Гороскоп Риб на 2013 рік

rybyРиби — гороскоп на 2013 рік. Як і для більшості знаків Зодіаку, Рибам 2013 обіцяє багато нових можливостей, але всі вони виникнуть на вже сформованому фоні. Справи особисті та сімейні потрібно поєднувати з кар’єрою і бізнесом. Звичайно, для когось це буденність і нічого з ряду геть відбуватися не повинно, але відпочивати і розслаблятися теж ще не час.

Бізнес і робота по найму. У першій половині 2013 року справи підуть досить рівно. Яскравих успіхів може не бути, але й особливих приводів для хвилювань — теж. Бізнесмени можуть почати реорганізацію своєї справи у зв’язку зі зміненими умовами. Хтось почне ремонт приміщень, а хтось, можливо, відкриє нову філію в іншому місті чи навіть країні.

Новини сайту:купить хрустальную люстру в спальню

Зарубіжні зв’язку теж будуть грати не останню роль. Будь-які контакти і договори повинні виявитися корисними, але розраховувати краще на вже перевірених людей старих партнерів, надійних колег.

Друга половина 2013 більше насичена суперечливими ситуаціями. Більші фірми конкуренти можуть втрутитися в справи Рибпідприємців і тому останнім доведеться змінювати свої початкові плани.

Начальники на місці роботи Рибслужбовців можуть ускладнити життя, вимагаючи більшої активності. Ймовірно, зниження посади або які-небудь інші варіанти утиску професійних інтересів. Можливі суперечки, непорозуміння, непорозуміння всередині робочого колективу, а також між колективом і вищим посадовою особою.

Гроші. Перша половина 2013 більш-менш стабільна. З’являється можливість отримати на вигідних умовах кредит, провести вигідну операцію з нерухомістю або ж просто отримати фінансову допомогу від близьких.

Друга половина року швидше надмірно напружена, а тому нестійка в плані фінансів. Витрати можуть бути несподіваними. Пов’язані вони можуть бути як з професійною діяльністю, так і з сімейними справами, з особистим життям.

Любовні стосунки і сім’я. У першій половині року загалом все добре. Багато сформовані пари і сім’ї займуться удосконаленням свого побуту, житлових умов, причому у великому масштабі. Мова може йти як про капітальний ремонт, так і про придбання нової квартири, дачі. Хтось вирішить поміняти меблі в будинку. Загалом, цей період обіцяє багато позитивних життєвих турбот.

Поліпшуватися відносини з близькими родичами, контакти будуть більш приємними і взаємовигідними. Можливо, з’являться спільні справи.

Друга половина 2013 може бути більш складною, оскільки буде нерівним емоційний фон. Раптом виникнуть взаємні претензії, з’явиться незадоволеність, але це — всього лише фон. Не варто піддаватися дурному настрою і впадати в смуток. Нічого поганого не відбувається. Рибам потрібно самостійно підтримувати свій дух і гармонію всередині, а також у міру можливості, допомагати в цьому іншим.

За китайським гороскопом 2013 рік — рік Водяний Змії. Цей рік «підтримає» Риб, не порушуючи їх сприйняття дійсності. Ситуації, можливі цього року, швидше за все не зажадають перенапруги сил та прийняття важливих рішень в короткий термін. Риби завжди повинні співвіднести відбувається зі своїми відгуком на рівні почуттів, інтуїції — це їх спосіб розбиратися з поточними справами. Рік Водяний Змії теж вимагає такого підходу, тому для Риб 2013 має бути зрозумілим і дуже сприятливим з точки зору підтримки і допомоги Вищих сил.

Добавить комментарий