Xbox One отримала повну підтримку перепризначення кнопок на стандартних контролерах

Вас коли-небудь турбував той факт, що ви повинні вибирати між купою встановлених варіантів управління геймпада в іграх Xbox One? Тепер подібного роду розчарування вже в минулому, оскільки компанія Microsoft випускає повну підтримку перепризначення кнопок на стандартних бездротових контроллерах в рамках Нового досвіду Xbox One (New Xbox One Experience).

Нова ОС з’явилася пару днів тому, і його особливості дійсно починають ставати доступними для всіх користувачів . Вчора Microsoft надала повний виклад функції перепризначення кнопок, яка доступна як для Xbox One Elite, так і стандартних геймпадов Xbox One.

«В рамках New Xbox One Experience, ми додали можливість перепризначення кнопок для стандартних контролерів Xbox One через Xbox Accessories App. Ця вельми затребувана функція пропонує гарну альтернативу для перепризначення кнопок гри на індивідуальній основі. Тепер кожен користувач консолі може мати своє власне призначення кнопок «.

s73882796[1]Є кілька способів отримати доступ до інструменту перепризначення на самій консолі Xbox One. Ви можете зробити це будь-яким з наступних шляхів:

1. Налаштування (Settings) / Kinect й пристрої (Kinect & Devices) / Пристрої та аксесуари (Devices & Accessories).

2. Налаштування (Settings) / Простий доступ (Ease of access) / Призначення кнопок (Button mapping).

3. Запустіть додаток Xbox Accessories безпосередньо.

«Для стандартних контролерів, тепер ви можете поміняти пари кнопок. Наприклад, якщо ви вибираєте змінити LB на X, то X автоматично перетвориться в LB. Це означає, що всі кнопки на стандартному контролері завжди призначені. Ви можете зробити кілька змін кнопок в послідовності, щоб перемістити команди кнопки туди, де ви хочете, щоб вони були на контролері. Коли кнопки перепризначені на стандартному контролері, перепризначення не передається на інші консолі «.

Геймпади Xbox One Elite раніше мають деяку перевагу в цьому аспекті , оскільки потрібно призначати тільки А і B, що дозволяє більше кастомізації і свободи. Ви також можете на свій розсуд призначити декільком кнопкам одну й ту ж функцію, якщо це корисно в деяких випадках. І ці параметри зберігаються на самому Геймпади, що дозволяє перенести настройки на ПК або іншу консоль.

Добавить комментарий