Східний гороскоп на 2016 рік для всіх знаків

Прогноз на 2016 рік для всіх знаків східного гороскопу.

Щур в рік Мавпи.

2016 розширює для Щурів простір, відкриваючи їм нові горизонти в самих різних сферах життя. Не бійтеся новизни і всього незвичайного, намагайтеся осягнути те, що до цього дня було для вас недоступно в силу самих різних обмежень.

Найактуальніше може бути пов’язано з далекими поїздками, зустрічами з близькими людьми, які живуть закордоном, з подорожами по екзотичних країнах, а також з навчанням.

Рік вдалий, насичений і перспективний у всіх сенсах для Щурів, які цікавляться навколишнім світом і не бояться рухатися вперед у своєму розвитку. Зараз не час тупцювати на місці або жити минулим, переварюючи попередній досвід. Необхідно привнести в своє життя свіжість сприйняття світу і людей, не боятися вийти за звичні рамки своїх суджень і оновити свій світогляд.

Прогноз для Бика на 2016.

Традиційно, рік Мавпи для Бика вважають не занадто милостивим і все тому, що цей «лукавий друг» схильний дражнити прямодушного Бика — показувати приманку, залучати можливими перспективами, але нічого не давати.

Бик і Мавпа думають і діють по-різному — тут і лежить корінь проблеми. Якщо Бик вийде за своє звичне коло і подивиться по сторонах, вдихне на повні груди і з радістю, легко і невимушено візьметься за справу, у нього багато шансів досягти успіху!

Потрібно знати Мавпу. Бикові варто перейняти деякі її риси: спочатку подумати і тільки потім зробити, пошукати різні способи вирішення однієї і тієї ж задачі, не нервувати через дрібниці і сподіватися на удачу. Так, вірити в себе! Так, і, зрозуміло, ніхто не скасовує проходження СВОЄЇ дорогою, спираючись на СВОЇ цінності та переконання.

Тигр в 2016 році.

Мавпа являє собою не самого близького товариша. Говорячи відверто, вона — в кращому випадку партнер, і в гіршому випадку — суперник Тигру. Завдання Тигра перетворити суперника в партнера і це вже буде перемогою! Що це означає? Будь-які починання потрібно як слід вивіряти, вивчати реальну ситуацію і тільки потім діяти. Спокуса пуститися у всі тяжкі великий … але, розсудливість сильніше!

Відсутність комфорту для Тигра — проблема, проте, швидше надумана. Інакше кажучи, не варто занадто відстежувати свій комфорт, краще пошукати собі гідне заняття — можливо, щось нове, оригінальне, а найголовніше, захоплююче. Мавпа не любить дуже серйозних людей, вона їх буде всіляко відволікати і розважати, а Тигр повинен постежити за своїми реакціями і частіше сприймати що відбувається з позитивної точки зору.

Чим більше доброго гумору і м’якості, чим більше посмішок і живого інтересу до життя, тим краще. Тигр здатний витягти користь з різноманіття і неподобства характеру року, якщо захоче …

Кіт (Заєць).

Прийнято вважати і ця точка зору цілком доречна, що Кіт у рік Мавпи буде зайнятий переважно банкети та розвагами різного роду, він вийде, нарешті, зі свого затишного будинку і активізується в суспільному житті. Особливо завзятих і творчо обдарованих Котов може захопити сцена, шоу-бізнес в широкому сенсі. Людей цього року зараз нестримно тягне в мистецтво. Виникає потреба виразити себе більш активним і помітним чином.

Інший ключовий момент, пов’язаний з фоном 2016 року для Кота можна описати двома словами, як робота, робота і, ще раз — робота. Це — вже три слова, сенс очевидний. Людям Котам не варто повторювати досвід бабки, яка лето красное проспівала. Котам необхідно зібрати себе і налаштувати на труди праведні. Тема праці, причому праці монотонного, не завжди захоплююче цікавого, зате щоденного, актуальна як ніколи. І від якості цієї праці буде залежати винагороду. Роботи буде багато, результати цієї роботи — не настільки значні, але нарікати забороняється … Тільки так можна прожити гідно цей рік Коту.

