Прогноз на лютий 2016 року

Овен.

Лютий 2016 підводить Овнів до підведення підсумків чергового відрізка життя.

Основні справи і інтереси лежать в площині спільних проектів і планів на майбутнє, йде закладка фундаменту на потім і особисто для себе.

Зараз формується майданчик для весняного старту. Яким він буде, краще подумати зараз. Доробити всі свої «хвости», сформулювати приблизні цілі.

Особливо актуальною може стати тема повернення боргів! Не варто відмахуватися від старих проблем, що накопичилися — їх бажано вирішити і як можна швидше. Використовуйте свою енергію, якої цілком достатньо, щоб навести порядок в поточних справах, перш, ніж візьметеся за щось нове.  Подскажите цифробум — что за магазин

Телець.

Для Тельців лютий 2016 принесе багато трудів праведних і, можливо, не пересічних подій. У всякому разі це — дуже відповідальний час для формування цілей і завдань на найближчі роки. Навряд чи у Тельця буде час на відпочинок і розваги, він серйозний, зосереджений і дійсно занурений в роботу — цього вимагає поточна ситуація!

З цієї ж причини, не варто акцентуватися на прибутки і інших бонуси матеріального світу. Час пожинати плоди прийде потім …

Прислухайтеся до свого внутрішнього голосу і до пропозицій близьких людей — можливо, прийдуть несподівані ідеї, які допоможуть швидше здійснити задумане. У будь-якому випадку, не відмовляйтеся відразу від оригінальних, нестандартних рішень, які з’являються «раптом»!

Близнюки.

Перша половина лютого 2016 року продовжує тему переоцінки цінностей минулого місяця. Думки і справи Близнюків можуть крутитися навколо тієї ситуації, яка склалася на даний момент часу. Можливо, люди цього знака переживають чергову кризу і готуються до перезавантаження, а потім і до нового старту!

Друга половина лютого пожвавить і принесе собою більше динаміки, причому, Близнюки, швидше за все, вже прийдуть в форму і виявляться у звичній для себе обстановці. Зараз, коли все вже більш-менш зрозуміло, можна починати діяти.

Нові горизонти ваблять і все поступово складається під очікуваний сценарій. Єдине, про що хотілося б застерегти, так це про ймовірне пекуче бажання швидше відрізати усталені відносини, кинути «нажите», все, що усталене і давно склалося, заради майбутнього. Напевно, не варто спалювати мости. Це не той випадок, коли, перш, ніж почати будувати майбутнє, необхідно зруйнувати минуле.

Рак.

Акцент лютого 2016 року для Рака переміщається на спільні з партнером справи, які, швидше за все, будуть тісно пов’язані і з спільними фінансами. Не варто очікувати якихось великих прибутків і взагалі, бажано проявляти обережність і уважність в плануванні бюджету. Втім, Раки в більшості своїй вельми розсудливі у всьому, що стосується фінансів.

Спиратися можна на близьких людей, старі зв’язки, відносини ділового характеру.

Цілком імовірні успіхи у партнера по шлюбу чи бізнесу — не варто його стримувати, тому що зараз є можливість зробити більше, ніж завжди.

Не бійтеся активніше отримувати нові знання — для Рака триває сприятливий період освоєння нової інформації, набуття навичок з метою реалізації подальших планів.

Все, що ви зараз вивчіть і придбаєте, допоможе в подальшому зберегти стійкість і благополуччя — не «відсиджувався» в межах звичного і буденного — використовуйте свій здоровий інтерес, шукайте і вибирайте потрібну з безлічі!

Лев.

Для Льва знову актуалізується тема партнерства і шлюбу, входячи в більш гостру фазу. Є ризик переїзду, руйнування зв’язку через сварки, конфліктів. Однак, якщо Лев не хоче припиняти відносини, він може направити цю енергію не на руйнацію, а на розвиток і зміцнення союзу. У цьому випадку досить вдалими можуть стати спільні проекти, походи і просто звичайні справи. Непоганий період для поліпшення умов життя — ремонту, перестановки тощо.

Можливі поліпшення умов повсякденної праці для Льва, збільшення прибутку на основній роботі, отримання інших благ, але лише в разі деякій особистої активності, оскільки це — не просто удача, це — ймовірність свого роду премії за додаток власних зусиль.

Діва.

У Діви триває період активності в близькому оточенні. Вірогідні часті зустрічі, поїздки, які можуть поміняти особисте ставлення до багатьох звичних речей, аж до подальшої трансформації — зміни світогляду! У зв’язку з цим для Діви дуже сприятливі нові зустрічі, а значить, і нові враження. Навіть будь-які види відпочинку можуть принести чимало користі з точки зору несподіваних відкриттів.

Можливі зміни на основній роботі. Однак, не обов’язково, щось повинно круто повернутися. Швидше за все, будуть мати місце зайві хвилювання і навіть метушня, схильність турбуватися через дрібниці, деяка підвищена нервозність без особливих причин. Намагайтеся уникати витрачання енергії в порожню — вибирайте з усього купи справ тільки найзначніші — ними і займайтеся! Зараз можна зробити більше, ніж зазвичай, якщо не станете розпорошуватися.

Терези.

Лютого для Терезів, зазвичай, досить рівноважний і в цілому, гармонійний місяць в році. Люди цього знаку знаходять більше внутрішньої свободи, відчувають себе бадьоріше, ніж зазвичай.

Цей лютий виділяється, мабуть, більшою стриманістю на прояв почуттів і емоцій. Занадто багато практичності і раціональності, що заважає споглядальному настрою. Жага вигоди може затьмарити все найкраще і дещо затьмарити загальний стан душевного підйому.

