Риби. Гороскоп на листопад 2014

Астрологічний прогноз для Риб на листопад 2014 року.

Загальний фон місяця.

Для Риб листопада 2014 — місяць відносно спокійний. Люди Риби напевно в цілому почуваються комфортно, досить впевнено, а головне — живуть в ладу з собою, що для Риб — велика справа!

Основні інтереси цього місяця — далекі країни, підвищення освіти, розширення свідомості і тяга до наставництва.

Хтось із Риб відправиться в далеку подорож, а хтось відновить навчання або піде на курси підвищення кваліфікації. Не виключено, що внутрішнє бажання вчитися буде наштовхуватися на якийсь холодний розрахунок, згідно з яким, учеба може і почекати, та й навіщо воно потрібне … І тут у наявності протиріччя місяця, які нехай і мінімально, але все-таки торкнуться і Риб!

Новости сайта:лайнер круиз

Знову ж як поєднати навчання з роботою, або ж як їхати відпочивати, коли стільки справ … І все начебто непогано, але все одно щось не те. Так уже влаштована людина і все пізнає в порівнянні.

Рибам можна побажати одного: озирнутися навколо і подивитися які завдання вирішують оточуючі. Коли побачите як важко доводиться іншим, ваші власні страхи і тривоги опиняться порожніми, що викликають скоріше посмішку, ніж суворий оскал надуманих проблем. А тому, робіть вибір, вишукуйте можливості, щоб поєднати приємне з корисним — потрібно лише сконцентрувати свої зусилля і зважитися!

Робота і бізнес.

Вірогідні переговори, відрядження та інші ділові відносини з закордонними партнерами. Не все складається легко і зручно, доведеться потрудитися, щоб налагодити зв’язки, зберегти укладені раніше договори і виконати свою роботу вчасно.

Напружений період на робочому місці лише посилюється, оскільки підвищуються вимоги і відповідальність. Присутній і скутість, яка заважає працювати стільки, скільки потрібно і від душі. Це — єдина проблема, яка так чи інакше буде відволікати Риб від повноцінної праці. Дуже не хочеться … незважаючи на те, що дуже навіть можеться … От і подумайте як з цим бути! Вмовляйте себе і налаштовуйте — іншого виходу немає.

На допомогу Рибам прийде достатня енергійність, гнучкість розуму, вміння приймати нестандартні рішення і знаходити нові можливості в тих умовах, які склалися. При всіх труднощах, Риби досить вільні і в цих обставинах можуть вибирати самі різні способи виконати свою роботу на відмінно!

Бізнес зараз, як і в минулі місяці залежить від працездатності Риб, від їх дисциплінованості та щоденної якісно виконаної роботи. Просто, роботи стає більше, тому розслаблятися нема коли — вперед і з піснею! Психологія не подужає, є сили, настрій і тонус на все потрібні справи, тому, трудимося не покладаючи рук, при цьому, враховуємо всі дрібниці і деталі справи. Пам’ятайте про чітку організацію праці та про відповідальність перед собою і колективом — навіть, якщо ви — великий начальник!

Гроші і матеріальне становище.

З готівкою у Риб, як часто буває, не все складається благополучно. Але в даний період часу, люди цього знака не надто захоплені темою добування грошей у що б то не стало. У них зріють нові плани, можливо, довгострокові і ці плани на пряму пов’язані із збільшенням доходів. Коли саме ці плани зароблять сказати важко, але потенціал є Можливо також, що ці нові плани і очікування увійдуть в пряме протиріччя з поточними потребами і Риби скоріше відмовлять собі в чомусь, ніж порушать прийняті обмеження. І в цьому вони тверді як ніколи.

Що стосується сьогочасної фінансової ситуації, то не все так уже й погано. Гроші є завдяки особистій ініціативі, заповзятливості, закордонним зв’язкам і хорошим, добрим відносинам з близькими людьми.

Любов і шлюб.

Світ почуттів для Риб дещо відсунуто в бік, втім, як і для більшості знаків Зодіаку в поточному місяці. Важкувато на душі, моментами сумно, навіть пусто … Занадто багато сил витрачається на справи, плани і очікування, ніколи подумати про себе, про душу, про улюблених людей.

Але, між тим, місяць листопад відрізняється насиченістю небудь подіями, або переживаннями. Емоції і почуття швидко переключається з однієї події на іншу. Загальний фон нестабільний і Риби встигають прожити за цей період більше, ніж зазвичай. Їх почуття глибокі, переживання сильні, але не все, що вони переживають спливає на поверхню … Напевно, в такий нестійкий і складний для більшості людей період, краще і не розбурхувати зайвий раз простір

В шлюбі ситуація зовні більш активна і жива. Пара зайнята обговоренням закордонних проектів. Хтось збирається на відпочинок, хтось думає про нове житло, а хтось планує навчання або затіває бізнес. У будь-якому варіанті Риби разом з подружжям зайняті саморозвитком і обговоренням подальших спільних перспектив.

Здоров’я і загальний енергетичний фон.

З приводу самопочуття Риб варто відзначити. Листопад 2014 період ризику виникнення захворювань запального характеру. У когото загостриться хроніка, можливі защемлення, запалення нервових закінчень, проблеми з сечостатевої і бронхолегеневої системою.

Не треба думати, що все так ось зійшлося в одній точці і одна хвороба зміняє іншу. Є ймовірність, що зі здоров’ям не все буде гладко, але не більше того … Можливі затяжні, тривалі за часом незручності, пов’язані з самопочуттям. Однак, вони не носитимуть важкого характеру.

Як і для інших знаків, Рибам показані профілактичні заходи.

Загартовуйтеся, регулярно займайтеся фізкультурою, більше гуляйте і зберігайте позитивний погляд на світ, більше посміхайтеся і закликайте своє почуття гумору!

Добавить комментарий