Терези. Гороскоп на листопад 2014

Астрологічний прогноз на листопад 2014 року.

Загальний фон місяця.

Листопад принесе Терезам особливу увагу до своїх матеріальним справах: придбань і видатках, до всього, що належить їм по праву. Треба сказати, що така ревізія своїх особистих доходів, прибутків різного роду і оцінка своїх цінностей, може викликати обтяжливу реакцію, занурення в пітьму песимізму і туги.

Новини сайту:автозапчасти для иномарок

Ваги можуть раптом виявити, що їхні плани і надії не збулися, відклалися на невизначений час або взагалі, втратили всякий сенс, а скоріше, просто інтерес.

Люди знаку Терези можуть відчути сильне напруження з приводу своїх особистих справ і свого майна. Що робити? Жити як жили, заспокоїтися і змінити фокус зору — перемістити свою увагу на більш приємні, позитивні моменти свого життя. По суті нічого страшного не відбувається — всі проблеми здебільшого надумані і притягнуті, виходячи з власного дикого страху «втратити все»!

Вважайте, що вас просто провокують на ці страхи і суєту, гнів і навіть ненависть. А злість на самого себе — остання справа … Не піддавайтеся, поставтеся до себе з повагою і любов’ю. Нехай добрі відносини і почуття течуть через вас потужним потоком, ви в потоці радості і постійно відчуваєте внутрішню рівновагу — що може бути важливіше і краще !!!

Робота і бізнес.

По роботі все більшменш рівно і в цілому, добре, якщо до роботи так і ставитися. Варто звернутися до внутрішніх резервів, щоб поліпшити якість діяльності, а також поставитися до своїх службових обов’язків з повною серйозністю, увагою, і любов’ю.

Зараз є можливість поліпшити своє становище. Можна внести нові пропозиції по основній роботі і не боятися нової відповідальності, якщо запропонують підвищення.

Вдалий час для підписання документів, складання звітів, розробки планів та інших справ, що вимагають копіткого і чітко організованого підходу. Ніяких сумнівів — можна діяти, але діяти усвідомлено і на загальне благо!

Бізнес Терезів може жити на контрастах. Листопад 2014 — якраз такий місяць, коли рівного розвитку не передбачається. Події можуть розвиватися незвичайним чином, яскраво і Терезам буде хвилююче. Американські гірки — ось на що схожий ділової фон місяця для Терезів. Приймайте його таким, яким він є, а головне, вписуватися в повороти, які будете проходити. Зараз не потрібно панікувати — ваша дорога вас виведе сама, варто лише проявити уважне ставлення до тих обставин, які складаються і не пручатися поточним змінам.

Гроші і матеріальне становище.

Про фінанси пару слів вже було сказано. Ситуація, хоч і стабільна, але гнітюча. Занадто явних приводів для хвилювань бути не повинно. Так, можливо, доведеться себе трохи урізати в отриманні задоволень, можливі затримки зарплат та інших виплат типу премій.

Цілком можливий і інший варіант — при збереженні колишніх доходів Ваги просто самі не захочуть витрачати гроші — тільки й усього. Чи варто з цього приводу переживати! Таке от стан, таке от настрій дозвольте йому бути і не засмучуйтеся через дрібниці!

А комусь із представників цього знака просто захочеться купити щось «витратне», але дуже красиве в своє гніздечко або зробити ремонт оновити обстановку. Зрозуміло, що будь-який ремонт теж коштує грошей — туди грошики і підуть — чудово!

Любов і шлюб.

Любовна життя теж кілька напружена і більше нагадує стрес, ніж задоволення. Вся справа у внутрішньому протиріччі — занадто важко поступитися, важко не боротися за свої ідеали, свої традиційні погляди та інші підвалини, коли доводиться від них відмовлятися. І партнер тут ні при чому. Настав час переглянути свої глибоко укорінені погляди, роками тримали Ваги на «гачку», переглянути все те, що заважає розвиватися і йти по життю щасливо, прибуваючи в цьому мінливому світі. А партнер лише виконує роль «порушника спокою» — через нього Терези будуть перебудовуватися.

Подивіться на ситуацію інакше. Ви лише відкидаєте все непотрібне, застаріле і віджиле — не потрібно чіплятися за минуле, живіть зараз і дивіться в майбутнє з оптимізмом — це все, що від вас вимагає життя! Все інше — химера, вигадка, страхи та інших мотлох, який заважає вам відчувати себе в абсолютному душевному та тілесному здоров’ї!

В шлюбі все те ж саме, тільки простору для маневру, здається, менше. Але, це — не так. Чим складніше загальний фон, тим крупніше успіх. Поставтеся уважно до того, що робитиме ваш чоловік, а краще за все, не вступайте в полеміку, не ведіться на емоції, а спостерігайте своє сімейне життя з боку відокремте подумки себе від сімейних проблем, щоб розібратися, і ви багато чого зрозумієте.

Жоден конфлікт не вирішує проблем — він лише показує ці проблеми. Подивіться на них, усвідомте в чому справа і живіть далі, роблячи висновки. Грюкати дверима, напевно, не варто. Якщо можна розібратися мирним шляхом дійте, якщо не бачите такої можливості, теж дійте, але розбиратися все одно будете по-доброму. Бережіть себе і своїх близьких!

Здоров’я і загальний енергетичний фон.

Листопад 2014 хороший період для профілактики захворювань. Зміцнюйте судини, м’язи, розвивайте гнучкість суглобів, зміцнюйте хребет. Займайтеся легкої регулярної зарядкою — це найкраще і доступне всім.

Постежите за харчуванням і загальним тонусом організму, утримуйте рівний настрій і не реагуйте на негативні прояви з поза.

Зараз дуже важливо зберегти психологічний настрой на позитив. Думайте про приємне якнайчастіше, свідомо ігноруючи негативні думки, пропускаючи їх повз. Потрібно утриматися від панічних і депресивних станів, щоб зберегти фізичне і душевне здоров’я.

Добавить комментарий