Порівняння західної і східної техніки масажу для обличчя

Масаж обличчя застосовується багатьма поколіннями східних і західних країн. Східний масаж трохи відрізняється від західного, оскільки вони переслідують різні цілі. Так вони можуть бути як небезпечними так і дійсно корисними. Якщо Ви хочете, вибрати кращу техніку за його корисності слід звернеться до історії.

Східний масаж обличчя існував починаючи з давніх часів, і використовувався для полегшення болю, загоєння, і косметичного одужання. Перший письмовий звіт масажу це китайський медичний текст, що датуються з третього сторіччя до н.е., який обіцяє молоду і більш здорову шкіру.

Техніки масажу обличчя

Отже, масаж обличчя зазвичай робиться за допомогою рук, але також ще використовують массирующие пристрої, які стимулюють і допомагають здійснювати вирівнювання і поліпшення стану шкіри обличчя.

Чим корисна західна техніка масажу обличчя:

 • одужання лицьової шкіри і м’язового тонусу.
 • розслаблення лицьових і очних м’язів
 • полегшення при головних болях напруженості і болю в області обличчя
 • полегшення стресу і занепокоєння
 • загальний фізичний і розумовий розслаблення

Чим корисна східна техніка масажу обличчя

 • стимуляція особливих точок на обличчі (робота з енергетикою)
 • полегшення при зоровому напрузі
 • виправлення дисбалансу печінки і жовчного міхура
 • полегшення перенапруження шиї
 • полегшення нервових розладів
 • також поліпшення стану шкіри обличчя

В обох випадках рожевий колір і зовнішній вигляд шкіри обличчя слід з хорошого кровотоку. Хоча це і не видно але кровообіг лімфи також поліпшується, тому що лімфатичні судини розташовуються близько поверхні лицьової шкіри. Покращений потік лімфи також сприяє рожевому кольору на Вашому обличчі.

 

Хочете розслабитися, приємно провести час з користю для здоров’я і відчути себе молодше відразу на 10 років, так? Детальніше дізнайтеся тут oko-spa.com/ru/

Краще циркулююча система лімфи стимулює імунну систему, і зменшує скупчення шкідливих речовин в лицьовій шкірі, які призводять до таких наслідків як опухле обличчя і очі.

Масаж обличчя користь і шкода

Лікарі масажу і косметологи які практикують багато років і робили багато масажів особи помічали, що не всі відчувають себе однаково добре. Чим більше ми дізнаємося про структуру особи, тим більше є доказів на підтримку теорії, що ці процедури можуть бути не так корисні.

Оскільки лицьова шкіра є дуже тонкою, вона має тенденцію реагувати на дотики по-іншому в порівнянні з іншими частинами наших тел. Зморшки з’являються, коли шкіра згинається багато разів в одному місці.

Оскільки ми старіємо, виробництво еластину і колагену в нашій шкірі зменшується. Еластин дозволяє шкірі очиститися, а колаген підтримує шкіру і змушує її виглядати стійкою.

До факторів сприяє передчасному старінню можна віднести звичку постійно хмуриться, що призводить до раннього сморщиванию, у підсумку шкіра розтягується і потім під силою тяжіння обвисає вниз.

Масаж обличчя дійсно стимулює шкіру і покращує кровообіг. Немає сумніву у цьому! Однак, навіть з маслом або лосьйоном на шкірі вона чи трохи розтягується або натягується.

Чи могло це викликати більше зморшок замість того щоб запобігти їх. Недавнє дослідження вже починає знаходити відповіді на це питання. Але необхідно більше досліджень щоб показати, чи є тверду основу для цього.

Найкорисніша техніка масажу обличчя це постукування і погладжування. Це робиться тільки на костистих ділянках обличчя (лоб наприклад), де шкіра є більш товстою і може витримати масаж.

Тим часом, застосовуйте зволожуючий крем для обличчя вранці і вночі і утримайтеся від занадто частого торкання особи в цілому. Дотик до обличчя занадто багато передає масла від Ваших кінчиків пальців до особи і може викликати прищі! Зробіть з усього цього висновок і запам’ятайте що треба поменше хмуриться.

Використовуйте лосьйони, що допомогти відновити лицьову шкіру і зменшити кількість зморшок.

Якщо коротко то бажано використовувати помірний тиск і завжди торкатися до обличчя акуратно! Лікування шкіри на обличчі це так само як поводження з дуже тонкою тканиною!

Техніка для масажу обличчя

Коли Ви масажуєте навколо тонких очей, переконайтеся що рухаєтеся навколо очниці очі в правильному напрямку. Використовуючи ніжне тиск кінчиками пальців, почніть на брови і поступово спускайте кінчики пальців навколо до нижньої частини за межами очей з обох сторін.

Працюйте акуратно на внутрішній частині очей у носа. Помасажуйте навколо сторін носа і рухайтеся верх до чола. Коли Ви натискаєте або стискаєте будь-яку частину тіла, вона збільшує кровообіг до тієї області. На обличчі багато великих і маленьких м’язів які добре реагують на м’який дотик.

Вам буде потрібна легка мазь, потрібно підібрати підходящу для Вашого типу шкіри. Використовуйте приблизно 1 чайну ложку незалежно від того яку ви мазь вибрали, її має бути достатньо для 5-хвилинного масажу. Ви можете також використовувати лосьйон, якщо хочете.

Починайте в основі горла, використовуючи ніжні висхідні рухи і постукування спрямовані назовні. Використовуйте ковзаючі рухи від лінії підборіддя до основи вух. Потім використовуйте маленькі кругові рухи по щоках, перед вухами, і навколо губ.

Злегка постукайте навколо очей подушечками пальців, починаючи із зовнішнього краю ока і поступово рухаючись всередину.

Потім помасажуйте лоб використовуючи обидві руки починаючи від центру і рухаючись до скронь. Використовуючи при цьому кругові рухи.

Повторіть всю процедуру до 5 разів. Немає ніякої потреби витирати наприкінці мазь але це можна зробити при необхідності, або якщо Вам це подобається!

Підсумок

Масаж обличчя займає почесне місце в нашому світі. Вибирайте масаж який полегшує напругу в особі і використовує помірне тиску. Якщо Вам коли-небудь роблять масаж, і Ви відчуваєте що людина використовує занадто жорсткий тиск, зупиніть його. Не дозволяйте нікому робити грубий масаж на Вашій дорогоцінної лицьовій шкірі!

Добавить комментарий