Дракон в рік Мавпи.

2016 рік для Дракона за всіма показниками повинен складеться максимально благополучно. Мова йде в першу чергу про можливості, які можна і потрібно використовувати. А це означає одне: Дракону бажано уважніше дивитися по сторонах і частіше заглядати в себе, шукати свої справжні бажання, потреби і ловити справжні творчі імпульси — виходити за рамки звичного. Якщо він зуміє взяти до уваги ці рекомендації, то більш удачливого людини не знайти!

Зараз Дракони здатні прогресувати, але їм треба тримати у вузді свій запальний характер і пристрасть робити все негайно, а також отримувати всі негайно. Ця позиція веде до конфліктів, сварок, а по суті — до паркану енергії, яку можна застосувати більш ефективно. Нерозумно витрачати сили і втрачати можливості, коли надаються реальні шанси для розвитку … Почекайте рік-другий, тоді й пошумимо в задоволення … Життя — забавна гра, от і пограйте в цілеспрямованого, але при цьому, добросердного і врівноважену людину.

Цей рік особливо хороший для Драконів, тісно пов’язаних з творчою діяльністю. Вірогідний гучний успіх і визнання, з’являться нові друзі, сформуються нові творчі плани, відкриються інші напрямки в рамках основної роботи.

Змія в 2016 році.

Мавпа внесе свою лепту і в розмірене життя Змії. Сказати, що буде багато занепокоєння і безладу — нічого не сказати. Фон року буде постійно напружувати Змію, хапати її за саме живе і сокровенне, дістаючи до самого дна … Однак, як кажуть, поспіх потрібна тільки при лові бліх … Змія зможе вижити і стати переможницею, якщо залишатиметься спостерігачем, а не учасником подій. Їй не можна забувати про інтуїцію і від здоровому глузді.

І не треба говорити про повільність Змій, про їх інертності та повній відсутності гнучкості. Змія мудра і розумна, в міру розважлива. Вона не біжить попереду паровоза, вона чекає відповідних умов, щоб стрибнути в дамки, так навіщо занурюватися в хаос ?!

Головний акцент періоду, про яку краще знати заздалегідь, це — справи сімейні, домашні, справи роду. Все буде так, чи інакше крутитися навколо цих тем. Завершується одна життєвий етап, за яким буде наступний. Цей рік — рік підведення підсумків минулого досвіду, переоцінка, переосмислення, стабілізація. Потрібно переварити те, що було, щоб потім активно рухатися вперед. Року вистачить.

Кінь.

Кінь легко вписується в динаміку 2016 року. Їй співзвучно, зрозуміло і цілком приємно все, що буде складатися. Це — легкий рік для Коня, акцентом якого стане різноманітність контактів і обмін інформацією, навчання, тісна взаємодія з людьми близького кола.

Вплив року Мавпи для Коня пов’язано з постійною удачливістю і несподіваним прибутком, що цілком логічно. Кінь знайде те, що шукає, при цьому буде весело, приємно і легко на душі — чого ще бажати … Грайливість, жвавість і відкритість Коні — її природний стан проявляться в повній мірі. Однак, не варто захоплюватися, забувати про обережність, не ставати занадто безтурботною. Ейфорійним стан краще уникати зовсім. Є небезпека, під впливом загального фону успішності, забути про елементарні заходи обережності і підвищити ризики, пов’язані з водінням автомобіля і з використанням металевих інструментів.

Грайте, розважайтеся, але не загравайтеся. Пам’ятайте, що після ейфорії завжди настає депресія. Намагайтеся не впадати в крайності, зберігайте внутрішню рівновагу і утримуйте концентрацію.

Прогноз для Кози.

Коза реагує на енергетику року Мавпи вельми чуйно. А будь-яка реакція має наслідки. Ось і Козу чекає, або зліт, або падіння. Все як завжди: Козі необхідно тримати баланс між бажаним і можливим. Не треба загорятися від кожного красиво поданої пропозиції, оцінюйте ситуації якомога більш тверезо.

Особливо актуальна в цьому році тема фінансів, здоров’я і власних дій у напрямку самореалізації. У людях, народжених у рік Кози, енергії предостатньо, тільки видається вона вкрай нерівно.

