Прогноз на грудень 2014

Астрологічний прогноз для всіх знаків Зодіаку на грудень 2014 року.

Гороскоп для Овна на грудень 2014.

Грудня 2014 здатний знову активізувати тему партнерства. І тут важливо не чинити по миттєвому імпульсу. Вам потрібно навчитися ладити з партнером і досягати компромісів без сварок і грюкання дверима. Так, іноді це дається особливо важко, але немає нічого неможливого!

Варто утримати ті відносини, які склалися вже давно, і не потрібно зараз оцінювати розумом всі плюси і мінуси. Має сенс лише втриматися і повірити в мудрість самого життя — не варто чинити опір обставинам саме зараз, і своєю власною волею, рішучістю комусь щось доводити.

В цілому ситуація місяці досить сприятлива і по роботі, і в фінансовій сфері, але не варто розслаблятися.

Друга половина місяця може посилити протиріччя як в особистому житті, так і у фінансовій — проявіть спокій і будьте уважні з витратами.

Гарний час для обдумування планів на майбутнє — нехай дуже далеких, але бажаних. Направте свою енергію в русло миру і творення, приділіть час своїм захопленням, частіше зустрічайтеся з однодумцями. Вам буде легше впоратися з тією психологічним навантаженням, яка періодично вибиває з колії.

Гороскоп для Тельця на грудень 2014.

Для Тельця грудня 2014 період деякої перепочинку і перезавантаження.

Самими хвилюючими будуть справи, пов’язаними з основною роботою — не все там «клеїться» і очікування не підкріплюються реальною ситуацією, що і напружує найбільше. Утруднені зв’язки з іноземними фірмами, з партнерами з далека.

Навчання рухається насилу, виникають не надто приємні, тяжкі думки. Телець може прибувати в деякому «роздраю». Однак, відкинувши психологію, варто все-таки шукати більше позитиву навколо і сподіватися на краще. Ці часи не найважчі, а попереду більш спокійна і мирне життя. Потрібно протриматися і трудитися в звичайному режимі.

Більше будьте серед людей, в колективі, вирішуйте спільні з кимось справи, обговорюйте їх і більше настроюйтеся не так на особисті доходи, а на спільні і дорожите добрими відносинами.

Гороскоп для Близнюків на грудень 2014.

Близнюки в грудні 2014 року теж можуть «зітхнути». Період робочих буднів, пофарбованих у похмурі тони, завершується. З’являються нові можливості якось зміцнити свої позиції, а головне, порадіти від душі своїм успіхам!

Важливе місце в житті буде приділятися партнерським відносинам будь то в шлюбі чи справі. Активізуються обговорення планів, поїздок і всіх супутніх питань. Відносини нормальні, навіть приємні, надихаючі Близнюків на нові відкриття.

З труднощів місяці можна згадати деякий застій в довгострокових планах. Вже дуже не хочеться чекати, а доводиться. Енергії багато, але її чи не застосувати тут і зараз в тих проектах, які вже склалися. Це все — справа майбутнього, а сьогодні і так є, чим зайнятися на цьому і варто сфокусуватися.

У Близнюків досить сил для налагодження нових контактів, підписання договорів. Успішні закордонні справи та переговори, ймовірно зміцнення партнерських зв’язків. Загалом, нудьгувати не доводиться — головне знайти додаток своїй ментальної енергії. Краще розвиватися і радіти життю, ніж витрачати себе на порожнє. Шукайте і знаходьте собі цікаві справи!

Гороскоп для Рака на грудень 2014.

У Рака є можливість налагодити своє сімейне життя, щось у ній змінити на краще, завершити важливі для себе справи. Через адекватне партнерство у шлюбі або в справі можна налагодити і свої житлові проблеми.

Взагалі, для Рака цей рік був складним, а іноді й нестерпно важким. Треба сказати, що під кінець року ситуація стає більш урівноваженою, і «залізна рука» обставин втрачає свою хватку.

Однак, енергетика місяця «просить» збереження рівноваги, що необхідно утримувати у всіх життєвих ситуаціях. Не робіть поспішних висновків, не дійте «з шкідливості», намагайтеся обмірковувати свої дії і «дозрівати» для всіх змін, які вживаєте їх спочатку необхідно уявити, відчути і лише потім впроваджувати з життя, якщо не виникає внутрішнього опору.

Підходить час і для того, щоб серйозно подумати про своє роботі. Комусь настав час поміняти роботу, комусь вибрати напрямок діяльності на найближчі кілька років, а для когось настає період зосередження на самій роботі і особливо, на її якості. Трудитися «абияк» буде просто неможливо, тому що, за будь-яку халтуру доведеться відповідати, так що, поставтеся до виконання свого професійного обов’язку з усією відповідальністю.

