Гороскоп прогноз на січень 2015

Астрологічний прогноз на січень 2015 для всіх знаків Зодіаку.

Овен.

Початок місяця зберігає фон напруженості для типового Овна, хоч і без якихось посилюванням і додаткових труднощів.
Новости сайта: люстры купить

Друга частина січні обіцяє більше яскравих вражень, неординарних подій і більше приємного характеру.

Взагалі, січень 2015 вельми сприятливий для життя почуттів. У всякому разі, Овен явно налаштований на романтику, багато думає про любов і активно шукає втілення своїх очікувань у цій сфері життя. Вірогідні любовні захоплення, причому несподівані і дуже хвилюючі. Розраховувати на довгу перспективу в розвитку нової історії кохання, напевно. не варто, але цей «випадковий» роман напевно сколихне. Овна грунтовно.

В енергетичному плані в період другої декади січня Овен може випробувати якісь перекоси. Те енергії занадто багато і Овен не знає куди її подіти, бо присутня розмитість загального фону, то енергії просто немає і Овен пасивний до крайності.

На цьому тлі може виникати бажання плисти за течією, тому що цілі кудись «розбіглися» або не радують, у справах плутанина і немає ніякої ясності що з усім цим робити. Ця ситуація дуже неприємна, але добре те, що не на довго … Просто не варто робити необдуманих дій, затівати нові проекти й взагалі, проявити більше розсудливості та обережності. Коли немає ясності, то краще щось «не зробити», ніж зробити, а потім сильно пошкодувати.

І ще: Овна слід постежити за своїми витратами і просто поберегти гроші в прямому сенсі цього слова, уникаючи ситуацій, коли можливі грошові втрати, аж до крадіжки гаманця. Будьте пильні!

Телець.

Перша декада січня цілком гармонійна для представників знаку Телець. З’являється інтерес до інших культур, вищої освіти, до нових знань в більш широкому сенсі. Хтось відправиться за кордон, налагодить стосунки з далекими родичами і буде тягнутися до всього далекому і незвіданого.

Друга декада січня привнесе багато хвилювань, пов’язаних з діловою сферою, з кар’єрою та іншими значущими, фундаментальними для Тельця речами. Вірогідні поїздки, як ближні. так і далекі, можливо, разом з сім’єю.

Цей активний фон може надмірно розбурхувати людей цього знака. Навіть, якщо вони весь цей час просидять будинку — рівно і спокійно відсидіти буде нелегко.Чтото буде змушувати Тельця більше рухатися, більше розмовляти і швидко переключатися з однієї справи на іншу.

Третя декада буде більш рівною і комфортною. Тельця трохи «відпустить», буде легше займатися звичними справами, хоча і якась нервовість, неспокій, все-таки, залишиться. Не потрібно піддаватися хвилювань — реального приводу для розладу немає, просто почуття відчувають тиск, а Телець дуже сприйнятливий до такого впливу.

Близнюки.

Січень 2015 досить нейтральний для Близнюків. Люди цього знаку налаштовані на вивчення нових ідей, обробку нової інформації, якою накопичилося занадто багато. Близнюки в своїй стихії, занурені в контакти і справи по повній програмі. Ніщо їм не заважає розвиватися. Відкриваються перспективи зростання, з’являються нові можливості, які потрібно спочатку зрозуміти і тільки потім діяти.

Хороший період для обдумування, вивчення оригінальних матеріалів, оцінки перспективності тих чи інших незвичайних проектів.

Друга половина січня може впливати на Близнюків стримуючим чином. Нормальний хід справ і відносин може почати буксувати. Особливо це стосується переміщень — запланованих раніше поїздок, підписання договорів про співпрацю, будь-яких інших документів. Переговори можуть призупиниться, відкластися або взагалі не відбутися.

Не варто будувати грандіозних планів на другу половину січня, особенно.о якщо вони носять посередницький характер, пов’язані з поїздками та підписанням документів.

