Гороскоп Діви на 2013 рік

Гороскоп на 2013 рік для Діви.

2013 може виявитися дуже вдалим для Діви. Особливо варто чекати везіння в діловій сфері життя. Бізнес розвивається, відкриваються нові можливості. Робота теж буде приносити задоволення, тому що обіцяє розвиток в цікавому напрямку, можливо прийдуть і нові рішення старих проблем. Успіх у кар’єрі більш, ніж реальний!

Бізнес і робота по найму. Перша половина 2013 року динамічною і принесе масу корисних справ. Розширення бізнесу, сфер впливу, контактів і зв’язків для підприємців, а також можливе підвищення по службі для Дів, що працюють за наймом. Все виходить легко і як би само собою складається досить вдало. Звичайно, Діва повинна «підтримати» цей потік «випадковостей» своєю активністю, але вона в принципі не боїться роботи і буде трудитися на совість, знаючи, що за трудовим подвигом послідує гідну винагороду.

Новости сайта:купить батут с сеткой

Друга половина 2013 може створити затримки в оптимістичних планах Діви. Почнуться відставання від графіка, якісь сторонні проблеми. Зв’язки і контакти стають скрутними і важкими. Для службовець можливі конфлікти з начальством і колегами, а для бізнесменів ймовірні проблеми з партнерами, друзями. Всі ці справи віднімають сили, час і гроші, але — така необхідність. Щоб уникнути посилювання навалилися проблем, потрібно намагатися не втрачати ентузіазму і чекати кращих часів спокійно, не зриваючись на близьких.

Гроші. У цій сфері життя, як і в діловій, більш позитивна перша половина 2013 року. Нові шляхи або можливість розширення діяльності допоможуть заробити пристойну суму в грошовому вираженні. І це — не разовий виграш, а регулярне надходження бажаної кількості грошей.

Друга половина року не настільки стабільна, як цього хочеться. Витрати будуть значними і будуть потрібні вони, швидше за все, на справи, пов’язані з сім’єю: дітьми, подружжям, батьками.

Любовні стосунки і сім’я. У любові, на відміну від ділової сфери, очікувати якихось великих змін не варто. Все йде, як іде. Може бути це й на краще? У всякому разі, перша половина 2013 спокійніша і помірна в любовних відносинах у порівнянні з другим півріччям. З літа і до кінця року відносини ускладняться через загальне нестабільного фону.

Проблеми в інших сферах життя в цьому періоді принесуть емоційну нестійкість і крайню чутливість у близьких стосунках з коханими і в сім’ї. Вірогідні сварки і суперечки, хтось нарешті вирішить змінити партнера, розлучитися — і таке можливо. Кожен вирішує сам, що йому краще, а друга половина 2013 як навмисне загострить всі «проблемні» теми особистого життя.

З дітьми та батьками теж не все гладко. Не виключено, що всі ці складності спричинять додаткові грошові витрати.

Здоров’я Дів в 2013 році має бути хорошим, оскільки енергетичний потенціал досить високий. Можна порадити не піддаватися на провокації і якомога менше нервувати, щоб не знижувати загальний сприятливий фон по здоров’ю.

За китайським гороскопом 2013 рік — рік Водяний Змії. Для Діви енергетика цього року може відчуватися по-різному. Все залежить від того, чим у першу чергу керується представник цього знаку Зодіаку. Якщо Діва приймає рішення, спираючись на логіку і розум, то їй доведеться нелегко. Рік Водяний Змії вимагає іншого підходу: думати, звичайно, потрібно, але після розумових зусиль потрібно звернутися до своєї інтуїції і відчути правильний варіант обраного рішення. Почуття будуть важливіші за будь логічних викладок, тим більше, що через відчуття ми збагачуємо свій внутрішній світ і розширюємо бачення навколишнього світу.

Якщо Діва прийме плавну почуває енергетику 2013 року, багато що спроститься: зникне непотрібну напругу сил, урівноважиться нервова система і справи підуть в гору без надриву і втоми.

Добавить комментарий