Гороскоп Тельця на 2013 рік

Гороскоп на 2013 рік для Тільця.

2013 рік для Тільця обіцяє бути насиченим. Нудьгувати точно не доведеться, а от як сам Телець буде сприймати події цього року — таким він і буде для нього: або цікавим, що відкриває нові можливості, або важким, тому що людина не захоче мінятися сам. Як би там не було, але Телець уміє розставляти акценти і справлятися навіть з найскладнішими завданнями. Вперед!

Бізнес і робота по найму. У першій половині 2013 року багато чого буде вдаватися. Відкриються нові можливості розширення справи і, можливо в іншому місті, закордоном. Звичайно, це зажадає концентрації сил, переговорів і поїздок, але удача повинна супроводжувати на цьому шляху. Непогано будуть складатися партнерські відносини, домовлятися буде легко і всі справи будуть сперечатися.

Друга половина 2013 року наповнена всілякими нестикуваннями. Партнери можуть підвести, податкові перевірки можуть виявитися дуже недоречно, нововведення в законах, помилки у звітних документах. Всі ці речі в масі своїй можуть створити несприятливий фон для нормального ведення справ. І така ситуація може вибити Тельця з колії. Однак, не варто панікувати. Телець завжди може поправити те, що відхиляється від його плану. Він вчасно зрозуміє, що повинен більше робити сам і тоді стане набагато легше.

Гроші. Перша половина 2013 року, спираючись на успіх у роботі та бізнесі, принесе фінансову стабільність і навіть збільшення прибутку у Тельця. Цей період може принести справжній успіх і можливість, нарешті, піднятися на вершину матеріального благополуччя. Якщо Телець — службовець, то він теж зможе знайти більш перспективну і грошову роботу в цей період часу.

Друга половина 2013 принесе більше суєти і напруги сил без особливої ​​віддачі. У цей період можливі фінансові втрати, але вони не будуть носити глобального характеру. Все поправимо і іноді потрібно приймати життєві обставини такими, які вони є. Зберігайте здоровий глузд, але не зациклюйтеся на економії — краще пошукати нові джерела доходу.

Любовні стосунки, родина. В особистому житті 2013 теж «проявить себе» з боку спокус. Те, що буде здаватися хорошим, потрібним і правильним, може просто поманити і кинути. Так і зі старими любовними зв’язками: спочатку захочеться повернутися в минуле і почати все спочатку, але потім виявиться, що нічого повернути не можна і реанімувати минулі любовні відносини вже не виходить. Звичайно, така ситуація внесе якийсь дисбаланс в усталене життя, відведе убік. З почуттями кожен розбирається як вміє і до чого призведе це повернення в минуле, невідомо …

У сімейних Тельців теж не все рівно. Знайдуться приводи для дрібних сварок і великих змін, але, навряд чи Телець наважиться «робити різкі рухи» в сторону розлучення, та й навряд чи він щось глобально змінить для Тельця. Якщо шлюб склався давно, ніяких серйозних сварок бути не повинно. Вся справа в тому, що для кожного в 2013 році буде робота. Загальна енергетика року досить суперечлива і тому у всіх можуть виникати проблеми «на рівному місці». Це потрібно знати і по-хорошому допомагати один одному, підтримувати і підбадьорювати.

Здоров’я. Зі здоров’ям у Тельців у 2013 році не повинно бути особливих проблем. Загальний стан нормальний і, якщо не турбуватися через дрібниці, то все буде добре. Протягом всього року слід бути уважним на дорозі і намагатися уникати небезпечних для життя і здоров’я ситуацій. Ризик отримати травму присутня.

За китайським гороскопом, 2013 рік — рік Водної Змії вважається досить сприятливим для Тельців. Він не обіцяє потрясінь і енергетичний фон сприяє планомірному, методичному підходу до справ. Телець неквапливий і прекрасно «впишеться» у 2013 рік, але розслаблятися буде ніколи і це теж потрібно пам’ятати, тобто пускати справи на самоплив через елементарну лінь не варто: нехай повільно, але — вірно!

Не потрібно чекати сприятливих можливостей, потрібно використовувати те, що мається на даний момент і йти тільки вперед крок за кроком. Ніхто не буде Тельця ні відволікати, ні квапити цього року, тому він має багато шансів, нарешті, реалізувати свої плани максимально успішно.

Добавить комментарий