Гороскоп Овна на 2013 рік

Гороскоп Овна на 2013 рік.

2013 рік для Овна може виявитися занадто незвичайним, насиченим на події. Можливо, Овна доведеться багато чого переглянути у своєму житті під впливом внутрішньої глибокої потреби в глобальних змінах.

Бізнес і робота. Початок року, що може протривати приблизно до квітня, обіцяє масу цікавих і багатообіцяючих можливостей. Вірогідні вдалі контакти з колегами з інших міст і країн. Коло спілкування розширюється і це, звичайно, буде дуже радувати і стимулювати Овна на нові звершення в області бізнесу або роботи за наймом.

Новини сайту:рулонные жалюзи

Друга половина року може виявитися більш напруженою і від того як Овен «відчує» початок року і з яким доробком він прийде до середини року, буде залежати його психологічний стан до кінця 2013 року. Складнощі можуть бути і в бізнесі, і в роботі по найму. Чи пов’язані ці складнощі швидше з партнерами, колегами і начальством. Під впливом виниклих протиріч доведеться багато чого переглянути і, можливо, переорієнтувати бізнес. Якщо мова йде про роботу за наймом, не виключена ймовірність зміни місця роботи.

Гроші. Незважаючи на те, що у фінансовому сенсі 2013 не обіцяв великих грошових втрат, контролювати грошовий потік необхідно. Краще відмовитися від ризикованих заходів у цій сфері, хоча можливості і спокуси зробити це будуть мати місце. Овен повинен чітко розуміти куди він витрачає і оцінювати: потрібно це чи ні.

Друга половина 2013 може виявитися більш стабільною, оскільки в Овна з’явиться тил у вигляді родичів, які зможуть його підтримати у важкі моменти. Однак, як і в попередньому випадку, занадто сподіватися або розраховувати на інших не варто — краще відповідально підійти до свого балансу грошових коштів і самостійно вирішувати всі фінансові питання.

Любовні стосунки, родина. У любові 2013 рік для Овна теж може виявитися бурхливим. Можливі сварки через нерозуміння, пов’язані з внутрішньою нестійкістю самого Овна — йому складно визначитися і дотримуватися однієї лінії поведінки. Через внутрішню напряженки любовні відносини будуть випробовуватися на міцність практично весь 2013 рік.

Хтось захоче розлучитися з чоловіком (дружиною), а хтось зуміє утримати баланс і зберегти сім’ю. Багато чого буде залежати від уже сформованих відносин. Чим раніше вони зав’язалися, тим легше буде подолати труднощі цього року.

Для самотніх людей у ​​першій половині року складеться сприятлива ситуація знайти нову любов. І, якщо це трапиться, то друга половина року теж обіцяє бути вдалою в плані розвитку відносин.

У багатьох сім’ях в другій половині 2013 року ймовірно поповнення: народження дітей, онуків. Взагалі, родинні зв’язки в цей період можуть виявитися дуже вдалими і корисними в усіх відношеннях.

Здоров’я і рівень енергетики. Перша половина 2013 року більш активною і зі здоров’ям теж не повинно бути особливих проблем. Енергетичний фон високий, настрій бадьорий.

Друга половина 2013 може виявитися більш млявою і у Овна може початися хандра. У цьому випадку вірогідна деяка млявість, апатія, а це завжди негативно позначається на самопочутті. Не варто піддаватися такого стану. Можна постежити за харчуванням — додати більше овочів і фруктів у свій раціон, зайнятися легкою фізкультурою, щоб відновити свій організм.

Весь рік слід бути уважним на дорогах і взагалі намагатися уникати небезпечних ситуацій, оскільки є ймовірність отримання травм.

Якщо ж говорити про 2013 рік з точки зору китайської астрології, то для Овна цей рік не дуже контрастний. Енергетика року досить рівна і Овен зуміє знайти підходящий спосіб відповідати їй. Складність може полягати в тому, що Овен (типовий представник знака) не любить довго щось обмірковувати — він віддає перевагу швидко приймати рішення і втілювати їх у життя.

А рік Водної Змії (2013) вимагає обдумування, поверненню до незавершеного, накопичення та зосередження сил, плавного руху вперед і врівноваженого сприйняття життєвих обставин. Потрібно спочатку знайти баланс усередині себе з тим, що хочеться зробити і тільки потім йти до мети. Загалом, як у приказці: «Поспішиш — людей насмішишОвна варто задуматися над цим. Якщо Овен зуміє «вписатися» в енергетику 2013 року, то він не тільки збереже сили, не витративши їх даремно, але і доб’ється бажаного більш простим способом.

Добавить комментарий