2015 Вівці (Кози)

2015 Синьої Вівці.

Рік Синьої Вівці починається з 19 лютого 2015 року та закінчується 7 лютого 2016.

Нарешті можна трохи розслабитися і приділити більше часу на відпочинок у колі сім’ї, пожити в мирі, спокої і задоволенні, займаючись тим, що подобається!

Рік Вівці пов’язаний з подорожами і уповільненням ділового життя, що не може не радувати! А під час відпочинку люди стають більш турботливими, чутливими та емоційними. Посилюється тяга до високого мистецтва, особливо приваблює вишукана краса та елегантність. Правда, разом з тягою до прекрасного худне і гаманець, але про це варто подумати заздалегідь!

На перший план виходять цінності сім’ї, підтримуються тісні відносини з близькими родичами і друзями. Взагалі на такому благодатному тлі життя людей протікає без особливих потрясінь, в радості і спокої.

В даосском гороскопі Синя Вівця співвідноситься зі стихією Дерева і жіночою енергією інь. Вона творчо обдарована, віддана своїм ідеалам, доброзичлива і дуже інтуїтивна. Між тим, Синя Вівця володіє і діловими якостями. Вона здатна до зосередження на головній меті, віддана як партнер, вміє доводити почате до кінця.

Вівці бракує уважності та обережності. Іноді вона занадто вперта і страждає від своєї ж власної упередженості, що не дає їй можливості проявляти гнучкість. Варто враховувати недоліки Вівці, щоб не упустити ті шанси, які життя приготує в новому році кожному з нас!

Рік Синьої Вівці безумовно вдалий для людей мистецтва, соціальним працівникам, педагогам, що працюють з дітьми, лікарям різних спеціалізацій, але особливо гінекологам та акушерам. Хороший рік для косметологів, візажистів і перукарів, а по суті — для всіх працівників індустрії краси та сфери обслуговування в найширшому розумінні. Сюди ж відносяться кухарі, офіціанти, працівники готелів, туристичних фірм та пр.

Потрібно додати ще пару слів. Оскільки земним сектором Синьої Вівці є стихія Вогню, цього року можна домогтися багато чого, проявляючи активність і віру в свої сили. Енергії цього року вистачить усім, хто хоче налагодити сімейні справи, домогтися успіхів у творчості, розвинути будь-які починання, які не принесуть шкоди іншим. Вівця тварина мирний і вміє досягати всього добром, співчуттям і задушевністю, чуйністю і увагою до людей. Візьміть собі на замітку ці особливості характеру Вівці і використовуйте їх у своєму житті!

Добавить комментарий