2016 рік Вогняного Мавпи

Вогняна (Червона) Мавпа. Прогноз на 2016 рік.

Рік Вогняної Мавпи починається з 8 лютого 2016 і закінчується 27 січня 2017.

Так уже склалося, що Мавпу люблять і поважають в країнах Азії. Вона популярна і буквально обожаема в народі. Одна з історій про чарівну Мавпу оповідає про те, як вона захотіла довести свою перевагу Будді.

Ця Мавпа була моторною і меткої, але занадто впевненою в своїх витівках. Вона була настільки безстрашної і зарозумілою, що кинула виклик самому Будді. Мавпа посперечалася, що Будда ніколи не зможе її зловити, скочила на хмару і попливла далеко, за тисячі миль від того місця.

Коли на її шляху встала гора з п’ятьма вершинами, вони вирішила відпочити. І поки вона з радістю вітала саму себе за те, що перехитрила Будду, п’ять вершин гори раптово перетворилися на п’ять пальців Будди.

Щоб навчити цю дику чарівну Мавпу скромності і безкорисливості, Будда доручив їй супроводжувати в далеку подорож ченця. Під час цього тривалого походу з Мавпою трапляється безліч пригод. Завдяки подіям цієї подорожі, чарівна Мавпа навчилася перетворювати свої спритність і дотепність в мудрість, а стій крутий бунтарський норов — в мужність і вміння керувати.

Ця передісторія плавно підводить нас до розуміння особливостей 2016 року, тим більше, що рік Вогняного Мавпи лише підсилює поривчастість, імпульсивність і бажання перемогти за всяку ціну. Потрібно знати: цей рік — період розвитку мужності, дії, але анархія, до якої буде схиляти енергія року, вкрай небажана і може призвести до великих невдач.

Божевільні ідеї та інтриги, на які будуть підштовхуватися люди, завжди вимагають свого усвідомлення і прив’язки до поточної ситуації. Без розуміння свого становища і попередньої оцінки можливих наслідків діяти не рекомендується.

Завдяки креативності Вогненної Мавпи, успіх може бути досягнутий в бізнесі, політиці, сфері нерухомості. Кожен захоче використовувати в своїх цілях найвдалішу із ситуацій — це нормально. Не варто лише переоцінювати свої реальні можливості.

Рік Вогняної Мавпи хороший для нових починань — відкриття підприємств, втілення оригінальних ідей і планів. Тільки не треба заноситися і блефувати, не можна жити бездумно, підкоряючись лише своїм миттєвим бажанням і реакцій. Сім разів відміряй … Мавпа — хороший провокатор. Вона стягне всі горіхи і не залишить нічого, крім порожніх скорлупок. Імовірність успіху — це не привід поставити на кін усе, що є. Спокуса пуститися у всі тяжкі заради ілюзії отримання грандіозного виграшу може призвести до краху, хоча спочатку все буде весело, приємно і натхненно.

Будьте розсудливі і використовуйте сприятливі можливості з розумом, проявляйте витримку і терпіння, тоді й прийде справжній успіх!

Мавпа любить блиск, шум і розваги, тому 2016 рік — хороший час для того, щоб внести різноманітність у своє життя, розфарбувати її, відкрити для себе багато нового і, звичайно, радісного. Нудьзі та монотонності ми кажемо ні! Особливо це положення стосується типових трудоголіків, які зовсім не вміють і не хочуть відпочивати. З іншого боку, як кажуть мудреці, кращий відпочинок — це — зміна діяльності. Нехай кожен вибирає своє.

Рік може скластися особливо вдало не тільки для бізнесменів і політиків, а й для людей мистецтва. Їм дається добро на експерименти. Тому, не потрібно чекати іншого відповідного моменту, щоб реалізувати свої найсміливіші задумки. Час діяти!

Добавить комментарий