велика кількість послуг, які пов’язані безпосередньо з урологією. Наприклад, здійснюється дроблення каменів у Львові спеціалістами клініки «Urologist Valetskyi». Видаляти їх потрібно якомога швидше, так як з часом кількість і розміри будуть лише збільшуватись.

Дроблення каменів у Львові від urology.lviv.ua

На початковому етапі процедура знищення взагалі виглядає максимально швидко і просто. Тоді застосовується метод дистанційної літотрипсії, що володіє наступними перевагами:

  • максимальна ефективність;
  • безболісність;
  • нетривалий термін реабілітації.

Але, він виявиться ефективним лише у випадку, коли розмір каменів не перебільшує двох сантиметрів. У протилежному напрямі контактну літотрипсію, суть якої – використання ударних хвиль.

Ще більш ефективним способом називають лазерний. Це гарантія всіх каменів, в незалежності від їх локалізації, кількості і розмірів. В більшості випадків достатньо лише однієї процедури.

Головні симптоми, які вказують на те, що в певних органів знаходяться нетипові конкременти — важлива інформація для кожного

Як і в будь-якої хвороби тут є ознаки, які свідчать про те, що потрібно приймати якісь рішення, а не надіятись, що все пройде само собою. Ці симптоми пов’язані з сечовим міхуром, нирками, сечовивідником.

Варто хвилюватись, якщо при сечовипусканні випадають маленькі камінці і відчувається біль, а також по причині гострої кольки. Поступово симптоми прогресують. З’являються камені в інших місцях і нових локаціях.

Вони стають більшими. Якщо довгий час не здійснювати візит до медика, то потім процес лікування виявиться максимально складним. Пізніше доведеться обирати найбільш сучасні, але водночас і дорогі методи. Краще звернутись до хорошого спеціаліста якомога раніше. У клініці «Urologist Valetskyi» вам обов’язково допоможуть!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *