Технології підошов New Balance

DZ4A1520-350x300[1]Компанія New Balance використовує власні інноваційні технології для створення кращої спортивного взуття. Ознайомиться з продукцією New Balance можна на сайті newbalances574.ru.

ACTEVA

Легкий підошовний матеріал. Чудово справляється із залишковою деформацією і практично не руйнується в процесі використання.
Використовується: Підошва, основний амортизаційний матеріал.

ACTEVA LITE

На 24% легше, ніж стандартна підошва з EVA, завдяки поєднанню двох ексклюзивних матеріалів DuPontElvaloy і Engage. Досягнуто оптимальні властивості компресії матеріалу.

Використовується: Підошва, основний амортизаційний матеріал.

EVA

Етиленвінілацетат (ЕВА) — легкий і пружний матеріал. Використовується в більшості кросівок.
Використовується: Підошва, основний амортизаційний матеріал.

ENCAP

Застосовується в підошві кросівок, а точніше, в його п’яткової частини. Сама ж конструкція складається з поліуретанової оболонки, яку ми можемо бачити, заповнену популярним Етиленвінілацетат, більше відомим, як EVA (легка і пружна пінка з каучуку, яка використовується у виробництві підошви спортивного взуття).

IMEVA

Інноваційний супер-легкий піноматеріал, використовуваний в підошві кросівок NewBalance. Забезпечує прекрасне поглинання ударних навантажень, і швидко відновлює свою первинну форму. На 12% легше, ніж Acteva, і на 24% легше, ніж C-CAP.

Використовується: Підошва, основний амортизаційний матеріал.

C-CAP

Сформована під тиском підошва з еВА. Забезпечує амортизацію, відрізняється невеликою вагою за рахунок пористої структури.
Використовується: Підошва, шар відповідає за чуйність і гнучкість підошви у фазі відштовхування

N2

Новий виток в амортизаційних технологіях. Це міцна, стійка, чуйна система амортизації, помістилися в вузькому профілі підошви. Забезпечує швидкий відповідь підошви після стиснення у фазі відштовхування.
Використовується: Підошва, шар відповідає за чуйність і гнучкість підошви у фазі відштовхування

ABZORB

Чудове поєднання аммортизации і компресії. Технологія створена і розроблена за участю експериментальної технологічної лабораторії DuPontEngage, яка змогла створити унікальний сплав изопренового каучуку для бездоганного і комфортного бігу. Забезпечує поглинання ударних навантажень, а також чудово витримує тиск, який чиниться на підошву, швидко відновлює свою первинну форму.
Використовується: Підошва, амортизаційний елемент

Ndurance

Надміцна вуглецева гума, що забезпечує високу зносостійкість, розташовується в місцях максимального контакту з поверхнею, забезпечує зчеплення на мокрих поверхнях.
Використовується: Підошва, протектор

Fantom Fit

Силові елементи каркаса соеденени з дихаючим матеріалом за безшовною технологією і практично не відчуваються на нозі, створюють відчуття легкості і невагомості верхній частині кросівка.
Використовується: Верхня частина взуття

REVlite

Інноваційна технологія в амортизаційних матеріалах New Balance підошви, з тими ж властивостями міцності і чуйності, але на 30% легше ніж звичайних аналогів з EVA. Revlite забезпечує легкий вагу без мінімізації конструкції, і не пропонує пожертвувати амортизацією або стійкістю.

Використовується: Підошва, основний амортизаційний матеріал

FRESH FOAM

Інноваційний дизайн підошви з технологією FRESH FOAM розрахований за допомогою комп’ютерного моделювання. Дані про тиск на підошву і розподілі навантаження, зібрані на підставі даних реальних споживачів і обумовлюють розташування, розмір і орієнтацію кластерів в підошві і на бічних стінках, формуючи ідеальний варіант підошви. Дизайн, безпосередньо залежить від інформації про розподіл тиску на підошву. Це самий м’який із використовуваних матеріалів в кросівках New Balance. Він на 13% м’якше, ніж Rev-Lite і Acteva Lite і на 11% легше, ніж Acteva Lite.
Використовується: Підошва, основний амортизаційний матеріал

T BEAN

Можна перевести, як «тавровому Балка». Т-подібна рейки, завдяки поздовжньої і торсіонної жорсткості, оберігає звід стопи від надлишкової пронації і перешкоджає скручуванню кросівка.
Використовується: Підошва, стабілізуючий міст між п’яткової і шкарпеткової частинами

Добавить комментарий