Рак.

У січні 2015 для Рака починається період перегляду ставлення до виконання повсякденних обов’язків, у тому числі на робочому місці. Щоденні турботи в цей період часу можуть сприйматися Раком як занадто давлять, важкі і украй небажані. Можливі загострення хронічних захворювань.

Однак, багато чого в нашому житті залежить не від розташування планет, а від нашого ставлення до тих, чи інших ситуацій і відчуттям. Цей випадок показовий. Якщо не звертати увагу на труднощі і ставитися до них як до можливостей краще пізнати самих себе і своїх близьких, своїх колег по роботі, то тоді життя сама прийде до нас на допомогу.

Рак отримує цей шанс разом з можливістю більш глибокого вивчення свого ставлення до теми служіння людям, улюбленій справі, і, нарешті, світу. Прийшов час змінити фокус і потрудитися чесно, від душі на благо інших, а значить, і самого себе, через прийняття з почуттям вдячності, через розуміння необхідності цього служіння.

Якщо ж говорити про тлі саме січня, то Раку бажано зробити ревізію своїх внутрішніх резервів, пошукати джерело сили в самому собі і застосувати цю «сплячу», законсервовану енергію на благо собі і суспільству. Варто більше довіряти собі, своїм внутрішнім відчуттям. Будь-яка справа потрібно десять раз обдумати, відчути і тільки потім виконувати. Поспіх зараз не приведе до бажаних результатів, тому, будьте розсудливі у своїй діяльності.

Лев.

Для Льва активізується тема партнерства в справах і в шлюбі. І тут теж, як і у випадку інших знаків Зодіаку, немає повної ясності ситуації. Явно тільки те, що партнер чимось не задоволений і буде прямо висловлюватися з цього приводу. Для Льва такі відверті розмови можуть виявитися несподіваними, але краще тримати себе в руках! Бурхливо виражені емоції, тільки зіпсують всю справу. Постарайтеся не вступати на шлях з’ясування стосунків, якщо відчуваєте, що немає взаєморозуміння і реальних можливостей досягти компромісу.

Ще більш небажано щось робити поспіхом. Рішення напевно будуть неадекватними, тому не за чим грюкати дверима — вам все одно доведеться повертатися і налагоджувати контакти, але в більш важких, напружених вихідних умовах.

Друга половина січня взагалі не сприяє налагодженню контактів. Постарайтеся прибувати в рівновазі і шукати позитив — в собі, і навколо себе. Це — дуже актуальне побажання, оскільки настає період чергової перевірки на міцність.

Чим більше люди знаку Лев будуть свідомо працювати над поліпшенням свого настрою, підняття життєвого тонусу і утримання оптимістичного настрою, не ігноруючи при цьому свої звичайні обов’язки і справи, тим легше вони проживуть цей складний період.

Діва.

Для Діви січня 2015 пов’язаний з активізацією ділової сфери життя. Вся увага буде направлено на поточні справи — хай не глобального масштабу, але великої важливості для людей цього знака. Служба, робота по дому, інші ділові відносини — все це включиться в основне коло турбот типовою Діви.

Чималого уваги потребують фізичний стан. Мова не йде про хвороби, але поспостерігати себе однозначно варто, особливо провести якісь профілактичні заходи. Самопочуття Діви буде сильно залежати від стану справ на робочому місці і від того як Діва буде справлятися зі своїми основними обов’язками.

Важливо звернути увагу на свої думки, оскільки наше здоров’я всього лише «відповідає» на наші думки, а для Діви цей момент може стати ключовим у січні 2015 року. Менше вникати в дрібні деталі, намагайтеся відмовитися від критики, не шукати винних, краще підтримувати рівний радісний фон, виділяючи головне і концентруючись на позитивному розвитку ситуацій. Не бійтеся візуалізувати благополучний хід своїх справ і тоді все само стане на свої місця.

