Гороскоп-прогноз на листопад 2015 для знаків Зодіаку.

Овен.

Листопад 2015, по-перше, акцентує для Овна тему криз з метою переоцінки своїх відносин, а по-друге, по суті провокує людей цього знаку на активні дії. І, якщо перше піддається якимось важелів управління з боку самої людини, то з другим все набагато складніше. Ось тут Овнові якраз і варто взяти себе в руки — вчасно зловити себе за язик, за хвіст, за все, що завгодно, лише б не накоїти справ.

На жаль чи на щастя, Овен влаштований таким чином, що чекати і терпіти не хоче! Якщо він усвідомлено бажає зберегти те, що має, йому необхідно стримати свої імпульсивні пориви, що стосуються особистого життя і налагоджених відносин. В іншому випадку запустяться такі механізми, які вже не дадуть повернутися на колишні позиції, та й контролювати ці процеси не вийде. Овна перемеле машина «долі», «року», перемеле і не помітить …

Новости сайта:cifroteh.com мошенники, мнения

Новости сайта:одежда оптом украина

Телець.

У листопада 2015 року нікому не буде легко і просто, за винятком тих, хто попереджений. Ось і Тельця торкнеться тема партнерства і шлюбу. Саме ця сфера зараз буде особливо хвилювати людей цього знака. І все б нічого, але тягне повоювати … а війні ми говоримо рішуче «ні»!

Телець може цю руйнівну енергію направити на роботу, професійну діяльність, особливо в ролі підлеглого або в ролі трудоголіка, а найкраще в ролі підлеглого трудоголіка. Загалом, йому заради збереження налагодженої життя бажано послужити: собі, людям, сім’ї, родичам, потрудитися на загальне благо не піддаючись ні на які психологічні впливу, не кажучи вже про те, щоб самому ініціювати конфлікти. Слово «собі» потрібно перенести в кінець … Знаєте, так пригнутися до землі і орати … не вступаючи в непотрібні розмови, які не чіпляючись за якісь сумнівні справи. Очі в підлогу і трудитися, трудитися до сьомого поту.

Прогноз для Близнюків.

Листопад 2015 активізує у свідомості Близнюків тему роботи, служби. Треба сказати, що це — непогано. Краще працювати, як і у випадку з Тельцем, ніж маятися від неробства. Справа в тому, що творча енергія, так само як і любовна життя Близнюків цього місяця може перебувати під таким потужним внутрішнім пресингом, що дійсно краще і безпечніше для всіх перебувати цілодобово на роботі. У всякому разі, не володіючи природним терпінням, потрібно шукати інші виходи для підтримки свого внутрішнього балансу. Робота — прекрасна можливість «проскочити» складний період в особистому житті і для Близнюків це — відмінний шанс поправити справи з одного боку, і при цьому не з’ясовувати стосунків — з іншого.

Так, добре, якщо Близнюки нарешті, захочуть вникнути в якусь справу — може бути нове. Їм бажано зануритися на деяку глибину досліджуваного питання. Поверхове ставлення до справ, людей і ситуацій буде ще більше дратувати …

Гороскоп-прогноз для Рака.

Рак у листопаді +2015 може бути захоплений дітьми, відпочинком або творчим самовираженням. Сюди ж варто віднести і пошук розваг, романтичних пригод і т. Д. Раків так і тягне пограти в любов або по-справжньому закохатися. Все це добре, якби не одне «але» — почуття не будуть рівними: то пристрасть, то холод, то політ душі, то жага помсти і все це в яскраво вираженому вигляді, все це гіпертрофовано і загострене настільки, що не знаєш куди подітися .

Ось вам і чергове випробування на міцність … вірніше, на контроль емоцій. І справа не тільки у високій імовірності розриву колишніх відносин, що саме по собі вже стрес, справа в необхідності підпорядкувати свої емоційні пориви свідомості. Захочете втриматися — утримайтеся, дасте волю емоціям, каменя на камені не залишиться від вашого особистого життя, а, можливо, і всього колишнього звичного укладу.

Здатність свідомо і цілеспрямовано підтримувати оптимізм, може бути повністю уникаючи небажаних, дратівливих контактів, допоможе зберегти деяку внутрішню стійкість і здоровий глузд. Прийшов час схопитися за цю соломинку і міцно триматися за неї!

