Гороскоп Терезів на 2013 рік

vesyГороскоп на 2013 рік для Терезів.
2013 сприятливий для Терезів, оскільки надасть масу нових можливостей поліпшити своє становище. Давнішні плани можуть, нарешті, реалізуватися або як мінімум почнуть втілюватися в життя. Однак, Ваги не повинні просто плисти за течією, а проявити активність і винахідливість, і, звичайно, не варто забувати про почуття такту. Природна здатність згладжувати суперечності допоможе Терезам влаштувати свої справи найкращим чином!

Бізнес і робота по найму. Перша половина 2013 року, як і для інших знаків Зодіаку, повинна принести успіх у справах, в бізнесі і на роботі. Авторитет Терезів безумовно підвищиться як у якості господаря бізнесу, так і в колективі серед колег по службі. Контакти встановлюються з легкістю, причому, можливі ділові переговори з партнерами і колегами за кордоном.

Ймовірний кар’єрний ріст або розширення бізнесу, відрядження або просто часті поїздки по справах бізнесу. У всіх випадках Терезам супроводжує удача в першому півріччі 2013!

Новини сайту:фотографы на свадьбу

Друге півріччя можливо не буде настільки райдужним і оптимістичним. Темп життя буде таким же швидким, але може розвинутися несприятливий фон для ділового спілкування. Будуть посилюватися суперечності між партнерами та колегами. Сама по собі ситуація не вирішитися, доведеться відстоювати свою точку зору, згладжувати конфлікти, але яким буде результат зусиль — невідомо. Упертість і незговірливість колег і партнерів може привести або до розділу бізнесу, або до пошуку іншої роботи. Чи захочуть Ваги піти, або, віддадуть перевагу залишитися і налагоджувати відносини — особистий вибір кожного. Знаючи ситуацію в цілому і розуміючи, що не все вирішується силою, Ваги мають шанси виправити становище.

У Терезів, які працюють за наймом, ускладняться відносини з начальством — довести і переконати високопоставлених осіб буде дуже складно. Звичайно, багато чого можна вирішити миром і Терези більш інших здатні на це, тому, прогноз навіть у самій гострій ситуації залишається сприятливим.

Гроші. Грошове питання, на щастя, не турбуватиме Терезів у 2013 році. Гроші приходять регулярно, а витрати в межах розумного. Непередбачені витрати можуть бути мінімальними і вони не вплинуть на загальний стан справ. В цілому 2013 рік для Терезів дуже сприятливий.

Любовні стосунки і сім’я. Особисте життя на відміну від ділової може не принести бажаного почуття задоволення Терезам в 2013 році. Якщо в 2012 році почалися проблеми в любові, то, вони матимуть свій розвиток. Конфлікти і сварки можуть стосуватися житлового питання. Нерозуміння і небажання поступитися будуть псувати відносини і ситуація може затягнутися.

Якщо пара вже давно зустрічається і у них все гаразд, а також у разі сформованих сімей складнощі можуть виникнути через необхідність переїзду в нову квартиру, будинок. Чимало тривог можуть принести близькі родичі, батьки, діти. Серйозних проблем бути не повинно, але 2013 не дасть розслабитися.

Здоров’я. У Терезів весь 2013 високий енергетичний потенціал і тому проблем зі здоров’ям бути не повинно. Бажано виключити регулярне перевтома і звертати увагу на харчування. Корисні прогулянки на свіжому повітрі.

З точки зору китайського гороскопу в 2013 рік — рік Сірої (Водяний) Змії Терезам буде комфортно. Енергетика року не буде «провокувати» Терезів на неадекватний дії. Вимоги року — інтуїтивне розуміння ситуацій, терпіння і принцип «стримування» пристрастей. Для Терезів це — не проблема. Вони чудово відчувають людей і знають як досягати поставлених цілей мирним шляхом.

Можна побажати Терезам трішки контролю над емоціями і впевненою активності без зайвої суєти і занепокоєння. І ще: Змія вміє розраховувати і керувати, тому, Терезам буде не зайвим у потрібний момент брати на себе відповідальність і проявляти свої лідерські якості, але всі дії Терезів повинні бути вивірені.

Добавить комментарий