Друга половина січня сповільнить розумову активність Діви, можуть виникнути збої в справах і переміщеннях, в переговорах та оформленні ділових паперів. Це час для того, щоб щось переосмислити, передумати, відпочити від суєти і як можна рідше вступати в дискусії.

Терези.

Ваги будуть відчувати деякий підйом у багатьох сферах життя. Сил однозначно додасться, хвороби відступлять і можна поступово налаштовуватися на подальший розвиток.

Бадьорість духу допоможе Терезам стрепенутися, згадати про культурне дозвілля, зануритися в приємну атмосферу краси і гармонії. Дуже корисні відвідування театрів, кіно, виставок, музеїв, концертів — всіх тих заходів, які обіцяють нові радісні враження. Зараз — час вбирати позитивну енергію, тому, не ігноруйте можливості відвідати цікаві місця і відчути всім своїм єством прилив нової, м’якою і доброю енергії.

Ймовірно пожвавлення і в любовному житті. Несподівані зустрічі, які можуть перерости в роман, вельми можливі й дуже корисні для Терезів саме зараз. Настроюйтеся на виходи в світ і ловіть удачу!

Фінансова ситуація Терезів теж поліпшується. Процес цей не швидкий, потрібен час, щоб помітити ці зміни. У всякому разі бажання економити і відкладати поменшає. Чи добре це? … Напевно, всьому свій час і місце. Прислухайтеся до себе, не впадайте в крайнощі тринькання, але й не розвивайте в собі відчуття нестачі грошових коштів, вічної економії. Постарайтеся і тут дотримуватися балансу.

Скорпіон.

Січень 2015 може схиляти Скорпіона до справ сімейним. Багато енергії буде використовуватися саме тут — у вирішенні стосунків батьків і дітей, відстоюванні сімейних традицій, в турботах про своє нерухоме майно.

Особливих потрясінь цей період не принесе, але похвилюватися змусить. Найскладнішим в емоційному плані буде середина місяця. Скорпіона обуревает невиразне бажання самовдосконалення. Добре, якщо він зуміє не просто хапатися то за нові дієти, то за йогу або за щось ще, а зуміє розвинути якесь одне напрям — нехай навіть з мінімальним результатом. Важливо не це — важливо не розпорошувати енергію в різні боки.

Можна подивитися на фон місяці ще глибше. Скорпіони — люди самокритичні і цей фон, що сприяє відчуттю повного «роздраю», який не має контролю, може повалити багатьох представників знаку в пучину повної бездіяльності і ще більшого невдоволення собою. Захочеться зняти напругу відомим способом паралельно з пошуком ризикованих розваг. Цей шлях зараз вкрай не бажаний, оскільки чреватий нещасними випадками. Бійтеся отруєнь алкоголем, хімічними препаратами і уникайте прогулянок по воді в неадекватному стані. Сауни та басейни — теж краще відкласти на наступний місяць.

Спирайтеся на свій здоровий глузд і менше реагуйте на провокації різного роду. Не витрачали свої фізичні сили — починається період, що вимагає більш рівного і дбайливого ставлення до витрачання своєї особистої енергії.

Стрілець.

Цей рік починається для Стрільця з трудів праведних. Відчутні результати цих праць виявляться лише в разі серйозного і самовідданого ставлення до тих справ і турбот, які вже актуальні сьогодні, і будуть актуальні весь 2015 рік. Так, що, зараз — не час розслаблятися! Ви закладаєте основу майбутніх успіхів.

Фон місяця січня пов’язаний з переговорами, короткими поїздками й взагалі, з діловою активністю. Таке положення прийнятно для Стрільця і не буде викликати якихось однозначно негативних реакцій. Навколо Стрільців багато самих різних людей, близьких і не дуже близьких, але дають необхідну на поточний момент інформацію. До цієї інформації варто теж поставитися вдумливо і серйозно.

