ПРОБУДИСЬ або НАДТО МУДРА ПИСАНИНАКолись ... була інша земля.
Колись ... Світло було поруч і його не було потрібно шукати десь там ...
Колись ... Світ не крутився навколо тебе, а ти - був цим світом.


Я прокидаюсь удосвіта і втікаю. Біжу далеко-далеко, туди де ще незаймана земля, де ніхто, ніколи не торкався первозданної природи. Світ ще спить, новий день ще не встиг забруднити собою усіх і все. Вдихаю запах роси і блаженство сповнює душу.
Годинка часу і сонце уже починає завойовувати світ своїм промінням. Сьогодні як і вчора, і позавчора, і поза-поза і поза-поза-поза вчора знову усе повториться.
     Сьогодні знову хтось помре (а точніше кажучи піде нарешті у кращий нами незнаний світ, вірив він у нього чи ні... його ніхто питати не буде ...). Ще пару придурків зроблять самогубство різними нездоровими методами ( ну як можна вішатись - це ж так боляче ... якась драна мотузка обвиває твою шию і ди дусишся, ти мучишся, ти корчишся від болю ... тільки ідіоти можуть думати, що на тому світі можна вирішити проблеми які ти не вирішив тут ... проблеми туди ідіот ідуть з тобою ! Як можна різати вени, як можна ? як можна і як можна ?).
Далі більш позитивніші нотки :) Хтось сьогодні вперше закохається ... Оу... як це мило, класно ітд. Вперше переживе відчуття коли ти втрачаєш землю під ногами, слова плутаються і ти мелеш всяку ахрєнєю а вона то на диво стоїть , дивиться і посміхається :) Дивина та й годі. Таке от воно перше щире і наївне дитяче кохання. Воно не знає не питає, не думаю, воно взагалі нічого .. крім одного ... Так тупо просто хочеться бути біля тої дівчинки поряд:) Сидіти біля неї дивитись у величезні очі, а якщо ще й поцілувати ..ОГо..то це взагалі любов на все ЖИття )
Скільки раз спостерігаю за такими речами і кожного разу хочеться повернутись і ті роки.
Бо ті кляті кожні дні зробили із нами якусь нездорову річ ... ми уже не можемо бути дітьми ...
І то ніби добре ...але не так то є ! І ви всі це добре  знаєте ! Недаром Ісус сказав: "Будьте як діти і успадкуєте царство НЕБЕСНЕ". Істину ж то глаголив. Лише діти можуть по справжньому відчувати, любити, ненавидіти, світ у них іще не виховав уміння обманювати !!! А знаєте , що найголовніше ? Світ ще не навчив їх обманювати самих себе .... Адже це - найбільша біда нашого часу ... Самообман ....
    Сьогодні мільйони людей будут займатись САМООБМАНОМ - Цим онанізмом для мозку.
Хтось повторюватиме собі, що це його робота і його усе влаштовує, хтось, що батьки мають рацію і треба йти вчитись в семінарію ..бо там уже місце вуйко приготував ...і служити Богу в сам раз тєма ! Оооо, і цей жах: тисячі пар сьогодні будут стояти у церкві і прямо там грішити. Клястись у любові якої і не було .... Одні залетіли, інші по-бізнесу, треті ну бо привичка, четверті бо їй його шкода ..як же він без мене тепер, чотири роки ужеразом .. ну і пішло поїхало ....
Ненавиджу сучасні весілля там стільки фальші, стільки акторства, стільки понтів непотрібних ... А в дитинстві то усі мріяли про любов до могили ...
  Сьогодні хтось вперше спробує наркотики. І відчує можливо вперше у житті себе живим. Але це обманливе відчуття ... Скоро він стане мертвим але уже назавжди ... просто овочем у людській подобі. Люди не знають, що алкоголь і наркотики робить їх щирими, відкритими тобто самим собою, позбавляє комплексів. Саме тому усі це вживають. Бо людство стало настільки хворив душевно, що вже западло спробувати самим усвідомлено віднайти себе справжнього ! Простіше курнути чи вколотись !
   Сьогодні хтось вперше наважиться бути собою, не таким як всі. Він ще не усвідомлює, що його чекає ... Але він наважився ... НЕ важливо, що надихнуло ту людину: фільм книжка, молитва, особа протилежної статі чи ще щось. Та людине не усвідомлює, що завдяки їй СЬОГОДНІ хоч в чомусь не таке як вчора ...) 

Комментарии закрыты.