Чому вважається нормою шкодити собі?


Вот скажіть мені - чому поїдання банана на вулиці викликає насмішки, а смоктання тліючого циліндрика з сушеною травою - ні...?! Чому всім потрібно пояснювати свій вибір, коли замовляєш в барі негазовану воду, а споживання "результатів" (самі розумієте яких) життєдіяльності дріжджів - це норма...?!

Коли вживав алкоголь, курив та їв що-попаде і коли захочеться - то оточуючих усе влаштовувало, ніхто нічого не пропонував змінювати... А коли почав слідкувати за своїм здоров'ям, відмовився від шкідливих звичок, скинув зайві кілограми - в мене раптом появилось море "лікарів", які намагаються переконати, що я зараз роблю щось не так і приношу шкоду своєму здоров'ю... Тільки я тут не бачу логіки?! 

Чому в 21-ому столітті, коли живуть такі мудрі і розвинуті люди - вважається нормальним шкодити своєму організму?! Чому саме отруювати себе вважається крутістю, а бути здоровим - ні...?!

Але все могло би бути зовсім по-іншому! 

На вулиці підходили б із запитання "чи не знайдеться жменька горішків? Бо свої в машині забув...". 

Робили б перерву на свіжовичавлений апельсиновий сік, а не енергетик. 

За компанію робили б зарядку і виходили подихати свіжим повітрям, а не димом. 

Збиралися б після важкого робочого тижня випити по пляшці гарбузового соку, а не отрути. 

Піднімали собі настрій фізичними вправами, а не наркотиками. 

Корпоративи, дні народження святкували б так, щоб покращити своє здоров'я, а не зіпсувати його, щоб ранком прокидатись чудово себе почуваючи і з новими теплими спогадами про вечір, а не з бажанням вмерти і провалами в пам'яті...

Але знайте, що багато-хто вже так і робить - і ви також зможете! Головне це бажання і правильна мотивація! 

P.S. Завжди готовий помогти підтримкою і порадами!

Комментарии закрыты.