Щур і Змія — сумісність

Сумісність Пацюка і Змії в східному гороскопі. Любов, шлюб, відносини.

Далеко не відразу в цій парі можуть спалахнути взаємні симпатії, які розвинуться в романтичні відносини. Однак, вони багато чого можуть дати один одному, але тільки, якщо вирішать бути разом у що б то не стало.

Коли любовні відносини починають розвиватися, Щур побачить мудре спокій Змії, відчує приховане могутність і справжню внутрішню силу партнера. Якщо Щур ухвалить Змію, то остання допоможе уникнути пасток і капканів, в які частенько потрапляє по життю Криса. В свою чергу Змія пишатиметься талантом Щура йти вперед не боячись шляху, оцінить її прагнення до кращого життя, її амбітність і віру в обов’язковий успіх.

Ці особистісні особливості обох і є те найважливіше, чим можна поділитися, навчити і самому навчитися, якщо, звичайно, егоїстичні міркування не візьмуть верх. Тоді їм просто не вижити разом — вони будуть дорікати і критикувати один одного до повної знемоги і виснаження всіх життєвих ресурсів.

Змія шукає романтизму і душевного тепла, нарешті, відданості і навіть покірності. В інтимному житті їм легко домогтися взаєморозуміння — тут все в повному порядку! Але, чи не сексом єдиним живе людина. Змія може собі дозволити жорсткий контроль і бажання утримувати партнера біля себе будь-яким способом. Пацюку не до вподоби така поведінка партнера — вона не бажає бути з’їденою в один прекрасний день! А це — ох, як можливо. На жаль, Щур не відповідає очікуванням Змії в ній немає майже нічого того, що вона так бажає отримувати.

Подивимося, як же себе веде Криса. Вона любить подорожі і не любить сидіти на одному місці — їй потрібні враження від життя, тому вона так багато бігає, іноді метушитися, і, майже завжди живе в неспокої і граничному напруженні сил. Сонливість і повільність, монументальне спокій Змії може часом сильно дратувати Щура, а приховувати свого роздратування вона не вміє.

Зрештою, любов і шлюб в такій парі, найчастіше, серйозне випробування для обох. Багато чого буде залежати від загального рівня розвитку та особистих особливостей кожного в цій парі.

Чоловік Щур і жінка Змія.

Цілком пристойне поєднання знаків, якщо тільки жінка знайде золоту середину і буде вчасно говорити собі «стоп!» Їй обов’язково захочеться стримувати пориви чоловіки і підганяти його бажання і потреби під свої. Головне — не надто захоплюватися і вчитися знаходити компроміси у взаєминах, у вирішенні фінансових питань, а також не обмежувати, надто вже, свободу пересування чоловіки Щура. Все-таки, він досить допитливий і динамічний, щоб відчувати себе прекрасно сидячи вдома на дивані тривалий час.

Жінка Щур і чоловік Змія.

Ось тут вже накал пристрастей буде неабияким. У чоловіка Змії є всі шанси загіпнотизувати жінку Щура, якщо тільки вона вчасно не втече від нього. Якщо він зацікавлений в нормальних і серйозних відносинах, він не повинен гнобити й занадто тяжіти над жінкою Крисою. Він тільки виграє, якщо навчитися давати жінці стільки свободи, скільки вона забажає. Вона буде з потроєною ентузіазмом займатися поточними справами, чоловіком і дітьми, господарством і навіть зароблянням грошей, коли відчує увагу і турботу, а головне — розуміння з боку партнера. Любов і шлюб в такій парі можуть скластися вдало, якщо обидва партнери проявлять до один одного терпіння і такт.

Добавить комментарий