Гороскоп на січень 2016 року для знаків Зодіаку

Астрологічний прогноз на січень 2016 року для знаків Зодіаку.

Овен.

Січень 2016 активізує основні інтереси Овна відносно кар’єрного зростання або просто саморозвитку, а також питання досягнення поставлених цілей. Тому, традиційно, періоду січня «не дає» відпочинку людям цього знака.

Особливість цього січні пов’язане з нестиковкою бажаного і можливого. І на цьому тлі може отримати розвиток ситуація внутрішньої кризи. Вся справа в незручності, пов’язані з прямою активною діяльністю, яка зараз не дає бажаних результатів.

Щоб все вийшло як задумано, саме зараз Овнові бажано подолати надмірну імпульсивність і постаратися діяти не навпростець, а обхідними шляхами, не надто завзято демонструючи свої очікування успіху. Овен — не з тих, хто відступає або відмовляється від задуманого, тому, у нього завжди є шанси домогтися свого! Потрібно лише трохи обережності.

Смотрите также:cifragid.com отзывы коменты

Телець.

Для Тельця січня нового року обіцяє ситуацію стримування. Це стосується в першу чергу почуттів, відчуттів, а також бажань, на які будь Телець орієнтований в першу чергу. Коли бажання відсутні, а почуття прагнуть до економії, втрачається смак до життя, а кого це радує …

Фінансова сторона життя зав’язана на той же фон обмежень і не важливо, що стане реальною причиною можливого невдоволення поточним станом справ.

Тельцю необхідно просто взяти себе в руки і перечекати. Якщо вийде не погіршувати ситуацію, то є ймовірність отримання реальної підтримки від другої половини або від партнера по справі. Але, і тут не все просто. Партнери можуть бути налаштовані досить войовничо і з ними доведеться довго домовлятися.

Намагайтеся підтримувати рівне внутрішній стан. Будь перекоси від депресії до ейфорії чреваті наслідками.

Близнюки.

Січень — період не найпростіший для Близнюків. Їм хочеться легкості, але підтримка цієї легкості може даватися з трудом. Можливо, відчуття присутності чогось давить, некомфортного; виникає необхідність заглянути в себе і зрозуміти свої справжні бажання, потім співвіднести ці бажання з потребами партнера по шлюбу або бізнесу. Таке положення дуже нервує Близнюків, оскільки, вони не люблять зайвих ускладнень і розплутування клубків старих, давно накопичувалися проблем. Все, що не робиться відразу і так, як хочеться, викликає роздратування!

Однак, подобається чи не подобається, а Близнюкам доведеться подивитися в очі реальності і знайти правильні рішення, навіть, якщо вони на перший погляд здадуться незручними.

Зараз — не час активних дій, потрібно навести порядок в голові і оглянутися по сторонах.

Рак.

Для Рака цей місяць зміщує фокус на справи партнера, а також на спільні з партнером інтереси. Можливо, спільними зусиллями будуть вирішуватися питання фінансів, кредитів, страховок. У кожному разі, життя другої половини з усіма поточними нюансами займатиме левову частку часу і уваги Рака.

Тим часом, є хороша можливість реалізувати щось давно задумане, але не здійснене — будь то творчі ідеї, культурні походи з дітьми, з коханими, запланований відпочинок та ін. Все, що приємно і приносить задоволення необхідно здійснити саме зараз. Не варто себе стримувати і знову відкладати радості, нехай і невеликі, на потім. Сходіть в театр, на концерт, відвідайте друзів, яких давно не бачили. Будь радісні події зараз як ніколи мають право БУТИ у вашому житті, дозвольте собі таку розкіш!

Лев.

Партнерство і шлюб — основна тема січня для Лева. Нинішнього січня виділяється реальною можливістю поміняти щось фундаментальне у своєму житті. Не обов’язково подієво, можливо, ви просто одним днем ​​зміните свій погляд на себе і своє близьке оточення!

Зараз дуже ймовірні нові знайомства, зрушення в сімейному житті, в будинку, причому зміни зі знаком плюс. Потрібно лише прийняти те, що саме йде в руки, а оцінювати будете потім.

Зараз хороший час для завершення та підбиття підсумків чергового життєвого етапу. І, знову ж таки, не чекайте більш сприятливих умов. Відпустіть з легким серцем все, що застаріло і втратило сенс. Будьте на гребені хвилі! Далі буде щось нове і більш важливе на даному відрізку часу.

Вдало складатимуться будь-які творчі устремління. Левам необхідно час від часу як слід стрепенутися і згадати своє істинне призначення: жити в радості і дарувати радість людям, вести за собою — тут вже не до туги і зневіри! Будьте собою!

Діва.

Увага людей, народжених під знаком Діви, найбільше буде займати робота і свої обов’язки по відношенню до людей, за успіх яких вони вважають себе відповідальними.

Однак, особисті інтереси Діви, найімовірніше, не менш важливі і спрямовані на дітей і на власну творчість. Відчувається потреба у відпочинку, але не пасивному, а активному, коли чоловік розташований відкривати для себе щось нове.

Що буде виходити найлегше ?! Напевно, професійна діяльність, зав’язана на фізичної активності, на контактах і поїздках. Не варто поспішати осягнути неосяжне, не все буде складатися як хотілося б і точно в строк, тому, необхідно прислухатися до себе і спостерігати, що відбувається, вписуючись в поточний ритм.

Терези.

