Давайте теплішати і світлішати кожного дня!


В один момент почав уважно стежити за поведінкою і фразами оточуючих. Те, що раніше здавалось нормою, враз почало різати слух... Дуже багато негативу у самих навіть фразах... Знаєте, як кажуть "Як корабель назовеш, так і попливе"... А люди в нас свої починання бездумно Титаніками охрещають...

Вот найпоширеніше:
"Ви не виходите?" - А можна без "не" обійтись - мені більше подобається "Ви виходите?" :)

"У вас соди немає?" - так вам потрібна та сода чи ні?! Тоді і запитайтесь "У вас сода є?" :)

А зараз мені, наприклад, зичать, щоб хвороба закінчилась швидше, шоб то вже останні дні хвороби були... Бррр, аж мурашки від таких побажань... Якшо б помер, то побажання здійснилися б, правда? А ще кажуть "поправляйся" (я не хочу), "лікуйся" (це взагалі як наказ і незавершена дія... мені бажають безупинно лікуватись?!). 
А правильно сказати "одужуй скоріш", "бажаю вилікуватись якомого швидше". Не забувайте слова і думки вміють матеріалізуватись!

Можете сказати, що я придираюсь до слів і що то все дурниці... Нехай, це лише піщинки життя, але ви маєте можливість вибрати куди дме вітер, чи будуть ті піщинки викладати пляж, де вам завжди затишно, чи падатимуть на купу проблем і негаразд...

Все починається з прибирання декількох "не", далі ви стараєтесь позитивніше мислити-говорити, людям навколо вас стає тепліше і приємніше, ви від того стаєте щасливішими, а далі і проблем може поменшати, принаймні вони вже не здаватимутись такими страшними і кусючими, від цього ви ще краще почуваєтесь - і вот вже процес пішов - далі лише більше і більше щастя, день за днем :) Коли вам дуже тепло, в мороз зовсім не холодно - те саме з відчуттям щастя, все навколо наче злегка підсвічено - погане не таким вже поганим здається, а хороше ще кращим! :)

Ганді говорив "Щоб змінити світ навколо, ви повинні змінити себе". Займіться своїм щастям, подаруйте світу, для початку, хоча б одну щасливу людину! Коли з'явиться тепло всередині, навіть не помітите, як почнете зігрівати навколишніх! :)

--------------
28.12.2014

Комментарии закрыты.