Гороскоп для Лева на грудень 2014.

Грудня 2014 принесе для більшості Львів більше внутрішнього спокою та самовладання. Активізується тема невимушеного спілкування з друзями та коханими. У житті Львова більше комфорту і навіть свята. В основному, це — свято в душі, якийсь внутрішній підйом, бачення нових, але не лякають, а надихаючих перспектив і відносне благополуччя.

На такий позитивній хвилі Левам бажано закріпитися. Для багатьох людей цього знака покращиться обстановка на основній роботі. Однак, кардинальних змін, напевно, не відбудеться. Добре це чи погано? Напевно, добре, тому що зараз можна просто злегка розслабитися, заспокоїтися і відчути радість життя навіть на робочому місці, адже для Львів взагалі тема рутинної щоденної роботи не найприємніша

Хороший період для відвідування розважальних заходів, отримання естетичних вражень, які бажано вбирати день за днем … Просто Левам зараз життєво необхідно вдихнути свіжого повітря внутрішньої свободи, щоб відчути себе найкращим чином!

Гороскоп для Діви на грудень 2014.

Ось і Дівам грудня 2014 принесе якесь звільнення. Енергійним представникам знаку Діва надати можливість внести різноманітність у своє звичне життя. Вірогідні спільні сімейні свята та інші заходи зі знаком «плюс».

Справи сім’ї хвилюють Діву. Тут доречно говорити про взаємини з дітьми та батьками, далекими родичами, а також про рішення квартирних питань з метою поліпшення житлових умов. Хтось переїде, а хтось обмежиться дрібним ремонтом, прикрасить своє житло новими предметами краси.

На рівні глибшому, швидше психологічному, Діви відчують, що необхідно завершити якісь важливі сімейні справи або відносини, щоб перегорнути чергову сторінку життя. Попереду багато нового, але без завершення старого це нове приходить в спотвореному вигляді і найчастіше «не вчасно».

На більш матеріальному рівні ситуація набагато простіше і зрозуміліше. Так, що, милі Діви, зберігайте свою здатність чіткої організації свого побуту, викидайте все старе, щоб приготувати місце для нового!

Гороскоп для Терезів на грудень 2014.

Для Терезів можна прогнозувати подальший розвиток ситуації, що склалася з партнером по шлюбу або бізнесу. Завдання Терезів, між тим, гранично проста. Робити те, до чого вони звикли знаходити компроміс і не квапити події своїми особистими вольовими зусиллями.

Так, зараз важко втриматися — і для Терезів це актуально, як і для Овна, наприклад, але Овен завжди ризикує набагато більше в силу своїх природних особливостей! Так що, Терезам, певною мірою пощастило … Їм просто не варто загострювати і активізувати проблеми. Це час для виважених рішень і усвідомлених дій.

Загальний фон місяця досить сприятливий — враховуйте цей суттєвий момент і користуйтеся ним в міру свого розуміння. Спертися зараз можна на близьке оточення: хороших знайомих і друзів, родичів, з якими просто приємно зайвий раз зустрітися і поспілкуватися в своє задоволення.

Інший спосіб зайняти себе, переключити, а по кажучи простіше, підтримати і отримати позитивні емоції — робота. Так, так … саме на роботі загальний фон досить позитивний і надихаючий, приємний в усіх відношеннях. Є з ким поговорити, проявити творчий підхід до справи, просто відчути себе потрібним або ж самому стати для когось захистом і підтримкою. Все на користь!

Гороскоп для Скорпіона на грудень 2014.

У грудні 2014 року Скорпіон, як і більшість представників інших знаків Зодіаку випробує деяке полегшення. З одного боку ця легкість пов’язана з адаптацією до напруженого фону поточного року, з іншого боку особливо важких днів цього місяця дійсно, буде менше. Перевитрати сил не очікується, почуття та емоції в цілому допомагають зберегти відносно рівним внутрішній стан.

Акцент місяця — на доходи та придбання. Мова йде не тільки про матеріальні цінності, а й про все, що пов’язано з отриманням знань, навичок, нових вражень по життю.

Гарний час для розваг і подорожей. Особливо сприятливі спільні сімейні походи і поїздки. Скорпіон зарядиться позитивною енергією, випробує розкріпачення і залишиться зі спокійною радістю на душі! Що може бути краще

Можливо й таке, що справи сімейні, якщо вони пов’язані з ремонтами та переїздами, знову вплинуть на поточну ситуацію на основній роботі. Однак, проблеми, якщо вони і виникнуть, будуть носити скоріше психологічний джерело. Реальна ситуація навряд чи так вже зміниться, але Скорпіону здасться, що все йде «з рук геть погано». Намагайтеся контролювати свої думки, емоції і почуття. Всі основні труднощі вже пішли в минуле — залишився маленький хвостик. Тому приводів для прикрощів ні!