У Терезів загальний фон січня досить суперечливий. З одного боку, наростає потреба в розвагах і нових романтичних зв’язках, культурний відпочинок і творчому самовираженні, з іншого боку, присутній і фактор стримування почуттів і бажань. Контакти будуть носити більше діловий характер, а цього Терезам явно мало!

Варто звернути увагу на можливість вдалих поїздок, але не надто далеко, а також насиченою діяльності з метою задоволення особистих інтересів — будь то додаткові заробітки або фізична праця. Зараз можна встигнути переробити великий обсяг роботи! Причому, трудитися бажано самостійно і самовіддано — від душі, не підшукуючи собі помічників і не розраховуючи на підтримку із зовні.

Непоганий час для більш активних занять спортом і прогулянок на свіжому повітрі.

Скорпіон.

У Скорпіона прекрасний час для бурхливої ​​діяльності. Енергію, якій зараз предостатньо, необхідно докласти в якому-небудь справі — краще в роботі. Зростає особистий магнетизм, накопичений потенціал проситься до реалізації — не стримуйте себе!

Цей період цікавий, також, з точки зору можливості проявити своє творче начало більше, ніж завжди. Треба братися за все, що подобається і давно хотілося зробити. Будь-які захоплення, в тому числі і любовні, зараз, як ніколи, затребувані і чекають уваги Скорпіона.

Приходить в рух і тяга до справах сім’ї, особливо добре, якщо Скорпіону вдасться приділити більше часу своїм дітям.

Обстановка сприятлива в цілому по багатьом фронтах — не втрачайте можливостей просунутися вперед! Зараз буде легше, ніж завжди!

Стрілець.

Стрільці в січні нового 2016 більш налаштовані на діловий лад. Йде звичайна рутина в досить економічному режимі приходу і витрати не тільки сил, але і грошових потоків.

Стимулів з поза теж якось недостатньо, у порівнянні, з бажаним кількістю. Почуття притуплені, однак, відкриваються якісь перспективи для самовираження в плані захоплень, особистих інтересів, інтересів дітей. Хочеться зробити щось практично потрібне, стабілізуватися, закріпитися на досягнутому, але при цьому, інакше, ніж завжди: з новими ідеями і оригінальним підходом — буде виходити!

Тим часом, бажано зберігати баланс по всіх сферах життя, спираючись на внутрішню рівновагу. Зараз не час брати «бика за роги», все потрібно робити розмірено. Просто, зараз, не самий самий хороший період для надмірно бурхливої ​​діяльності — занадто багато емоцій! Краще зайнятися внутрішніми справами — розібрати недозволені особисті проблеми і відповісти собі на питання, що накопичилися. Потрібно ще трохи почекати!

Козеріг.

Козерога особливо хвилює фінансова сторона життя. Саме зараз потреба приділити більше уваги матеріальної складової висока. Нюансом нинішнього січня, в цьому зв’язку, можна вважати необхідність більше працювати в колективі однодумців, тоді й результати порадують. Але, не треба шукати прямої залежності між своєю активністю та грошовою винагородою.

Увага до заробітків необхідно поєднувати із загальними інтересами людей, які трудяться пліч-о-пліч з Козерогом. Спільність інтересів і спільна праця можуть принести значні дивіденди, навіть, якщо вони не будуть виражені в грошових знаках. Доходи бувають різні! Будьте готові до отримання задоволення від виконаної роботи, а гроші — не головне. Однак, чудово, якщо відразу буде і те, і інше!

Водолій.

У Водолія зміцнюються суспільні зв’язки. Групи за інтересами, з якими пов’язаний Водолій, приносять стійку радість. Приходять оригінальні рішення, при цьому зберігається стабільність тяжіння в колективі. Справи робляться, а на душі легко!

Люди цього знака знаходять силу, відчувають свій потенціал і готові на подвиги, здатні сміливо відстоювати свої інтереси! Зараз можна активніше просуватися до заповітних цілям, щоправда, необхідно контролювати емоції, оскільки, видимість спокою оманлива!

Особливо вдалими можуть стати незаплановані, спонтанно прийняті рішення. Їх можна реалізувати, якщо, знову ж таки, не втрачати грунт під ногами. Тонкість моменту полягає в тому, що є шанси зробити і отримати значно більше, ніж можна було очікувати, але не можна діяти занадто відкрито і, тим більше, агресивно. Потрібна дипломатія в словах і діях, тверезий підхід до справи при обов’язковому контролі за емоціями. Якщо вийде поєднувати внутрішню неприв’язаність до результату з гарячим бажанням реальних зрушень, все вийде!

Риби.

У Риб не настільки активний інтерес до поточних справ, як у Водолія, просто їх час ще не настав. І, тим не менш, зараз не той момент, щоб розслаблятися. Зростає потреба до пристрасті до далеких подорожей і просто поїздкам з пізнавальною метою. Не відмовляйте собі — обстановка сприяє! Звичайно, будуть непередбачені витрати, але воно того варте! З іншого боку, пізнавати можна і сидячи на дивані — все залежить від бажань і можливостей кожного конкретного представника знака.

Щоб побачене і освоєний не розчарувало, а почуття заграли всіма барвами веселки, бажано як слід налаштувати себе. Вся справа в тому, що при потребі в нових враженнях, почуття кілька загальмовані і скуті, що для Риб створює ситуацію внутрішньої напруги — їм не до душі економія почуттів! З іншого боку, присутній розумність і контроль, що іноді важливіше прояви найдинамічніших внутрішніх станів. Отримуйте і даруєте задоволення, але нехай ці радості не відводять вас занадто далеко — зараз це — реально, як ніколи!

Добавить комментарий