Сіаліс або Левітра — що вибрати?

На сьогоднішній день, найбільш відомими і популярними лікарськими засобами для лікування еректильної дисфункції є Левітра, Віагра і Сіаліс. Споживачі часто опиняються перед нелегким вибором, якого препарату віддати перевагу. Так як в цих ліках, активні компоненти різні, отже дію і ефект від них дещо відрізняється один від одного. Для того, щоб вам легше було здійснити свій вибір, ми максимально розкриємо тему і надамо основну інформацію щодо цих відмінностей. Вся інформація стосується не тільки оригінальних, брендових коштів, але так само їх дженеіков.

Що спільного між лікарськими засобами

Незважаючи на те, що активний компонент всіх згаданих медикаментів різний, відносяться вони до однієї групи — «Селективні інгібітори активності ферменту фосфодіестерази 5 типу (ФЕД-5)». Тому володіють однаковим механізмом дії — блокують дію ФЕД 5 типу. Активні компоненти Льовітри, Віагри або Сиаліса сприяють накопиченню в кавернозних тілах речовини — циклічного гуанозин-монофосфату, який перетворюється з гуанозин-монофосфату, під дією окису азоту. У результаті накопичення циклічного гуанозин-монофосфату, розслабляється гладка мускулатура, і відбувається приплив крові до пеніса чоловіка, що забезпечує здорову ерекцію.

Ці ліки мають виборче вплив на судинну тканину статевого члена і деяких інших органах, в яких розташовані такі рецептори (очна сітківка, серцевий м’яз, кишечник, ніс). Вони не надають стійкого негативного дії при тривалому вживанні і не тягнуть звикання. Але, внаслідок локалізації рецепторів, сприйнятливим до даних препаратів в інших органах людини, іноді можуть проявлятися деякі побічні явища: головний біль, спеці обличчя, відчуття закладеності носової порожнини, диспепсія, цветоіскаженіе. Частота появи перерахованих побічних явищ залежить від дози кошти і індивідуальної переносимості. За відгуками споживачів, які пробували кілька видів таблеток, після вживання Льовітри або Сиаліса, побічних явищ було значно менше, ніж від прийому Віагри.

Варто серйозно поставитися до заявленим протипоказань, за наявності яких, прийом препаратів цієї групи строго заборонений. До них відносяться гіперчутливість до складових таблеток, вживання органічних нітратів, що застосовуються при терапії хвороб серцево-судинної системи (Нітрогліцерин, Ериніт, Нітронг та ін.).

Відмінності між медикаментами

Хоча Віагра, Левітра або Сіаліс відносяться до однієї групи і володіють однаковим ефектом, між ними є відмінності.

Основна відмінність це швидкість настання ефекту і тривалість його дії. Так що ж вибрати — Левітру, або Сіаліс? Левітру (Варденафіл), приймають за 15-30 хвилин до сексуальної близькості, і тривалість її ефекту становить близько 6-7 годин. Сіаліс так само приймають, за 15-30 хвилин до статевого акту, але тривалість дії значно відрізняється від аналогічних препаратів і становить не менше 36 годин. Через тривалого ефекту, Сіаліс отримав назву «таблетка вихідного дня», оскільки після прийому ліків, ефект буде триматися майже дві доби.

Ще один аспект, на якому варто акцентувати увагу споживачів — взаємодія цих таблеток з алкоголем і їжею.

Левітра добре поєднується з алкогольними напоями, але в помірній кількості. Важливо усвідомлювати, що алкоголь у великих кількостях може завдати шкоди ерекції, а ефект від таблеток може істотно затриматися, або зовсім не наступити. Приобрести можно здесь.

Сіаліс дещо гірше Льовітри поєднується з алкоголем. Але невеликі дози і нечастий прийом спиртних напоїв, в поєднанні з прийомом Сиаліса не викличе серйозних наслідків у переважної більшості чоловіків. Проте надмірна доза алкоголю, найімовірніше посилить побічні явища Сиаліса: головний біль, аритмію, запаморочення. Крім того, застосування Сиаліса з великою кількістю спиртних напоїв може спричинити гіпотензію (зниження рівня а / д більш ніж на 15% від звичайних значень).

Що стосується сумісності з жирною їжею — тут проблем не виникне, обидва препарати можна приймати як натщесерце, так і за вечерею. На ефекті від таблеток, це ніяк не відіб’ється.

Слід згадати, що медикаментозну залежність Левітра або Сіаліс не викликають, так як вони, впливають виключно на кровообіг статевих органів, а не на рецептори головного мозку, в якому відбуваються процеси, сприяють звикання, толерантності і виникненню фізичної залежності від речовин.

Замість епілогу

Таким чином, враховуючи вищевикладену інформацію, робити висновок, що ж краще Левітра або Сіаліс, необхідно в кожному конкретному випадку. Оцінити ефект від лікарських засобів і вибрати таблетки для підвищення потенції, чоловік повинен сам, виходячи з індивідуальних потреб і можливостей організму.

Добавить комментарий