Гороскоп Рака на 2013 рік

Гороскоп на 2013 рік для знака зодіаку Рак.

2013 може виявитися поворотним для людей, народженим під знаком Рака. У них відкриються нові можливості у сфері бізнесу, роботи та особистого життя. Але, питання в іншому: як Рак прийме ці зміни і можливості? Звичайно, кожен сам приймає рішення, але цього року Рак повинен більше довіряти собі і вірити в те, що зміни в його житті щасливі.

Новини сайту:системы громкоговорящей связи

Бізнес і робота по найму. Перша половина 2013 року найбільше нагадувати підготовку до цих змін. Будь-які організаційні питання повинні приводитися у відповідність з поточними подіями. Багато Раки, нарешті, побачать світло в кінці тунелю. Володіючи розвиненою інтуїцією, вони зрозуміють що саме потрібно робити, щоб збільшити прибуток в своєму бізнесі. Якщо Рак трудитися за наймом, у нього теж відкриються хороші перспективи: або підвищення по службі, або новий напрямок в роботі і всі ці зміни мають принести чималу фінансову винагороду.

Друга половина 2013 року почнеться з активних дій, за якими послідує бажаний результат. Можливо, цей результат перевершить навіть найсміливіші очікування, але в цьому випадку не варто занурюватися в ейфорійні стан — потрібно продовжувати трудитися не зменшуючи темпів, свята та відзначення успіхів будуть потім. Скористайтеся відкритими можливостями саме в цей період — можливо, це — ваш зоряний час!

Починаючи з жовтня 2013 можливі затримки в справах і це буде нервувати Рака. Вірогідні нерозуміння як з колегами, так і з начальством, з вищестоящими і могутніми людьми. Добре, якщо вийде домовитися, але потрудитися над цим доведеться Раку. Чи не час відмахуватися і відсиджуватися. Чим активніше буде людина, тим більше він встигне зробити цього року.

Якщо ж розібратися по-доброму не вийде, то Рак повинен бути готовий прийняти все як є і в самому крайньому випадку відправитися на пошуки нової роботи. Головне розуміти, що це — не катастрофа. Цього року Рак має можливість поліпшити своє становище, хоч і через звільнення. Як би там не було, потрібно прислухатися до свого внутрішнього голосу і тільки потім приймати остаточне рішення.

Гроші. Не надто стабільна ситуація з фінансами протягом усього 2013 року. Гроші будуть приходити і йти. Раку варто звернути особливу увагу на те, куди витрачаються гроші. Можливо, прийшов час відмовитися від старих, віджилих своє звичних приводів «що-небудь купити, тому що я завжди так роблю, коли мені погано». Звичайно, не завжди це — привід урізати себе або близьких, але подивитися тверезо на свої витрати має сенс.

Ймовірно, будуть і витрати, пов’язані з розширенням бізнесу. Особисте життя і сім’я теж зажадають «своєї частки».

Любовні стосунки і сім’я. Першій половині 2013 року може бути пов’язана з придбанням житла, що спричинить за собою і зміни в особистому житті. Хтось із Раков зупиниться на ремонті старої квартири або дачі, але, в будь-якому випадку ці клопоти будуть швидше приємними як для самого Рака, так і для його улюблених.

У другій половині 2013 року вірогідні прояви нестабільності в особистому житті. Одна справа — сформовані пари і сім’ї зі стажем — їм буде легше подолати цей період, і зовсім інша справа пари, у відносинах у яких вже давно не все гаразд. Саме таким парам доведеться найважче: залишатися або йти? Розривати стосунки або утримувати? Буде багато сумнівів і метань з боку в бік і тут багато що залежатиме від терпіння і розуміння загального фону цього періоду року.

Але, і це ще не все. Можуть поновитися старі відносини з давно забутими людьми і багатьом Ракам захочеться знову повернутися в минуле, щоб знову випробувати щасливі моменти. Звичайно, всяке буває, але як би там не було, розбиратися у всіх цих складнощах Раку доведеться самостійно. Заплутані ситуації в любові можуть надовго вибити Рака зі звичної налагодженої життя і поки він не зрозуміє що для нього добре, а що — не дуже, ніяких глобальних змін не відбудеться.

Здоров’я. Через бурхливої ​​любовної життя і настільки ж активної діяльності по роботі Раку, як людині емоційного, буде важко утримувати себе в спокійному стані. А будь-який стрес — викликаний щастям або ж — навпаки, відразу викликає «відгук» в організмі. Враховуючи, що загальний потенціал енергії у Рака не надто високий, йому варто більше приділяти уваги своєму самопочуттю і здоров’ю в цілому.

Друга половина 2013 року більш сприятливою за частиною здоров’я, тому що енергії хоч відбавляй! Але, це не означає, що можна її тринькати на право і наліво! Направляйте свою енергію на творення, творчість, щоб не розтрачувати її в порожню.

Прогноз для Рака на 2013 рік за китайським гороскопом обіцяє більш рівне протягом життя. У рік Сірої (Водної) Змії Рак буде відчувати себе «у своїй тарілці», а це — вже дуже багато! Не будемо забувати, що від душевного стану Рака залежить вся його діяльність: як на роботі, так і вдома. Маючи такий сприятливий фон Рак повинен усвідомити, що життя надає йому всі умови для успішної реалізації свого внутрішнього потенціалу! Використовуйте цей час з користю для себе і навколишнього світу!

Добавить комментарий