Я ніколи не буду твоїм другом [Однокімнатні світи]
Я не обіцяю тобі щастя яким його бачать усі. Натомість можу пообіцяти тобі життя наповнене змістом та пригодами.  Я не обіцяю тобі тиху та спокійну гавань, зате можу пообіцяти , що зі мною ти ніколи не будеш сумувати. Я не можу дати тобі ніяких пустих гарантій, проте можу запевнити тебе, що ти ніколи не будеш сама поки йдеш по одній дорозі зі мною ...

Я не обіцяю нікому бути хорошим, порядним чи вихованим. Я не обіцяю нікому, що виправдаю їх сподівання чи мрії. Все, що я можу пообіцяти це те, що у їх компанії завжди буду справжній та непідробний я. Такий який є, з усіма недоліками, вадами та пороками. Я не обіцяю нікому вічної дружби, бо це було б найбільша на світі брехня. Зате можу гарантувати, що той час поки я називатиму тебе другом буде найкращим у твоєму житті і ти не знайдеш на світі більше вірності, щирості та любові.

Дорога. Я не можу обіцяти тобі вічного кохання, 3-х дітей і гарний будинок за містом якщо ти не та одна  …
 Я не можу обіцяти туманних ілюзій і планів на майбутнє. Я не можу тобі обіцяти, що ти станеш моєю навіки. Я не можу нічого тобі обіцяти. Я не можу тобі обіцяти, що завтра усе не скінчиться і  ти не зрозумієш, що мусиш йти далі без мене. Шукати когось кому по дорозі з тобою. Адже це найважливіше йти одним шляхом … Чи не так ? Я не можу тобі обіцяти, що одного дня наші шляхи не розійдуться назавжди. І ти мене вже ніколи не знайдеш. Я не можу обіцяти як усі вони обіцяють, ті чортові обіцяльники. Спокусливі на язик але такі мерзені на смак.
Дорога, я ніколи не буду тобі другом, друзі западають у душу, ти ж запала мені у серце. НЕ проси мене цього і не обмануй себе ..
Я не можу нічого тобі обіцяти, я не можу бо нічим не володію, ніколи не володітиму і тобою, я нічого не обіцяю бо усе в руках лише Бога, все, що я скажу тобі може розбитись об камінь і одного дня померти.
Дорога я не можу нічого тобі обіцяти, я можу лише Любити …

P.S. Як завжди музичний супровід )
Комментарии закрыты.