Гороскоп Стрільця на 2013 рік

strelecГороскоп Стрільця — 2013.
Цей рік не залишить Стрільця осторонь від сприятливих можливостей. Багато цікавих і несподіваних подій, які перевернуть звичні умови життя допоможуть Стрільцям подивитися на себе і своє життя іншими очима. Рівним і нудним 2013 точно не буде!

Бізнес і робота по найму. У першій половині 2013 року посилиться взаємодія з колегами по роботі або з партнерами по бізнесу. Отримують розвиток проекти і плани, які були розпочаті ще у попередньому році. Підтримки можна очікувати за кордону або іншого міста це особливо може бути актуальним для підприємців. У зв’язку з розвитком міжміських контактів, вірогідні часті поїздки і відрядження.

Новини сайту:арабский язык

Для Стрільців, працюють за наймом, можуть з’явитися нові покровителі серед високопоставлених осіб, начальників, що сприятливо позначиться на роботі в плані подальших перспектив. Однак, повністю розраховувати на авторитетних осіб все-таки не варто. Пройде деякий час, і ситуація може докорінно змінитися в інший бік.

Друга половина 2013 року проходитиме на тлі напруженості у зв’язку з різного роду змінами. Службовці в цьому зв’язку можуть задуматися про нове місце роботи.

Бізнесмени зустрінуться з нерозумінням у сфері контактів. Мова може йти як про партнерів за кордону, іншого міста, так і про впливових особах, пов’язаних з державними органами. Можливо, виникнуть тертя з більш великими фірмамипостачальниками або фірмамиклієнтами. Знаючи про це, потрібно не кидати все на самоплив, а заздалегідь узгодити і документально підтвердити всі спірні питання. Обговоріть і закріпіть документально зобов’язання сторін і краще це теж зробити вчасно, не залишаючи «на потім».

Від того, як сформуються події кінця 2013 року буде залежати і загальний фон початку 2014 року. Стрільці, проявіть серйозність і пильність у бізнесі та на роботі!

Гроші. У фінансовій сфері теж не все рівно. Доходи будуть постійними, але витрат може додатися. Ймовірно, фінансових вкладень потребують як бізнес, так і сім’я, особисте життя. Брати гроші в борг потрібно дуже обережно, а краще, взагалі відмовитися від кредитів, тому що повертати борги буде важко.

Любовна життя і сім’я. Любовні стосунки в 2013 році можу виявитися досить бурхливими і цікавими. Можливі нові захоплення, причому яскраві, захоплюючі цілком. Стрільцям буде нелегко протистояти таким спокусам … Чим закінчаться любовні пристрасті і чи будуть мати продовження стане зрозумілим до середини 2013 року. Хтось із Стрільців міцно задумається і, можливо, захоче перервати старі відносини заради нових.

Сформовані пари і міцні сім’ї будуть зайняті швидше житловими питаннями ремонтами, придбаннями і т. д. Значної уваги зажадають діти.

Здоров’я. Перша половина 2013 року більш рівною. Особливою бадьорості може не відчуватися і в цей період краще більше відпочивати, гуляти і добре харчуватися. Загальний фон середній — без сплесків і падінь. Стан здоров’я нормальний за умови відсутності перевантажень фізичного і психологічного характеру.

Друга половина 2013 може виявитися більш важкою, тому що будь-які напруги сил зажадають тривалих періодів відновлення. Бажано уникати травмонебезпечних ситуацій.

За китайським гороскопом 2013 рік — рік Водяний Змії. Для Стрільців енергетика цього року не буде дратувати, швидше навпаки сприятиме гармонізації та внутрішнього рівноваги. У рік Водяний Змії Стрільцю потрібно більше звертати увагу на свої внутрішні відчуття і діяти згідно інтуїтивного розуміння того, що відбувається. Дуже корисно заглянути глибоко в себе і шукати там всередині відповіді на проблемні питання. Цей рік допоможе зберігати спокій і приймати життя такою, яка вона є.

Добавить комментарий