Лев.

Леви, ймовірно, налаштовані на справи домашні. Комусь прийшов час зробити ремонт, комусь розібратися з батьками та дітьми, а комусь і переїхати. А крім того, важливо відзначити і психологічно складний період. У чому там справа?

Можливо, прийшов час щось зрушити і в самому собі, щодо близького оточення, у відношенні до того, що було цінне. Старі звички, навіть, якщо ви зріднилися з ними, іноді потрібно кардинально міняти — такий закон жанру. Не треба боятися змін. Багато з того, що бачиться поганим чи неправильним на початковому етапі, зрештою, дає необхідний імпульс на подальший розвиток. Давно не секрет: ми рухаємося вперед найчастіше під впливом жорстких обставин, а для Лева це — стандартна ситуація.

Однозначні труднощі з далекосяжними наслідками можуть проявитися в близькому оточенні Лева. Вірогідні розриви колишніх зв’язків, хоча вибір завжди залишається … Одне потрібно пам’ятати: двічі в одну воду не увійти, та й не потрібно … Сила звички, знову ж таки, незвичайно сильна у Лева, потрібно подолати інерцію і відкритися новим віянням.

Діва.

Листопад 2015 активізує спілкування в колі близьких людей — не обов’язково родичів, але людей близько розташованих, відносини з якими носять стабільний характер. Вірогідні часті зустрічі, розмови на найрізноманітніші теми, бесіди можуть стати дуже плідними, особливо в контексті творчості, розваг, спорту та відпочинку. Дівам буде до душі спілкування в цей період часу. Їх чекають часті поїздки і численні контакти.

Зовсім інша справа — фінансова сфера життя. Тут знову напружене становище і воно буде чіпати Діву за саме живе. Ні домовитися, ні добитися чогось більшого не виходить — навколишні насилу справляються з поточними подіями і внутрішніми проблемами, щоб почути голос логіки і порядку. Сподіватися, як завжди, залишається, лише на свій власний позитивний настрій, на свій особистий енергетичний ресурс і на свої гроші … Імпульсивні витрати коштів краще повністю виключити.

Терези.

Період листопад 2015 для Терезів може стати досить цікавим і неоднозначним, незважаючи на напружений загальний фон. Неоднозначність пов’язана з виникненням несподіваних ситуацій, які можуть виглядати недоречними або не дуже приємними, але розвиток сюжету здатне порадувати людей цього знаку. Важливо відтіснити уважніше до подій навколо і не лякатися з приводу.

Акцент місяця — справи грошові, загальний настрій і енергетичний стан. Все в межах допустимого, можлива навіть хороша прибуток — матеріальна чи ні. Вірогідні радісні події, пов’язані з близькими людьми, можливі цікаві зустрічі і в цілому плідна діяльність.

Єдине, на що варто звернути увагу, так це на власне напружений стан. Явних причин не видно, приводів може не бути зовсім, а напруженість є. Потрапити, постарайтеся ні з ким не зіпсувати відносин, особливо в особистих відносинах, і, звичайно ж, у шлюбі.

Скорпіон.

Листопад 2015 обіцяє для людей знака Скорпіон прилив сил і буквальне відчуття допомоги згори. Багато що вдається, особливо ті справи і відносини, які безпосередньо пов’язані з особистістю самого Скорпіона і його волею до активних дій.

Хандрити немає причин, навпаки, зараз можна багато надолужити, маючи позитивний настрій. І не важливо, що за вікном йде дощ і навіть сніг, а світлий день стрімко убуває, для Скорпіона починається його власний Новий Рік — яскравий і незабутній. Скорпіон сповнений надій і очікує подальшого розвитку сюжету свого життя.

Загальна обстановка. пов’язана з іншими впливами навряд чи сильно похитне його настрій. Коли навколо всі будуть метушитися і кричати, Скорпіон буде спокійний, спокійний і надійний як монумент … Що ще треба ?!

Стрілець.

