Овен. Гороскоп на листопад 2014

Астрологічний прогноз для Овна на листопад 2014 року.

Загальний фон місяця.

Листопад 2014 знову перевіряє Овна на міцність. Терпіння, витримка і здоровий глузд — ось на чому триматиметься успіх Овна і його внутрішню рівновагу. Підкоряючись же миттєвим поривам і нерівному емоційного фону, Овен ризикує по крупному. Життя може піднести такий суворий урок, що пережити його з честю стане завданням номер один і для багатьох видасться просто нездійсненним!

Новости сайта:ремонт iphone харьков

Величезна кількість енергії піде на відновлення руйнувань в своєму житті, хтось, можливо, не знайде сил для повного відновлення і залишить рану, що кровоточить на довгі роки вперед

Однак, не потрібно занадто лякатися. Все в ваших руках і ті випробування, які даються, завжди вам по силам — пам’ятайте про це у важку хвилину! Просто потрібно відкинути все непотрібне, зайве і залишити тільки справжнє, тільки те, що допомагає йти по життю з радістю. Під «непотрібним» в першу чергу варто розуміти в першу чергу свої «шкідливі» думки і страхи.

Робота і бізнес.

У першій декаді місяця доведеться залагоджувати відносини і налагоджувати справи з робочим колективом, з компаньйонами і партнерами.

Протягом наступного період листопад доведеться gересмотреть свої старі погляди і, можливо, поміняти свою точку зору на якісь спільні справи. Домовлятися буде нелегко, але необхідно.

Потрібно буде відпустити все, що перестає бути ефективним, хоч воно і виглядає дуже звичним, зручним і навіть правильним. Настав час подивитися на свою щоденну діяльність дещо глибше і з урахуванням подальших перспектив.

Вірогідні психологічні труднощі в прийняттям сформованій ситуації такою, яка вона є. Змінити зараз щось по своєму бажанню теж буде нелегко. Йдуть процеси, над якими ми не владні потрібно вчитися терпінню та прийняттю, на руйнуючи власну психіку і свій позитивний погляд на життя.

Бізнес теж зазнає складні часи і на цю сферу життя варто звернути особливу увагу. Тут мова йде не тільки про кар’єрний ріст і власній справі, а й про життєві цілі, і навіть про свій соціальний статус. Питання, таким чином, виглядає набагато ширше, а значить і відповідальність за дії в цьому питанні, значно ширший і значніше.

Якщо прийшов час щось почати дійте, якщо ж ви відчуваєте, що вас просто несе, тоді як реальна ситуація в общем-то не міняється, тоді — стоп! Сім разів відміряй — один раз відріж. Суєта зараз не доречна, потрібно витримати характер і закликати свою силу волі, витримку, терпіння і дисципліну! Різкі дії, які заздалегідь нічим не підкріплені і не підготовлені просто не дадуть потрібних результатів і швидше зашкодять. Будьте уважні у всьому, що стосується глобальних змін в своєму житті — гранично уважні і відокремте зерна від плевел, щоб перед вашими очима виникла реальна картина вашого життя, а не те, що здається або хочеться бачити. Самообман зараз — найнебезпечніша річ!

Гроші і матеріальне становище.

Фінансова складова, як це зазвичай буває, теж вносить якесь напруження в життя типового Овна. З одного боку можуть прийти солідні суми із страхових компаній, можливе отримання спадщини та інші доходи, пов’язані з третіми особами, з іншого боку, розрахунок на безперешкодне отримання очікуваних грошей може себе не виправдати повною мірою.

У кожному разі, Овна не слід надто покладатися на легкі й швидкі гроші — зараз не той період, коли удача сама йде в руки. Навіть у найбільш сприятливих сценаріях можливі несподівані витрати та інші тяжкі ситуації — затримки, недостачі, труднощі в отриманні готівки в очікуваному розмірі.

Однак, не все так уже й погано. Ситуація ця носить тимчасовий характер і від Овна вимагає знову ж таки, витримки та вміння радіти тому, що є, бути вдячним життя і людям за те, що він має на даний момент.

Любов і шлюб.

В любові для Овна теж — часи особливі. Занадто багато чого виводить з себе, занадто багато чого викликає суперечливі почуття, тому важко досягти якогось єднання і внутрішнього комфорту в любовних відносинах. Партнер Овна знаходиться в деякому ступорі, він фактично балансує і робить свій вибір, результати якого будуть мати наслідки ні на один рік вперед.

Трудність положення укладено в одномоментному поєднанні різних чинників, контролювати які не представляється можливим. Любовна життя змішується із загальним фоном і ділової сфери, і особистих інтересів, і фінансів, і бог знає з чим ще. Знайти і відокремити одне від іншого — заняття не з простих, але реальних — достатньо просто вникнути в зміст що відбувається і подумки розділити все, розкласти по поличках, щоб зрозуміти як жити далі.

Вирішувати проблеми свого любовного життя зараз, напевно, не варто, якщо тільки партнер не зробить свій «хід конем». Тоді залишиться тільки прийняти його рішення або ж попросити відкласти реалізацію його рішення на деякий час. Навіть наступний місяць може дати більше шансів на успіх. Не поспішайте обрізати всі кінці саме зараз — у вас буде час розібратися і прийняти зважене рішення трохи пізніше.

В шлюбі ситуація багато в чому аналогічна — і не потрібно цього боятися. Проблеми будуть тільки там, де вони вже давно назріли і ніяк не вирішуються протягом ряду років. І знову ж таки, в шлюбі теж будуть гарні тільки продумані рішення, відповідальні й правильні, т. Е. Справедливі.

Здоров’я і загальний енергетичний фон.

В цілому за самовідчуттям у Овна в листопада 2014 року можна спостерігати якийсь енергетичний зліт. Люди цього знаку відчують впевненість у своїх силах: фізичне здоров’я, силу духу, а по суті випробують почуття, що їм все по плечу. Цей величезний потенціал бажано направити в творче русло, бо в іншому випадку, можна зруйнувати буквально все в своєму житті та так, що каменя на камені не залишиться.

Для Овна, який не керує собою, такий стан вкрай небезпечно при всіх його видимих ​​плюсах. Будьте уважні до себе і до навколишнього світу, використовуйте свою силу на благо і буде вам щастя, удача, радість і визнання!

Вибирайте гідні цілі — нехай невеликі, тоді ви уникнете проблем і відчуєте смак життя в самому позитивному варіанті, зрозумієте і прийміть те, що є насправді, підніміться над суєтою і прихожими цінностями, побачите себе таким, що відбувся, а значить — повністю задоволеним!

Добавить комментарий