Стрілець. Гороскоп на листопад 2014

Астрологічний прогноз для Стрільця на листопад 2014 року.

Загальний фон місяця.

Листопад 2014 для типового Стрільця не найлегше і безхмарне час. Загальний фон формує нагальну необхідність прожити цей час, повністю довіряючи своїй інтуїції, самостійно долаючи можливі психологічні труднощі.

Головне, про що варто сказати, так це про потребу в усамітненні, чинити опір якій не варто. Саме зараз піде інтенсивна, для більшості Стрільців, можливо, повністю непомітна внутрішня робота над собою. А непомітною вона може бути тому, що піде автоматом, тобто автономно від свідомості людини, від її зовнішньої діяльності, від його видимої всім життя.
Новости сайта:итальянская мебель цены

Виходить так, що прибуваючи наодинці з самим собою ніщо не відволікатиме Стрільця від внутрішньої концентрації. При цьому можна чим завгодно займатися, виконувати звичайні звичні дії і справи, але не бажано вступати в тісний безпосередній контакт з людьми. Зараз, чим рідше, тим краще.

Звичайно, не всі Стрільці можуть просто сидіти вдома. Але, навіть, перебуваючи в гущі подій можна споглядати, а не брати участь, можна спостерігати, але не займати занадто активну позицію. Поставтеся до себе якомога дбайливіше і спокійніше, дійте по внутрішнім відчуттям і менше реагуйте на виклики зовнішнього світу. Вам потрібно зберегти сили, зміцнитися, накопичити енергію для майбутнього кидка.

Робота і бізнес.

Рутинна діяльність, пов’язана з основним місцем роботи може трохи забуксували. Можливо, не дістає тієї самої життєвої енергії, можливо творчий імпульс згас або з’явилися зовнішні чинники, які всіляко перешкоджають звичайному зрозумілому і розміреного плину трудової діяльності.

Не варто занадто вникати в причини, краще співвіднести свої можливості зі сформованою реальністю і виконувати свою роботу по силам, без надриву і нервів. Не встигли щось зробити вчасно, зробите потім, якщо щось дійсно «горить» робіть, поки не зробите. Приймайте умови гри і не витрачайте енергію на з’ясування відносин, на то хто, що і чому «так вирішив» — все це зараз не має значення.

Не надто успішна звичайна паперова діяльність, робота з документами та інша комунікація в самих різних її видах. Переговори утруднені, потрібна інформація приходить невчасно, все плутається і змінюється постійно, це дратує. На такому тлі тримати руку на пульсі складно — краще трохи послабити хватку і дочекатися більш сприятливого часу і залишити те, що можна залишити на потім.

В бізнесі в цілому без кардинальних змін. Може пробігти хмарка, «зачепити» за живе, позначити якісь особисті внутрішні проблеми, витягнути їх на світло божий, щоб якось можна було з ними розібратися і попливти далі

В бізнесі на даному відрізку часу поточна ситуація буде оцінюватися з точки зору тих чи інших психологічних установок, а також через емоційну гнучкість або її відсутність. Реальна здорова оцінка, яка йде від голови утруднена, затуманена і не має шансів на однозначний успіх. Тому, зараз не час приймати доленосні рішення.

Гроші і матеріальне становище.

Фінансова сторона життя на даний момент часу сприйматиметься позитивно тільки в тому випадку, якщо Стрілець знайде опору в своїй родині, в своїх старих зв’язках, в своєму власному прийнятті того життєвого фундаменту, на якому він стоїть.

Згадуючи про своє коріння, проникаючи в сенс свого життя і спираючись на свої внутрішні ресурси Стрілець по достоїнству оцінить все те, що має. Дуже важливо залишатися вдячним за все, що дає життя як би важко не було … Це істину Стрілець повністю усвідомлює на тлі свого матеріального життя. Є що приходять цінності, а є вічні.

Діти і улюблені зазіхають на доходи Стрільця. Ситуація склалася вже давно і нічого особливого в ній немає, але зараз вона проходить гостру фазу сприйняття самим Стрільцем. Він чинить опір цьому положенню щосили: бореться з самим собою, бореться зі своїми близькими, хоч і сенсу в цьому особливого немає. Краще направити цю накопичену енергію на добування коштів, на збільшення свого прибутку — ось такий підхід стане конструктивним і більш, ніж ефективним. Спирайтеся на себе і свою життєву позицію, на свою сім’ю, доводите до логічного завершення розпочаті проекти і все буде у вас складатися щонайкраще!

Любов і шлюб.

Почуття Стрільця кілька закриті, емоції в сторону, любовна життя знаходиться в конфлікті з життям матеріальної. Як тут розібратися. Сувора реальність — та, що бачиться Стрільцю такої, диктує свої умови. Чи жарт, коли скрізь все перекрито і «довбає» невтомно по самому живому. Життя б’є ключем, і все по голові …

Стрілець потрапив у вилку куди не спрямуємо свій погляд, скрізь будуть втрати — нехай невеликі, нехай не такі вже страшні, але дуже небажані. Вибирайте менше зло, обходитесь малим і уповайте на щасливий випадок або на Господа — кому що ближче і зрозуміліше і думайте про хороше, завжди сподівайтеся на краще!

Зараз вкрай не бажано активно перекроювати своє життя, особливо, якщо мова йде про життя особистої.

В шлюбі ситуація більш передбачувана і в цілому, зрозуміла, тому, Стрільцям варто лише краще контролювати свої емоції при спілкуванні з партнером і не розбурхувати свою сім’ю різкими ультимативними заявами. Все поступово налагодиться, проявіть терпіння і добру волю.

Здоров’я і загальний енергетичний фон.

У фізичному сенсі Стрілець сповнений сил, енергії — хоч відбавляй. Прекрасний час, якщо й не для того, щоб знайти собі нове цікаве хобі, то як мінімум для того, щоб щільніше зайнятися спортом.

Спорт, як відомо, прекрасний помічник Стрільця, особливо у важкі з психологічної точки зору часи. Скиньте негативну енергію, відверніться, підбадьоритеся і життя побачиться набагато приємніше і веселіше! Ви ж оптимісти: люди завжди заводні, живі і енергійні! Утримуйте свій внутрішній позитивний настрій — без цього нікуди! А труднощі приходять і йдуть. Важливо зберегти себе і залишитися життєрадісною людиною в будь-яких зовнішніх умовах — адже на вас дивляться, вас слухають, до вас тягнуться люди, яким від природи не дістає життєвих сил, натхнення та енергії радості.

Добавить комментарий