Гороскоп-прогноз на листопад 2015 для Стрільця спирається на досить гостру ситуацію внутрішнього сприйняття себе. Стрілець знову підійшов до межі переосмислення себе і свого життя і це положення його не радує. Люди цього знака, якщо вони — типові Стрільці, рідко хочуть занурюватися надовго в глибокі роздуми, а тут така обстановка, що і зробити щось нічого не можна, потрібно чекати відповідного часу. Старе застаріло, а нове ще не прийшло …

Проблемні ситуації в сім’ї або з житлом теж чекають своєї години для остаточного вирішення і, ймовірно, цю годину ось-ось настануть.

Радує лише стабільний успіх у професії або кар’єрі, можливе збільшення доходу або отримання будь-яких інших бонусів від керівництва. Можливо, Стрільців помітять і запропонують більш високооплачувану і більш престижну роботу. Особливо це актуально в рамках великих підприємств і організацій. Правда, всі ці новини про підвищення, ймовірно, не такі вже свіжі — ситуація складалася вже довгий час, залишилося зовсім трохи.

Гороскоп Козерога.

Козерогові не так щастить, як Стрільцю. Можливо, обставини складуться таким чином, що на Козерога впаде тінь: начальство залишиться вкрай незадоволеним його діяльністю. Може бути розриву не відбудеться, якщо Козеріг зуміє переконати керівництво в своїй корисності та професіоналізмі. Аргументи повинні бути чисто діловими. Гарантуємо порядок, акуратність, точність і чіткість організації і, звичайно, під свою відповідальність … Користуватися забороненими прийомами зараз дуже не рекомендується, особливо небезпечно тиснути на почуття — може рвонути … Доказовий розмова допоможе розставити всі крапки над I і налагодити відносини з начальством.

Говорячи про психологічний вплив даної ситуації — для тих Козерогів, які не пов’язані ні з відповідальною роботою, ні з начальством, то тут варто відзначити наступне. Рівне не буде, буде дуже неспокійно на душі, виникає почергово, то бажання зробити щось глобальне, то взагалі нічого не робити, а від стану нічогонероблення будь-який Козеріг швидко починає закисати, що відразу стане помітним для оточуючих. Конфліктувати не варто, потрібно набратися терпіння. Робіть тільки те, що приносить хоч якусь радість і не женіться за надприбутками — обов’язково будуть збої.

Водолій.

Водолію в листопада 2015 року теж більш-менш комфортно, як і Скорпіонам. Прямого впливу на них не очікується, всі основні справи цього року вже здійснилися, можна злегка зменшити темп життя. Це не означає, що потрібно сісти і сидіти — ні в якому разі, однак, діяти потрібно з великою обережністю і не піддаватися на емоційні вмовляння, а тим більше, не ставати учасником сварок і конфліктів.

Можливі складності у тих Водоліїв, які трудяться у сфері вищої освіти, пов’язані з турфірмами, юридичними справами і офіційними паперами, але ці складності носять тимчасовий характер Вірогідні відчутні непередбачені витрати, але витрати вимушені, а значить, обов’язкові.

І знову хотілося б попередити Водоліїв. Постарайтеся ухилятися від непотрібних розмов і з’ясувань відносин у сто перший раз, можна наламати дров і посваритися в пух і прах з близькими людьми, а потім все одно доведеться миритися … витрачати сили і час, страждати. Особливо актуальні в цьому сенсі дні з 20 по 23 листопада. Будьте розсудливі!

Гороскоп-прогноз для Риб.

Листопад 2015 дає можливість і Рибам зітхнути вільніше, але лише на час. До кінця місяця — до третьої декади листопада може знову відчуватися загальна скутість. Реальність занадто грубо втручатиметься у фантазії Риб, приправляючи їх гіркотою і іншими неприємними відчуттями. Але, і цей період пройде швидко, можна знову радіти життю.

Акцент листопада — навчання, пошук подальших шляхів розвитку, розширення свідомості, зміни або корекції світогляду. Ці теми особливо цікаві і, треба сказати, мають багато шансів на здійснення в тому чи іншому вигляді. Тут дається зелене світло. А перекрити можуть кисень на предмет безболісного здійснення планів і надій, особливо по спільним справах з однодумцями. У наявності яскраві суперечності між тим, що хочете Ви, і тим, що хочуть партнери. Потрібно шукати компроміс або відкладати проекти в дальній ящик столу чекати своєї години.

Добавить комментарий