2015 Рік Вівці (Кози) — прогноз для всіх знаків

Гороскоп на 2015 рік для всіх знаків. Поки — зовсім коротко, докладніше буде трохи пізніше!

Характеристика 2015 року — тут!

Рік Вівці для Щура.

Одні вважають, що рік Вівці для Щура буде більш спокійним порівняно з попереднім роком Коня. Інші припускають більш напружений фон. Хто правий — питання відкрите. Ясно одне: Щур на рік Вівці зуміє отримати вигоду з спільних фінансів або ж з тих грошей і цінностей, які були покладені на зберігання під відсотки.

Рік Вівці для Бика.

Для працьовитого Бика Вівця не самий зрозумілий «друг». Вона трудитися не любить і будь-якого плану воліє сюхвилинний імпульс. Можливо, саме тому, Бик ризикує мало встигнути зробити з наміченого, ну що ж … іноді можна і розслабитися — головне не переживати з цього приводу!

Рік Вівці для Тигра.

Можливо, саме цього року Тигр направить свій погляд на справи домашні, що трапляється з Тигром нечасто. Однак, швидше за все, Тигру належить звичайна розмірене трудова діяльність в тому темпі, який дозволить чергувати повноцінний працю з настільки ж якісним відпочинком. А сім’я буде йому опорою і підтримкою!

Рік Вівці для Зайця (Кота).

Прекрасний рік, оскільки Заєць дружить з вівцею і вони дивним чином взаємодіють. А це означає, що життя Зайця вдається, справи йдуть гладко, тому напевно залишається час на те, щоб полінуватися і поніжитися. Ніхто не завадить Зайцю насолоджуватися життям так, як він цього хоче!

Рік Вівці для Дракона.

Рік достатку, домашнього затишку та усамітнення. Дракони люблять активний відпочинок, тому з вівцею їм по дорозі! Рік благоволить розвагам і Дракон буде абсолютно щасливий! Єдине, що може хвилювати Дракона — так це надмірна традиційність Вівці, її зайва скромність і прихильність до домашнього вогнища. Для Дракона цього року може бути занадто багато побуту

Рік Вівці для Змії.

Цього року Змія буде налаштована на часті виходи в світ. Енергетика року Вівці гармонізує і заспокоює, якщо не сказати присипляє пильність Змії. Втім, нічого поганого в цьому немає — не всі ж боятися кожного шереху, нарешті можна і розслабитися посправжньому! Хороший рік для нових знайомств.

Рік Вівці для Коня.

Для Коні — теж хороший рік, що приносить удачу, багатство і щастя! У когото налагодиться особисте життя, хтось одружиться, а у когото розквітне бізнес. Для окремих представників знака можливо і одне, і друге, і третє! Особливо успішні справи, пов’язані з матеріальними придбаннями.

Рік Вівці для Вівці (Кози).

Чи варто говорити, що Вівця процвітатиме в свій власний рік. Таке трапляється не з кожним знаком в його рік народження, а ось вівці повезло! Люди цього знаку сама доброта! Вони пурхають на хвилі свого милостивого настрою і виділяють в світ тепло своєї душі і любов Правда, прибуваючи в ейфорії і зайво захоплюючись предметами розкоші Вівця ризикує своїми і чужими фінансами. Іноді варто пригальмувати

Рік Вівці для Мавпи.

Непоганий рік для ревізії поточних справ, накопичення своїх ресурсів і виношування планів на майбутнє. В іншому, можна радіти життю і не надто напружуватися, що взагалі характерно для Мавпи Мавпу на даному етапі легко контролювати свої і чужі справи. І тому, все прекрасно, приємно і цікаво — нудьгувати не доведеться!

Рік Вівці для Півня (Фенікса).

Теж чудовий рік і особливо відсутністю важких завдань, стресів і проблем. Надто вже часто Півень зайнятий розплутуванням клубків сімейних та професійних драм. Важливий момент, який стосується Півня безпосередньо. Щоб цей рік був більш легким, ніж багато інших, не втручайтеся у справи інших людей — нехай навіть найближчих. Скористайтеся можливістю більше їздити, відпочивати і набиратися радісних вражень далеко від дому!

Рік Вівці для Собаки.

Яким цей рік буде для Собаки залежить від самої Собаки. При всіх позитивних сторонах періоду впливу Вівці з її подорожами, відпустками і тихими сімейними вечорами, Собака може прибувати в нервозному, неспокійному стані. Її хвилює фінансова сторона життя, адже задоволення коштують грошей і чималих, а от де ж їх взяти в бажаному обсязі … От і виходить, що й відпочинок не в радість, і працювати понад силу гріх Шукайте золоту середину!

Рік Вівці для Свині (Кабана).

Приємний в усіх відношеннях рік, повний вдалих поїздок, романтики і навіть легких грошей! Гарний час для навчання і активного відпочинку — саме активного, т. Е. З повним набором культурнопросвітницьких програм. Кабан дружний з вівцею і прекрасно почуває енергетику цього року. Тому, більше довіряйте інтуїції, формуйте свої бажання на довгострокову перспективу і живіть в радості!

Добавить комментарий