Як правильно вибрати одяг для дитини

Діти завжди багато рухаються: вони стрибають, бігають і падають. Тому головне при виборі дитячого одягу підібрати зручну і вільний одяг, що не сковує рухів і дозволяє дитині активно рухатися.

Добре, якщо одяг розтягується, не змінюючи при цьому своєї форми. Матеріал повинен бути м’який і добре пропускати повітря, щоб тіло дитини «дихало».

Одяг, виготовлений з тканини, не розтягується і сковує рухи дитини. Особливо це стосується джинсового одягу. Якщо ви хочете придбати дитині джинсовий комбінезон, то краще візьміть з stretch-джинса.
Для маленької дитини, яка ще тільки повзає, краще купувати напівкомбінезони (штанці на бретельках) замість брючек або повзунків, які сповзають.

Дівчаткам, які ще тільки починають ходити, краще не вдягати сукні. Вони будуть плутатися в подолі і падати.

Штанці для дитини, яка вже ходить, краще вибирати з широкою гумкою, щоб вони не сповзали. Обов’язково брючки повинні закривати коліна, щоб при падінні дитина їх не забій.

Щоб дитині не заважали довгі рукави на кофточках і сорочечках, вибирайте речі з манжетами.

Шкарпетки повинні бути з широкою гумкою на щиколотці, тоді вони не будуть сповзати.

При виборі шапки зверніть увагу на шов — якщо він буде на потилиці, то буде заважати дитині під час сну. Вуха дитини повинні бути закриті шапкою.

Верхній одяг не повинна бути занадто вільної — дитина може замерзнути, але при цьому вона не повинна сковувати рухи дитини.

Для грудних дітей краще вибирати цільний комбінезон, який закриває ступні. Дітям старшого віку зручніше буде рухатися в напівкомбінезоні і куртці.

Зручність для мами

Як правило, діти не люблять процес перевдягання, тому одяг повинен легко зніматися і вдягатися.

Більш зручна одяг на кнопках, а не на ґудзиках.

Для грудних дітей краще вибирати боді і комбінезони-сліпи на кнопках. Їх зручно одягати на дитину на пеленальном столику. До того ж, вони не задираються і їх не треба постійно поправляти на дитині.

Одяг, яка одягається через голову, краще не купувати для немовлят, її незручно надягати на лежачого дитини.

Шапки, рукавиці, шкарпетки і колготки вибирайте так, щоб вони добре розтягувалися.

Добавить комментарий