Книги по бінарних опціонах

Почавши вивчати опціони вже місяці 4 назад, спочатку зіткнувся з тим, що російські видавництва не дуже то охоче видають книги по опціонах. Відповідно, кожен трейдер, який поставив перед собою мету вивчити похідні інструменти і навчитися торгувати опціонами, неминуче стикається з браком якісної та необхідної йому інформації. Інформації, яка була б представлена досвідченим професіоналом і розказана їм доступною і зрозумілою мовою для кожного, хто відкриває його книгу http://www.binarki.net/otlichiya-binarnykh-opcionov-ot-foreks/.

Наприклад, якщо пройти в онлайн магазин Amazon і ввести в пошуковій запит Options, то система видає понад 260 000 результатів! У Сполучених Штатах на книжкових полицях і в онлайн продажах в книжкових інтернет магазинах доступні сотні книг по опціонної торгівлі — і повне керівництво по продажах опціонів, торгівля фондовими опціонами, дейтрейдинг опціонами, а також різні книги по стратегіях торгівлі волатильністю, хеджированию з використанням фьючерссов, опціонів і ETN на індекс волатильності VIX.

Природно, сьогодні є можливість і для російського читача купувати книги на Amazon, але тут постає проблема вже іншого роду — не кожен знає англійську мову або рівень знань не настільки високий, щоб прочитати і зрозуміти англійською про деривативи.

Тому, в цьому матеріалі я просто поділюся тим, що має сьогодні російський читач — кращі книги по опціонах, видані російською мовою і доступні кожному, хто хоче присвятити свій час вивченню цієї теми. Кожну книгу по опціонах ви можете завантажити безкоштовно.

Добавить комментарий