Друга половина принесе затримки і складності в контактах, тому найважливіші справи в цій сфері краще здійснити в першій половині січня. Договору, підписання важливих документів, поїздки і будь-яка посередницька діяльність можуть скластися не самим блгопріятним чином. Не плануйте серйозних справ на другу половину січня — краще перечекайте.

Козеріг.

У представників знака Козеріг січень — період інтересу до особистих фінансових справ. Доходи можуть збільшиться за рахунок нових нестандартних ідей і сміливості у їх здійсненні, але ризики дуже великі, особливо з середини місяця. Витрати ж можуть бути пов’язані з проблемами по здоров’ю. Можливо, гроші потрібні на лікування партнера по шлюбу чи бізнесу, на погашення кредитів, сплати податків.

Так буває, що доходи особисті, а витрати — загальні … Це — той самий випадок, коли від самого Козерога зараз мало що залежить. В його волі розділити тягар фінансових труднощів з близькою людиною або з цілим колективом колег по роботі.

В цілому, загальний фон місяці цілком комфортний для Козерога. Фон напруженості поки ще присутній, але Козеріг мав достатньо часу адаптуватися до нього, та й сам фон поступово слабшає. Багато чого з важких, затяжних життєвих обставин налагоджується, формується, просто процес цей довгий і вимагає постійної концентрації уваги.

Водолій.

Січень 2015 наповнений подіями. Водолій, якщо захоче, буде в гущі цих подій, але для нього така ситуація досить звична. Він сам знаходить собі заняття і сам формує події, так що, залишається тільки прийняти все, що дає життя і по можливості отримувати задоволення від того, що відбувається.

Водолії повні сил і націлені на свої власні досягнення. Цей період дає впевненість у собі, внутрішнє розуміння будь-яких ситуацій, чіткість і послідовність у реалізації планів. На такому тлі можна зробити ривок вперед і вгору, якщо є резерви і здатність до самоорганізації. Саме організація своїх особистих справ зараз вимагає особливого ставлення.

Якщо емоції візьмуть гору і Водолій зісковзне з наміченої дороги, то намагатися терміново щось робити не бажано — буде тільки гірше. Тут так: або — або. Або вийде все відразу і добре, або не вийде нічого і потрібно прийняти обставини, що склалися як є — без образ і нервів. Самим піковим періодом, коли є можливість вирватися вперед і здійснити різкий стрибок у справах або у своїй свідомості — середина січня, приблизно з 13 по 21 число. Будьте на чеку, але не напружуйтеся занадто сильно — можливий зрив.

Риби.

Січень 2015 може виявитися складним для Риб. З одного боку загострюються старі проблеми психологічного характеру, можливі й фізичні нездужання, спливають страхи і старі образи — все те, що не було перероблено і зависло десь далеко і глибоко.

З іншого боку, люди цього знаку можуть відчути найсильніший приплив життєвих сил, енергії творення, яку захочеться терміново застосувати. А застосуватито її потрібно з розумом, щоб уникнути негативних наслідків: обманів і розчарувань. Тут на допомогу прийде інтуїція, яка теж на підйомі і впливає особливо потужно. На цій хвилі Рибам найкраще зайнятися самовдосконаленням, як і Скорпіонам, про які йшлося вище.

Різниця зі Скорпіоном повинна враховуватися. Алкоголь алкоголем, і незважаючи на те, що для Риб ця тема теж як ніколи актуальна, зараз просто нерозумно витрачати свою енергію на замутніння свідомості. До Рибам фортуна підійшла буквально впритул … Тому, покличте на допомогу всю свою волю і мужність, активізується, включіть уяву, задійте свої творчі сили і таланти, сконцентруйте увагу на найбільш хвилюючих і цікавих справах і дійте. Зараз можна звернути гори скористайтеся цією рідкісною можливістю і зробіть це легко і з радістю!

Добавить комментарий