Гороскоп для Стрільця на грудень 2014.

Грудня 2014 чудовий період для Стрільців. Люди цього знаку повні сил, ентузіазму і надій на прекрасне майбутнє — тільки так!

Незважаючи на можливість дрібних сварок з коханими, загальний фон місяці цілком сприятливий для розвитку особистості Стрільця і демонстрації себе навколишнього світу у всій красі і при повному параді.

У домашніх справах все як і раніше, більше звичайного тягне на спілкування з близькими людьми. Активізуються контакти з друзями та родичами.

Ймовірно пекуче бажання піти вчитися або просто засісти з книгою надовго. Стрілець жадає розширення своїх горизонтів він налаштований на зовнішню експансію і готовий заради задоволення цієї потреби на будь-які найоригінальніші пригоди походи, поїздки, розважальні заходи, заняття спортом і що завгодно ще Стрільцю необхідно реалізувати себе скрізь, де тільки цікаво і взагалі можливо!
Гороскоп для Козерога на грудень 2014.

У грудні 2014 року знімається гострота проблем і у Козерога. Приходить розуміння, рівновага, усвідомлення і разом з усім цим — якесь внутрішнє заспокоєння і навіть задоволення від ходу поточних справ.

Зараз не час святкувати успіх, але вже можна відзначити проходження важливого рубежу. Зараз йде закріплення на досягнутих позиціях, підведення проміжних підсумків. Можна озирнутися по сторонах і формувати такі цілі, налаштовуватися на їх здійснення в подальшому і обдумувати якісь плани на майбутнє з урахуванням сформованої на даному етапі ситуації.

Козероги вже зараз отримують можливість виринути на поверхню, щоб просто подихати. Ось і дихайте: глибоко, рівно, не збиваючись і не нервуючи, не відчуваючи страху перед майбутнім. Дорогу осилить той, хто йде — цей принцип близький Козерогам, як нікому іншому. Залишається повірити в себе і дивитися на життя більш позитивно, навіть з гумором Тоді й дорога веселіше, і результати значні при тих же витратах.

Гороскоп для Водолія на грудень 2014.

У грудні 2014 року Водолій явно відчуває прилив сил і бадьорість духу. Йому легше розбиратися у всіх справах і ситуаціях, проблемах. Він швидко реагує на мінливу обстановку і відчуває себе цілком гармонійно. Рівним його стан не назвеш, але Водолій «у своїй тарілці», а це — головне!

Не потрібно боятися активних дій — просто ці дії повинні бути підготовлені і обдумані, вони повинні плавно витікати з прийнятих раніше рішень. Якщо прийшов час діяти — дійте, якщо щось стримує вас — зупиніться і подумайте в чому справа.

У Водолія складається сприятлива ситуація для збільшення своїх доходів. Відкриваються нові можливості, складаються обставини — все, що потрібно і бажано для Водолія саме йде в руки — приймайте! Але, не забувайте ділитися і дякувати за ті блага, які до вас приходять.

Бажано проявляти обережність у спілкуванні з близькими людьми. Іноді краще промовчати, ніж сказати, і іноді краще взагалі уникнути розмов, ніж потім ходити під вагою чужих проблем, втрачаючи власний позитивний настрій і віру в свої сили. Будьте пильні і завжди настроюйтеся на успіх!

Гороскоп для Риб на грудень 2014.

Риби живуть у передчутті чогось нового, оригінального і захоплюючого! Активізується їх внутрішнє життя, загострюється відчуття і прискорюється адаптація до поточних життєвих ситуацій. Скоро почнеться період особистої активності в реальному житті і тут важливо не перегоріти на старті, а тому, потрібно згадати про слово «терпіння» і «витримка».

Всьому свій час і немає чого бігти попереду паровоза, коли можна потрапити в бажане вами місце в якості пасажира, причому в повному здоров’ї душі і тіла.

Формуються нові цілі, коригуються основні завдання на найближче майбутнє — дуже важливий період для Риб! Обстановка сприятлива, хвилююча, жива. Колись обдумані справи та плани починають поступово реалізовуватися вірніше поки що з’являються перші ластівки, формується простір, в якому і здійсняться найпотаємніші надії Риб!

І тут теж варто зауважити — не потрібно передбачати події, потрібно зібратися, сконцентруватися на поточному моменті. Від того як ви будете жити в теперішньому часі в злагоді з собою і світом, або ж у паніці і роздраю, від цього буде залежати якість майбутніх змін у вашому житті. Вчіться спокійного контролю над своїми емоціями, тоді все у вас вийде легко і правильно.

Добавить комментарий