Знаючи про таку ймовірність, Терезам варто лише активніше спостерігати за своїми поривами і коригувати їх на свій розсуд, тоді і жити буде приємніше!

Висока особиста активність допоможе розсунути рамки звичного. Зараз хороший час для того, щоб навести порядок в домі — і не тільки в квартирі, але і в голові! Не бійтеся «зрушити з місця», а краще зовсім викинути ті старі речі, звички і судження, які вже віджили своє і не уявляють більш ніякої цінності.

Скорпіон.

Традиційно, лютий — це період підвищеної уваги Скорпіонів до домашніх, сімейних справах. В цьому році, висока ймовірність якогось значимого події в житті Скорпіона і його близьких, особливо в середині місяця!

Якщо нічого особливого не очікується, просто проявіть пильність до всього, що буде відбуватися навколо вас, зосередитеся, але зберігайте внутрішню рівновагу.

У лютому 2016 року найбільше можливостей налагодити потрібні зв’язки, знайти і домовитися з впливовими людьми. З їх допомогою ваші бажання можуть здійснитися досить легко і швидко, але при великій особистій зацікавленості і активності.

Зараз навіть багато з звичайного вдаватиметься при менш значних витратах енергії — будь-то фізичної, фінансової та будь-який інший. Тому, в такі періоди не варто відсиджуватися, і занадто довго розраховувати або відкладати на потім — потрібно йти і робити те, що вважаєте за необхідне або просто бажаним.

Стрілець.

У Стрільця посилюється інтерес до контактів, отримання та обміну інформацією, до поїздок і переміщень. Нехай це легке збудження і носить поверхневий характер — не це головне! Важливішим є той факт, що дане положення багато в чому полегшує загальний досить незвичний для Стрільця енергетичний фон.

Чогось надприродного може і не відбуватися, але можливо відчуття скутості і неможливості дихати на повні груди — немає звичайного стану стабільного інтересу і спраги розширення, пізнання, активного руху вперед до заданим цілям. Так, і цілі кілька крейда … Все виглядає не таким, як зазвичай і це відчуття заморожене поки буде присутній.

Усвідомлюючи своє таке застигле стан, бажано розраховувати більше на себе, т. Е. Самостійно знаходити для себе джерела радості, вольовими зусиллями підтримувати ентузіазм, але не занадто захоплюватися і намагатися задовольнятися малим — це теж ціле мистецтво …

Козеріг.

Козерогам широко відкриваються двері в інші світи — досі невідомі, щоб скористатися рідкісною можливістю розширити свою свідомість: внести зміни в світогляд, навчитися чогось для себе нового і незвичайного.

Період лютого 2016 дійсно сприятливий для пізнання — хоч через спеціальну літературу, через подорожі або спілкування з людьми. Козероги зазвичай вважають за краще власний досвід.

Однак, наближено до життя — в її буденних речах і подіях, Козероги будуть більше налаштовані на активну діяльність. Багато хто може бути захоплені заробітками та іншими справами, далекими від високих сфер. Матеріальний світ дає чимало приводів для роздумів. Козерогам ніколи нудьгувати!

Що ж, лютий 2016 року для Козерога досить стабільний і цілком насичений на події навколо особистості самого Козерога. Зараз можна швидко досягти бажаного, а завдання, які були поставлені раніше, нарешті, можуть здійснитися — досить прикласти хоч якісь зусилля! Хотілося б звернути увагу на істотну деталь. Краще за все будуть виходити спільні справи і проекти, а реалізовуватися ті цілі, які стосуються не тільки особисто Козерогів, але і його однодумців.

Водолій.

Водолій зустрічає свій особистий Новий рік! Звичайно, люди цього знака знову наповнюються енергією для набору висоти. Ходити по землі їм не цікаво, — їх завжди ваблять захмарні дали. Ось і зараз Водолії повні найхимерніших ідей, прекрасно себе почувають, що, зазвичай пов’язане з відчуттям цілісності і задоволеності — рідкісне, треба сказати, відчуття для Водолія!

Їм дійсно багато що вдається, навіть те, що для інших знаків Зодіаку бачиться нереальним. А, лютий 2016 виділяється хорошою концентрацією, ясністю і здоровою реактивністю. Водолій в злагоді з самим собою і зі світом — що може бути приємніше!

Варто звернути увагу, що саме зараз з’являється відчутна можливість своїми активними діями вплинути на подальшу реалізацію основних життєвих цілей і завдань. Водолії можуть одним потужним ривком зробити багато. Як максимум, закласти основу для подальшого розвитку в бажаному ключі — така можливість дається нечасто … скористайтеся нею, щоб зробити поворот в потрібному для вас напрямі!

Риби.

Період лютого 2016 року пов’язано з підвищеним інтересом до таємних знань. Риби взагалі небайдужі до всього прихованого і невидимому — їх вабить і зачаровує невідомість. Цей лютий тільки підсилює тягу до містики, схиляє до усамітнення і роздумів наодинці з самим собою.

А, між тим, все ще зберігається тенденція до розширення сфер свого впливу, причому, досить активним чином, якщо не сказати, войовничим. Але, тут потрібно знати міру і добре усвідомлювати всі свої таємні бажання, і особливо, ті з них, які набувають розмір пристрасті.

Гнів, заздрість, ревнощі здатні затьмарити розум і відтінити чисте джерело любові — постарайтеся утриматися в рамках дозволеного і більше спостерігати себе, ніж давати волю емоціям.

Конструктивний підхід до вирішення тих, чи інших питань, а також реальна справа допоможуть, з одного боку, впоратися з надмірно клекоче всередині енергією, а з іншого — швидко втілити в життя намічене. Уникайте крайнощів у всьому!

Добавить комментарий