Водолій. Гороскоп на листопад 2014

Астрологічний прогноз для Водолія на листопад 2014 року.

Загальний фон місяця.

Для Водолія згущуються хмари по ситуації шлюбного партнерства і власне шлюбу. Досить імовірний розрив відносин зі зміною колишнього статусу. Склалася така напружена картина не вчора, тому нікого здивувати не повинна.

Однак, все залишається на розсуд самого Водолія, оскільки, право вибору ніхто не відміняв. Тому, не потрібно ставитися до прогнозу як до фатального збігу обставин. Існує тенденція і хороша можливість змінити своє життя — чи потрібно це Водолію вирішує тільки він сам і робить відповідний вибір теж сам!

Новини сайту:макулатура

Пік бажання припинити відносини доведеться на середину місяця, тому, Водолії, будьте готові до імпульсу, усвідомте його, і, визначитеся зі своїми потребами і пам’ятайте, що ламати не будувати. Якщо залишається життєва перспектива для вас і для партнера, перебуваючи в шлюбі, то не варто робити рішучих дій. Якщо ж питання розлучення вже вирішене, нехай буде так.

Водолії далекі від проблем в шлюбі, не повинні занадто хвилюватися. Варто лише переоцінити своє ставлення до рівноправності та справедливості. Як ви ставитеся до людей, чи готові до відносин на рівних? Можливо, прийшов час перейти на якісно новий рівень свого життя? Зараз є можливість поміняти роботу, визначитися з кар’єрним ростом взяти на себе нову серйознішу відповідальність або відмовитися від усього.

Нарешті, для більшості Водоліїв постає питання мети в житті, вибору орієнтирів у світлі подальших масштабних перспектив розвитку. Водолії шукають головне, відділяючи важливе від неважливого і виходять на нові рубежі свого життя.

Робота і бізнес.

На роботі все як звичайно. Рівному не буде то одне, то інше, звичайні рутинні справи але ж життя не стоїть на місці! Водолій любить відчувати, що він знаходиться в гущі подій, людей і відносин.

Ситуація цього місяця відрізняється лише тим, що човен, в якій сидить Водолій, буде сильніше, ніж зазвичай, штормити і розгойдувати. То — сильний вітер і шторм, то штиль з туманом над водою … Тому, Водолію потрібно залізна воля і витримка, щоб під час шторму не віднесло занадто далеко, а під час туману не втратити самих себе. Завдання одне: втриматися у що б то не стало і самому не робити необдуманих дій!

В бізнесі може спостерігатися посилення вже сформованої ситуації. Але, добре те, що Водолій зуміє зберегти свій здоровий глузд і цього бурліннікипінні навіть зуміє відшукати нестандартні рішення, оригінальні способи розібратися з поточними проблемами. Геть хвилювання і страхи — все буде добре!

Гроші і матеріальне становище.

Відносно грошей Водолій — один з небагатьох знаків, у якого ситуація більш сприятлива і особливо перспективна в плані прибутку та збільшення доходів. При видимих ​​проблемах то тут, то там, фінансова складова вільна від явних обмежень.

Можуть виникати короткочасні труднощі з доступом до грошей, але не вони будуть визначальними загальний фон фінансового становища Водолія.

Важливо інше: щоб Водолій знайшов у собі сили дозволити грошам прийти в бажаному обсязі. У чому тут справа? У психологічному ступорі. Водолію важко відпустити себе зараз, щоб відчути легкість у прийнятті життєвих благ. Зніміть подумки з себе все окови ви вільні, веселі і щасливі! Ви і лише ви вирішуєте скільки будете заробляти і куди ці гроші будете витрачати. Сміливіше, з радістю приймайте гроші і з радістю їх використовуйте для отримання бажаного!

Любов і шлюб.

Водолій пручається почуттям, вони його дратують, тому що заважають зосередитися і вживати якісь важливі дії. Насправді, почуття дано для усвідомлення правильності того, що ми робимо або збираємося зробити. Негативні почуття можуть повідомляти нам сигнал «Стоп» ми щось не те думаємо і збираємося зробити. Позитивні почуття говорять про те, що ми знаходимося в ладу з самим собою і з оточуючим світом.

Психологічно важкий період усіма переживається порізному. Водолію зараз варто поговорити з самим собою і прислухатися до своїх відчуттів. Не можна керуватися в житті лише розумом і радами інших людей. Розум повинен обслуговувати інтуїцію. Спочатку розберіться з тим, що відчуваєте, і тільки потім на основі цього глибинного відчуття підключайте свій розум і нехай він вже вирішує що і як потрібно здійснити.

Не упирайтеся в стіну, пошукайте двері. Пройде і цей період, почнеться наступний. Відпустіть себе, чи не мучити себе — все налагодиться, потрібно лише скинути градус важливості і трохи розслабитися. Будьте собою, а інші нехай будуть поруч або йдуть — за своїм бажанням!

Здоров’я і загальний енергетичний фон.

По здоров’ю особливих рекомендацій немає. Ситуація колишня — багато дивного відносно оцінки власного самопочуття. Але, визначити що «не так» і чому — практично неможливо.

Варто краще слухати свій організм, менше панікувати і віддати перевагу нетрадиційній медицині. Але, знову ж таки — без фанатизму! Зараз бажано займатися профілактикою всіма доступними способами. Підтримуйте весь організм цілком, не віддаючи перевагу якимсь окремим органам і системам.

Більше гуляйте, займайтеся зарядкою, дуже корисні водні процедури. Перевантажувати тіло навантаженнями не бажано. Зберігайте баланс в заняттях, дотримуйтеся режиму праці та відпочинку. Підтримуйте себе, налаштовуючи на позитивну хвилю!

Добавить комментарий