Гороскоп Водолія на 2013 рік

vodolejГороскоп Водолія на 2013 рік.

2013 рік для Водолія теж сповнений надій, але й вимагає відповідальності. Основне завдання для Водолія цього року — застосовувати творчий підхід до вирішення будь-яких завдань. Страх новизни і бажання «відсидітися» у звичному маленькому світі можуть зіграти з Водолієм «злий жарт». Дерзайте, але, відокремлюйте важливе від другорядного!

Бізнес і робота по найму. У першому півріччі Водолії можуть налагодити корисні зв’язки. Їм можна брати ініціативу в свої руки і здійснювати давно задумані плани. Все, що вони вважатимуть за потрібне реалізувати, виявиться до місця і до часу. Бізнес та кар’єра повинні розвиватися і загальний настрій в цілому позитивний. Особливо хотілося б відзначити людей Водоліїв, бізнес і робота яких пов’язана з музикою, кіно і телебаченням, а також з іншими видами мистецтва. Перша половина 2013 повинна складатися найкращим чином: збільшиться як популярність серед колег і знайомих, так і загальний рівень доходів.

Новини сайту:купить компьютер недорого

Друге півріччя 2013 року в бізнесі та на роботі може залежати від загального «гальмуючого» фону. Звідси і поява складнощів, неможливість або небажання домовлятися.

Для бізнесменів це — період приведення в порядок юридичного боку своєї діяльності. Можливі тертя з законом і з перевіряючими організаціями. Підлеглі і партнери можуть зайняти недружню позицію і це спричинить несподівані наслідки. Нічого страшного не станеться, просто Водоліям потрібно проявити пильність, а не пускати справи і свої особисті обов’язки на самоплив.

Гроші. З грошима в 2013 році потрібно теж поводитися обережно. Це не означає, що прийшов час жорсткої економії. Просто «надлишків» в прибутку не очікується, а витрати залишаються тими ж. Грошовий баланс зберігається, але з бюджету краще не виходити. У загальному розумінні фінансова тема залишається на колишньому рівні.

Любовні стосунки і сім’я. Перша половина 2013 може стати досить насиченою на любовні авантюри. На тлі загального підйому захочеться нових романтичних відносин і така можливість, швидше за все, представиться. Однак на тривалі відносини розраховувати особливо не доводиться: так, швидкоплинний роман — і не більше того!

У сформованих сім’ях вірогідні щасливі періоди: у когось народиться дитина чи онук, у дітей теж успішний період — все це безумовні приводи для радості!

Друге півріччя 2013 року спокійніше в любовному сенсі. Складнощі у професійній діяльності та загальний фон цього періоду не сприятиме бурхливим радощів в особистому житті. Загострення пристрастей першого півріччя піде на спад і все стане на свої місця.

Здоров’я Водолія в 2013 році теж можна прокоментувати, розділивши рік на два півріччя. Початок року, яке триватиме до літа обіцяє хорошу фізичну форму. Сил буде багато, енергії — хоч відбавляй і все це — привід для успішної діяльності по всіх фронтах. Друга половина року дасть деякий спад активності. Захочеться більше відпочивати, настрій не дуже оптимістичне — з перепадами і занепокоєнням. Не варто занадто багато працювати, потрібно прийняти ситуацію такою, яка вона є. Прогулянки на свіжому повітрі, правильне харчування і легкі фізичні навантаження допоможуть подолати сонливість і депресивний стан.

За китайським гороскопом 2013 рік — рік Водяний Змії. Для Водолія цей рік не повинен бути складним або надміру провокаційним. Багато чого буде залежати від їхнього способу життя. Водолій, який не захоче рахуватися з іншими і вирішить проявити впертість у чому б то не було, швидше за все, постраждає. Щоб уникнути непотрібних проблем, Водолія буде потрібно всього лише зупинитися і прислухатися до свого внутрішнього голосу: що він скаже, те й буде правильним!

Може бути і так, що занадто швидких і ексцентричних Водоліїв енергетика року Водяний Змії буде дратувати своєю плавністю і рівністю. Водолії взагалі насилу переносять нормальне спокійне протягом життя — їм потрібні провокації, а якщо життя цього не надасть, вони самі створять проблему. Справа, як говоритися, хазяйське, але, може бути прийшов час озирнутися назад, зробити висновки і спробувати жити вільно від різких поворотів долі …

Загалом, Водолії будуть вибирати як їм прожити цей рік і від їх вирішення залежатиме дуже багато.

Добавить комментарий