Як відновити видалені дані на iPhone і iPad за допомогою iCloud

 

 

IMG_6496_iphone6_spacegrey_portrait11-148x300[1]Apple без гучних оголошень впровадила в iCloud  функцію відновлення видалених даних. Це чудова новина для тих, хто помилково видалив щось важливе або взагалі втратив всі дані зі свого iOS-пристрої. Нижче я розповім вам, як відновити видалені файли і дані в iCloud.

 1. Що можна відновити?
 2. Як відновити файли в iCloud Drive
 3. Як відновити контакти на iPhone, iPad і Mac
 4. Як відновити календарі і нагадування
 5. Як відновити закладки Safari

Пам’ятайте, що відновити видалені дані можна тільки протягом 30 днів. Після закінчення цього часу файли і дані будуть безповоротно видалені. Щоб їх  відновити, потрібен смартфон, планшет або комп’ютер (з будь операційною системою) і веб-браузер — відновлення працює тільки через веб-інтерфейс (сподіваюся поки).

Які дані можна відновити?

 • Файли в iCloud Drive (Pages, Numbers та інших програм, що підтримують iCloud Drive).
 • Контакти.
 • Календарі й нагадування.
 • Закладки Safari.

Як відновити файли в iCloud Drive

Витяг з офіційного FAQ по iCloud Drive:

У iCloud Drive можна зберігати будь-які типи файлів розміром менше 15 ГБ до тих пір, поки не буде перевищений граничний обсяг сховища iCloud. — Обмеження по типу файлів відсутні. Робочі документи, навчальні проекти, презентації та інші матеріали будуть синхронізуватися з усіма вашими пристроями.

Якщо ви помилково або довільно видалили файли з iCloud Drive, їх можна відновити, для цього:

 1. Зайдіть на сайт iCloud.com  і автоізіруйтесь з вашим Apple ID. Якщо ви його забули вам сюди, якщо вас зламали — сюди;Офіційний сайт iCloud
 2. Зайдіть в додаток «Налаштування» і перейдіть до низу, до розділу «Додатково»;Додаток Налаштування в iCloud
 3. Натисніть на кнопку «Відновити файли»;Відновлення файлів в iCloud Drive
 4. Виберіть файл або групу файлів, які хочете відновити і натисніть на кнопку «Відновити».Обрані для відновлення файли в iCloud Drive

Після цього відновлений файл опиниться там, звідки ви його видалили.

Зверніть увагу, що навпроти файлів відображається час, протягом якого його можна відновити. Як тільки воно закінчиться, файли не повернути.

Як відновити контакти на iPhone, iPad і Mac за допомогою iCloud

Перед тим, як відновлювати контакти, вам слід знати, що обраний архів з контактами повністю замінить існуючі контакти на всіх iPhone, iPad і комп’ютерах Mac, підключених до вашого iCloud. При цьому ваші поточні контакти будуть архівовані, щоб ви могли повернути їх при необхідності. Для того, щоб відновити контакти в iCloud:

 1. Зайдіть на сайт iCloud.com;
 2. Зайдіть в додаток «Налаштування»;
 3. Прокрутіть сторінку до низу і натисніть на кнопку «Відновити контакти»;
 4. Напроти потрібного архіву з контактами натисніть кнопку «Відновити».

Відновлення контактів на iPhone, iPad і Mac за допомогою iCloud

Ви не зможете вибрати контакти по одному: або відновлювати все, або нічого.

Як відновити календарі і нагадування в iCloud

Apple періодично створює резервні копії  календарів і нагадувань. Будь-який з цих архівів може бути відновлений також, як і контакти: обраний архів замінить всі календарі і нагадування на підключених до вашого iCloud iOS-пристроях — всі поточні дані будуть архівовані окремо.
Також врахуйте, що інформація про публічний доступ будуть видалені. Вам доведеться заново викладати календарі і нагадування в публічний доступ або запитувати до них доступ у власників. Щоб відновити календарі і нагадування в iCloud:

 1. Зайдіть на сайт iCloud.com;
 2. Перейдіть в додаток «Налаштування»;
 3. В самому низу сторінки натисніть на кнопку «Відновити календарі і нагадування»;
 4. У вікні натисніть на кнопку «Відновити» напроти потрібного архіву.Відновлення календарів iCloud

Як відновити закладки Safari на iPhone, iPad і Mac

Аналогічно в iCloud відновлюються і закладки Safari, які синхронізуються  між усіма підключеними до хмарного сховища пристроями. У Налаштуваннях на сайті icloud.com  в самому низу сторінки натисніть на кнопку «Відновити закладки» та дотримуйтеся покликом серця.

Як відновити закладки Safari

Наостанок

Сподіваюся, що в майбутньому Apple впровадить цю функцію безпосередньо в iOS і OS X, так як зараз знайти її не просто. Ті ж, хто мріяв про Time Machine для iOS тепер отримали схоже хмарне рішення.

Добавить комментарий