Найсильніше прагнення твого серця ….


Хочеться зараз щось таке написати щоб мурашки від того бігли по шкірі, щоб у серці зявлялось відчуття трепету і хотілось чогось нового та незвичайного. Недавно гуляв із своїм другом і говорив про різне і тут якось прозвучала така фраза: «Чувак а ми живемо взагалі чи не існуємо ?».
Ми бігали по стадіону коло за колом ... після робочого дня, кожен займався чимось своїм у цей день. Але суть ...


Він старанний хлопець, гарно робить свою роботу ..але ой.. не свою.. чиюсь.... своя лише ввечері у такі моменти нагадує про себе.

Дике серце яке ніколи не здається кличе ....

 У мене трохи кращий день, робота цікава і не нудна, навкруги шикарні люди просто ..але ....  чогось не вистачає. Думаю і у вас таке було, ніби все добре, ніби життя як життя, але є у серці така туга .... Туга за вічним ... За Богом.

Адже це найбільше і найсильніше наше прагнення – пізнати Бога. Найперше пізнати його у собі самому. Я думаю кожен це відчував. Є той хто знає нас краще за нас самих, є той хто любить нас більше за усіх, є той хто хоче нам допомогти знайти себе і він завжди поряд. Саме тому у нас так часто з'являється це відчуття пошуку, саме тому ми так часто не можемо зупинитись , пробуємо стільки речей, розчаровуємось, падаєм але знову піднімаємось. Зараз більшість мотиваційних фільмів пропагують культ сильної особистості, особистості, що здатна на подвиг і тд. Але я жодного разу не бачив там згадки про Бога. Ніби нічого такого, правда ? Ми ж живемо у сучасному світі і тут не прйнято вголос про нього говорити. Він же ж ніби за умовчанням йде в комплекті. Але це не так ... Ніхто і ніколи не знайде свого справжнього призначення поки не пізнає Бога. І не якогось там абстрактного Бога який незрозуміло де є ? Що робить ? І чим займається ? Бог – реальніший за реальність – Ісус. Той який живе у наших серцях і чекає коли ми до нього прийдем.
Хтось може заперечити: «Ні, я сам знайду своє призначення ? Я точно знаю.що я маю бути наприклад художником». Але ...давайте наведу один приклад. Хто ідеально знає всі характеристики машини ?
Напевно – інженер. той хто її задумав, той хто до наймених дрібничок знає усе і сам брав участь у її створенні. Тільки він може сказати на яку максимальну швидкість вона розганяється, скільки років може прослужити  і все інше. То чи не є так само із людиною.
Ми думаємо, що знаємо себе, свої потреби, мрії ... Але є Творець, який знає більше ...Який має для тебе можливо план у 100 раз кращий за той, що ти собі обрав.
Ти просто не уявляєш на, що здатен ...Коли знайдеш Бога у своєму серці. Безмежні можливості. справжнє призначення, насправді повне життя усе це і набагато більше відкриває Господь. Він не якийсь абстрактний дядько з бородою чи якась непонятна комсмічна енергія. Він жива особистість – Ісус. Який 2.000 років тому помер за тебе, помер, щоб ти був реально щасливий. Він чекає щоб дати тобі це життя ... Кожного дня, щосекунди ... Чекає щоб відкрити тобі очі.

Ти можеш спробувати ....І дізнатись як це ... А можеш проігнорувати мої слова ..й  ... так і не дізнатись про існування альтернативи ....

Комментарии закрыты.