Гороскоп Близнюків на 2013 рік

Гороскоп на 2013 рік для Близнюків.

2013 не принесе Близнюкам спокою. Динамічність і протиріччя можуть йти паралельними шляхами, втім, Близнюкам такий стан справ виразно за смаком. Рутина не для них, тому їм буде чим зайнятися!

Бізнес і робота по найму. Перша половина року для Близнюків може виявитися дуже сприятливою з точки зору використання внутрішніх ресурсів. Те, що захочеться здійснити в справах і в бізнесі потрібно обов’язково втілювати в життя. Успіх буде супроводжувати Близнюкам як нікому іншому головне знайти гідну мету.

Новини сайту:ремонт кондиционера

Цей період гарний ще й тим, що обіцяє досить позитивний діловий настрій, який дасть можливість не впадати в крайнощі і дотримуватися рівного курсу. Для Близнюків це — більше, ніж актуально, адже їм деколи складно триматися однієї головної дороги — завжди хочеться куди-небудь згорнути

Тут же можна додати: Близнюкам обов’язково відкриються нові можливості і в бізнесі, і на службі. Доходи повинні рости, а й витрати можуть збільшитися. Дуже успішно складатимуться міжнародні зв’язки.

У другій половині 2013 року загальна ситуація може стати менш зрозумілою і від того неспокійної. Контакти з колегами і начальниками напружені, а джерелом цих складнощів можуть стати гроші.

Гроші. Фінансове становище буде швидше рівним і досить стабільним, хорошим. Прибути зростатиме, але справи і бізнес потребуватиме вкладень. Особисте життя і сім’я теж зажадає витрат, але ніяких перекосів або перебоїв з грошима не повинно бути.

Любовні стосунки, родина. Для Близнюків, поки що не сімейних, відкриються нові горизонти. З’являться нові знайомі протилежної статі і особисте життя обіцяє бути бурхливим. Перше півріччя буде наповнене радісним очікуванням зустрічей, теплими відносинами.

Близнюки, що вже мають пару і вхідні в новий 2013 з парою вирішуватимуть різного роду проблеми. Можливо, доведеться робити вибір: залишатися разом або розходитися. Складний період, що вимагає визначеності.

Сімейні Близнюки будуть жити нормальним життям. Особливих сварок чи конфліктних ситуацій не передбачається. Ймовірно, буде вирішуватися питання житла, переїзду в інше місто або країну, покупки квартири або дачі. Багато сил і часу піде на вирішення глобальних питань, пов’язаних з нерухомістю.

Здоров’я. Перша половина року досить сприятлива у всіх сферах життя, в тому числі і по здоров’ю. Самопочуття в цілому гарне і приводу для тривог бути не повинно.

Друга половина 2013 може виявитися більш знервованою, а нервувати і турбуватися Близнюкам дуже шкідливо — вони ризикують таким чином понизити загальний енергетичний фон свого організму і стати «доступними» для захворювань різного характеру (застуди, защемлення нервових закінчень, проблеми з суглобами та ін)

Здоров’я потрібно поберегти: постежити за харчуванням, більше гуляти і якомога менше нервувати. І ще: зберігається підвищена вірогідність отримання травм, тому: уважніше на дорогах, за кермом і в місцях скупчення людей.

З точки зору китайської астрології, в рік Сірої (Водяний) Змії Близнюкам радять більше спиратися на свій внутрішній голос, коли приходить час прийняття важливих рішень і, тим більше, активних дій. Краще зупинитися і «звіритися» зі своєю інтуїцією, ніж потім розсьорбувати наслідки поспішних дій. Не всі справи вимагають голою активності мозку, слід звертати увагу на почуття і відчуття.

В цілому енергетика року Водяний Змії досить пластична і це — по душі Близнюкам, але вимагає серйозного вдумливого підходу у всіх сферах життя. Не всі перепони можна обійти, іноді потрібно пройти крізь них і, навчившись це робити, людямБлизнюкам буде дуже легко і радісно жити.

Добавить комментарий