Гороскоп Льва на 2013 рік

Гороскоп на 2013 рік для Лева.

2013 обіцяє багато нових подій і, можливо, стане поворотним в житті Львова. Однак, кожен Лев вільний вибирати: жити по-старому або скористатися можливостями, що відкрилися, щоб почати нове життя. Як би там не було, 2013 рік буде динамічним і цікавим!

Новости сайта:купить сетку в спб

Бізнес і робота по найму. Першій половині 2013 року може скластися дуже успішно, якщо проявити активність. У справах та на роботі складаються сприятливі умови і з’являється надія на поліпшення своїх позицій. У бізнесменів розширюються зв’язки і контакти, відкриваються нові напрямки для докладання своїх сил.

У службовців складається ефективна взаємодія не тільки в колективі, але і з начальством. Ймовірно підвищення, поліпшення статусу завдяки теплим, дружнім відносинам з вищестоящими офіційними особами.

Період першого півріччя дуже спритним і дозволяє багато чого встигнути зробити без особливої ​​напруги сил.

Друге півріччя 2013 ймовірно принесе більше складнощів. Загальний фон вкрай нестабільний і наповнений суперечностями. Бізнесмени ризикують зустрітися лицем до лиця зі старими проблемами, які «зависли» в очікуванні якогось рішення. Можливо, це — питання, пов’язані з законом, з податковими органами, з більш великими фірмами-конкурентами. Потрібно бути уважними та обережними у підписанні документів. Закордонні партнери можуть підвести, причому, зрозуміти це відразу не вийде: вірогідні дивні ситуації, затягування виконання зобов’язань. Складнощі можуть виникнути і унаслідок ейфорійні стану бізнесменів на хвилі удач першого півріччя, коли притупляється пильність.

Для працівників по найму цей час теж не надто спокійне. Всередині колективу може початися боротьба «за місце під сонцем», начальство не надто шанує. Спливуть старі проблеми. У цей час потрібно бути особливо обережним у контактах як з колегами, так і з начальством вірогідні приховані закулісні ігри. Чим менше Леви будуть брати участь у всіх цих «розборках», тим краще для нього. Активність тут буде недоречна і може загрожувати звільненням або іншими тяжкими наслідками.

Гроші. 2013 нестійкий і у фінансовому сенсі. Перше півріччя може не давати приводу для тривоги, але майбутні фінансові проблеми вже можуть «висіти в повітрі». Доходи будуть все ті ж, а от витрати можу збільшитися. Найімовірніше грошових вливань зажадають сімейні обставини.

Можливий і інший варіант. Доходи поступово можуть знижуватися, але і непередбачених витрат не очікується.

Любовні стосунки і сім’я. У першій половині 2013 року в любові і в сімейних відносинах все більш-менш рівно. Можливо, з’являться нові знайомі і навіть зав’яжуться романтичні стосунки, але довго вони не триватимуть. Взагалі, період сприятливий для близького спілкування, для розширення коло знайомих. Серед цих нових знайомих можуть виявитися вельми впливові люди або люди, що займають високу посаду.

Друга половина року, як і в інших сферах життя, може принести чимало тривог і хвилювань. Близькі родичі та знайомі можуть попросити про допомогу і відмовитися не вийде. Інший варіант подій: сварки з коханою людиною. Раптом «на рівному місці» можуть виникнути старі проблеми, небажання розуміти один одного і помилкове відчуття, що «за рогом» чекає хтось інший — більш відповідний партнер.

Взагалі, друге півріччя не сприяє плідному спілкуванню і тим більше, налагодженню контактів. Краще спокійно займатися поточними справами і намагатися не піддаватися на провокації з боку. Знаючи складність загального фону цього періоду, потрібно спробувати зберігати тверезий розум і холоднокровність, щоб не допустити руйнують своє особисте життя дій.

Здоров’я. Перша половина року, коли Лев активний і позитивний, зі здоров’ям все добре. У другій половині року через нестабільні відносин і вдома, і на роботі, енергетика може знизитися, але це — не привід для розладу. Потрібно постежити за своїм здоров’ям, більше відпочивати і якомога менше нервувати. На дорозі, за кермом і в місцях скупчення людей теж бажано бути гранично уважним. Небезпека отримання травм зберігається і цього року.

За китайським гороскопом 2013 рік — рік Сірої (Водяний) Змії. Для Льва цей рік швидше нейтральний. Загальний фон рівний. Водяна Змія не провокуватиме Льва і виводити його з себе без приводу. Але, вона вимагає контролю над емоціями, думками і діями. Левам потрібно виробляти витримку і загартовувати характер, залишаючись в рівновазі з оточуючими. Не всім Левам таке положення буде до душі, але, такі «вимоги» цього року. В іншому випадку, Водяна Змія «змусить» контролювати самих себе і виконувати зобов’язання в жорсткій формі. Т. е. все одно доведеться відповідати

Якщо Лев буде прислухатися до свого внутрішнього голосу і до почуттів, а також буде до кінця чесний із самим собою, то ніяких проблем у цьому році бути не повинно.

Добавить комментарий