Гороскоп Скорпіона на 2013 рік

skorpionГороскоп на 2013 рік для Скорпіона.

2013 рік для Скорпіонів може скластися дуже вдало, якщо він зуміє подивитися на одні й ті ж ситуації іншими очима. Рік дуже потенційно сприятливий в плані подальшого розвитку і в тому числі у фінансовому сенсі. Залишається побажати Скорпіону проявити трохи більше гнучкості і менше спиратися на застарілі стереотипи.

Бізнес і робота по найму. Перша половина 2013 року не обіцяє кардинальних змін. Буде більше поточних справ, які вимагатимуть докладання сил Скорпіона. Вірогідні організаційні справи, незначна перебудова якихось налагоджених схем в бізнесі, можливо, прийде час зайнятися ремонтними роботами або придбанням нових меблів, приладів та інших необхідних для успішної роботи предметів. У цей період можливе розширення бази діяльності, у зв’язку з виробничою необхідністю.

Новини сайту:соединение американка

Скорпіонам, які працюють за наймом, мабуть доведеться задуматися про реалізацію своїх досі незатребуваних можливостях. Міняти роботу може бути рано, але щось не влаштовуватиме на старому місці і виникнуть нові ідеї з цього приводу.

Друга половина 2013 обіцяє більше активних дій, але і більше конфліктних ситуацій. Скорпіонам потрібно як слід зважувати всі «за» і «проти», перш, ніж робити масштабні справи. Складнощі можуть виникати відносно партнерів за кордону. Бажання відкрити новий напрямок у своєму бізнесі або розвивати справи в іншому місті, країні може виявитися дуже сильним і Скорпіон може з ентузіазмом взятися за нову справу. Він готовий діяти рішуче і швидко.

Однак, потрібно знати, що не все буде легко вдаватися. Після періоду успіху може початися другий період — затягування важливих рішень, які залежать від державних органів, податкових служб. Звичайно, пасувати перед труднощами — не в характері Скорпіона, але знати про те, що доведеться почекати і попрацювати потрібно. Скорпіон у цих некомфортних обставин повинен продемонструвати не тільки витримку, а й добру вдачу, що, погодьтеся, дещо суперечить природі цього знака. Такт у спілкуванні з людьми і внутрішній спокій — ось на чому триматиметься подальших успіх нових починань Скорпіона.

Гроші. Перша половина 2013 стабільніша в плані фінансових надходжень. Власна ситуація з доходами може не особливо радувати, але партнери по бізнесу, близькі люди, сім’я можуть підтримати Скорпіона в цей період вдалими грошовими вливаннями.

Друга половина 2013 може посилити позначилися проблеми початку року. Гроші будуть приходити, але і йти на особисті справи, у професійну сферу життя. Не надто спокійно почуватиметься Скорпіон, оскільки фінансова ситуація дуже невизначена.

Любовні стосунки і сім’я. На початку року багато Скорпіони захочуть змінити щось в домашньому інтер’єрі. Можливо, вийде придбати нерухомість закордоном. Хтось із Скорпіонів вирішить, що пора подумати про переїзд в інше місто або країну. Але, ці плані реалізовувати ще не час.

Багато Скорпіони зіткнутися з ситуацією, коли раптом виникають старі любовні прихильності, з’являються люди з минулого. Можливо, це — людина з іншого міста, країни.

Друга половина року буде зайнята вирішенням проблем близьких родичів; в сім’ях багатьох Скорпіонів народяться діти або онуки.

Здоров’я. Скорпіони в більшості своїй — люди не помірні. А 2013 «радить» бути більш уважним до свого здоров’я. Будь-які «перебори» в їжі, алкоголі, ризикованих заняттях можуть спричинити за собою серйозні проблеми. Справа в тому, що енергетично Скорпіон не на піку своєї могутності. Багато сил і енергії може йти в порожню, але справлятися з такою ситуацією нелегко, тому що не завжди відомо що робити потрібно, а що — ні.

Слід вести себе дуже акуратно на дорозі, за кермом. Дуже високий ризик отримання травм! Боятися не треба — треба трохи стримати свою спрагу отримання «неправедного» адреналіну.

За китайським гороскопом 2013 рік — рік Водяний Змії. Енергетика року в цілому імпонує Скорпіону та поради, дані вище в цілому збігаються з «рекомендаціями» року Водяний Змії. Уважність і обережність, внутрішні відчуття — ось на що потрібно звертати більше уваги. Контроль за емоціями і вміння видозмінити важку, болісну внутрішню енергію, яка рветься назовні, направивши її на реальну справу — теж важлива складова успіху в цьому році.

Добавить комментарий