Щоб досягти заявлених висот і отримати очікуваних «бонусів» цьогоріч, доведеться попрацювати. Удача зовсім близько — тільки руку простягни. І, знову ж … контролюйте свої емоції, намагайтеся домовлятися з людьми, від яких залежить ваше просування, що не заноситеся, тримайтеся з гідністю, а й враховуйте бажання потреби інших, тоді жити буде не тільки легко, але й радісно!

Мавпа.

Чи варто писати, що рік Мавпи самий цікавий і плідний для людей, народжених під цим знаком. Як би не розгорталися події 2016 року, Мавпа повинна залишитися у виграші, навіть, якщо на перший погляд все виглядає зовсім навпаки. Потрібно набратися терпіння і методично реалізовувати свої плани — крок за кроком.

Цей рік гарний для початку нової діяльності, для закладки нового фундаменту під проекти, активної реалізації особистого потенціалу. Не варто дивитися по сторонах у пошуках відповідних осіб для здійснення своїх надій. Саме зараз потрібно вийти вперед і за все братися самому засукавши рукава.

Щастя, торжество і любов підуть всі разом — використовуйте сприятливий життєвий фон для подальшого розвитку — не витрачайте сили на пусте і сьогохвилинне … Сил вистачить, творчої енергії — теж.

Півень в 2016 році.

Рік Мавпи для Півня може нічим особливим не виділитися. Зовнішні події його не дуже надихають, зате власне життя душі, дозвіл внутрішніх протиріч і психологія у всій своїй повноті, актуальні як ніколи.

Півень схильний більше дивитися з боку, брати участь у громадському житті особливого бажання не виникає, навпаки, може бути присутнім схильність до самоти і закритості, що в загальному, не надто властиво Півневі і це — теж привід для занепокоєння! Потрібно просто прийняти дане як є і не шукати собі пригод без гострої необхідності. Пригоди самі знайдуть Півня … однак, потрібно бути готовим дати відсіч і якомога м’якше. Відкриті конфлікти вкрай небажані.

Пам’ятайте, що вороги наші, насправді — наші найкращі друзі, тому що сприяють нашому духовному зростанню …

Півневі, як завжди залишається сподіватися на своє розсудливість, тверезий і практичний підхід до справ, на свою працездатність і віру в те, що завтра буде краще, ніж учора.

Гороскоп Собаки.

Загальний фон року Мавпи для Собаки досить активний, що запам’ятовується новими проектами, оригінальними рішеннями, і, що не мало важливо, сприяє тісній взаємодії з однодумцями. Собака здатна проявити свої найкращі якості у спільній діяльності, хоча зазвичай більше орієнтується, все-таки на себе …

Непогано підуть справи у Собак, зайнятих у бізнесі. Тут важливо правильно розставити акценти — більше думати про загальне благо і загальних інтересах і менше — про особисте збагачення. Тоді справи підуть в гору.

У Собаки багато енергії, ентузіазму і вона, звичайно, захоче максимально розвинути свій успіх. Великий ризик того, що добре розраховані плани не здійсняться і справи зажадають більш неформального, більш креативного підходу. Мавпа ж — велика жартівниця і пустунки, вона всім планам воліє експромт. Ось такий творчий підхід і потрібно взяти на озброєння Собаці.

Прогноз для Свині.

2016 рік може стати знаменним для більшості людей року Свині, бо висока ймовірність досягти поставлених цілей, причому цілей фундаментальних, життєво важливих, масштабних. Для когось рік просто виявиться прибутковим, вдалим, для когось буде пов’язаний з якимись серйозними змінами в житті. І, нарешті, багато людей цього знака переглянуть своє ставлення до основних цінностей. Багато шансів одружитися, вийти заміж саме зараз … загалом, може змінитися особистий статус!

Рік напевно виявиться хвилюючим, насиченим на події та переживання. В цілому, період правління Мавпи для Свині повинен складатися благополучно.

Рік вважають одним з кращих у відношенні самореалізації та сходження наверх саме для народжених у рік Свині.

Добавить комментарий