Близнюки. Гороскоп на листопад 2014

Астрологічний прогноз для Близнюків на листопад 2014 року.

Загальний фон місяця.

Ситуація листопада концентрує увагу Близнюків на темі трудів праведних, на служінні і відповідальності перед іншими людьми. І, якщо попередні місяці ця тема приваблювала Близнюків лише злегка, даючи розвивати й інші сфери життя, то зараз багато чого зійдеться в одній точці Близнюкам доведеться зустрітися обличчям до обличчя з справами сьогоднішнього дня і часто самовіддано трудитися на благо інших, залишаючи свої власні плани і турботи за рамками першорядної важливості.

Новини сайту:все для кондитера

Як до цього можна ставитися? Напевно, з розумінням, що кожен день диктує свої умови, а підприємливості та гнучкості сприйняття Близнюкам не позичати. Тому, навряд чи ситуація, що склалася — нехай і досить напружена і хвилююча, навіть зачіпають за живе, виявиться надто вже нестерпною для типових Близнюків. Їм завжди є про що подумати і є з ким обговорити ті чи інші поточні завдання або проблеми.

Близнюків жодна ситуація не застає зненацька і в цьому порятунок людей цього знака. Вони не сидітимуть днями і горювати про прожиті роки, жаліти про не зроблене або, ще того гірше, рвати на собі волосся через невдачі. А тому, геть хандра і страхи, життя йде вперед і ми йдемо разом з нею!

Робота і бізнес.

Всі сили в тому числі інтелектуальні, стягнуті на поточні справи і Близнюкам «світить» трудовий подвиг. Краще не чинити опір обставинам, що склалися й трудитися з повною віддачею не шкодуючи ні часу, ні старань, і не розраховуючи на особливі привілеї з боку начальства. Буде дано рівно стільки, скільки належить і доведеться бути вдячним за все, що дадуть — і за обсяг роботи, і за винагороду. Жарти в сторону!

Найважче зараз займатися переговорними процесами. Звична середу Близнюків знаходиться під найсильнішим напругою і достатньо однієї іскри, щоб розгорілося полум’я і спалило все навколо! Можна втратити роботу, зіпсувати відносини в колективі — з колегами, підлеглими і начальством.

Слід дуже акуратно розмовляти з людьми, уважно слухати що кажуть люди і не реагувати на можливі провокації. Можливі гарячі суперечки, сварки і навіть конфлікти, пов’язані із службовими справами утримайтеся на нейтральних позиціях, якщо розумієте абсурдність ситуацій. По можливості взагалі уникайте неконструктивних переговорів або ж просто тримайте себе в руках не проявляйте агресію навіть на словах.

Бізнес для Близнюків, навпаки, більше нагадує тиху гавань, де все досить рівно і є можливості вільного розвитку на свій розсуд.

Переговори і підписання ділових паперів краще здійснювати в першій декаді місяця, коли удача буде супроводжувати справах такого роду. Інший же час варто присвятити реальних справ не пов’язаним з прямими контактами.

Гроші і матеріальне становище.

Стан фінансів в листопаді особливо нерівне. Для Близнюків, які не мають постійного доходу, йде час різких перепадів від можливості багато заробити до ймовірності великих витрат. Тому, якщо вдається отримати більше, не варто відразу їх витрачати на дурниці. Бажано, утримати якусь суму в якості подушки безпеки.

Для Близнюків, що мають стабільний дохід фон листопада навряд чи явно проявить себе так вже контрастно. Але, ймовірність витратити більше, ніж хотілося б, мається.

Нарешті, фон місяця, коли ми говоримо про гроші і матеріальному становищі, для деяких представників знаку може лише посилити небажання витрачати. Цей період гарний для створення накопичень, але готівкові гроші можуть виявитися просто недоступними, з’являється схильність приховувати свої доходи не тільки від держави, але і від найближчих

Любов і шлюб.

Романтичні стосунки теж страждають від перепадів настрою. Так, якщо початок місяця в цілому рівне і комфортне почуття переважно світлі і безтурботні, то вже до середині листопада може виникати тяжкість у відносинах через відчуття присутності глухий туги і просто безвиході.

Контраст в житті почуттів Близнюки проживають досить гостро і бурхливо, особливо, коли нікуди дітися або по-простому, нікуди втекти. Цей період бажано перечекати і не робити якихось необдуманих, спонтанних дій, адже наслідки можуть бути найнесподіванішими і швидше за все непоправними.

В шлюбі той же фон, але він не проявиться повною мірою, тому навряд чи виникнуть занадто напружені ситуації. Цей період гарний для того, щоб подбати про свою другу половину, допомогти в чому-небудь і не чекати нагороди. Існує поняття відповідальності перед чоловіком / дружиною і зараз якраз доречно згадати про нього, спуститися вниз, на грішну землю і зробити щось безкорисливо практичне, реальне і корисне, для своєї коханої людини.

Здоров’я і загальний енергетичний фон.

За здоров’ям в листопаді місяці варто цілеспрямовано постежити. Небажано перевтомлюватися, нервувати. Бажано повчитися контролювати свої думки, їх якість і свідомо налаштовувати себе на позитивну хвилю.

Будь-яке перенапруження фізичних сил, розуму і нервів дуже швидко позначиться на самопочутті. Захворіти буде легко, а видужувати важко. Займіться профілактикою бронхолегеневих захворювань.

Добавить комментарий