Друк на футболках: починаємо свій бізнес

Багато хто вважає, що починати власну справу з виробництва футболок в наші дні вже не має сенсу. Кількість подібних компаній майже в кожному регіоні зашкалює і кожна з них прагне запропонувати максимальний асортимент продукції — футболок з красивими принтами, смішними написами, впізнаваними логотипами та зображеннями.

Однак не варто вважати подібну ідею беззастережно утопічною. Вона не більше утопічна, ніж поява, наприклад, нового художника або відкриття чергового магазину. Завжди є потреба в новому, оригінальному і не схожому на інших дизайні (без таланту художника тут не обійтися) і завжди буде потрібно місце для покупки одягу з цим дизайном (може бути цим місцем стане саме ваш магазин?)

Індустрія друку на одязі розвивається вже майже сто років, в наші дні це бізнес мільйонними оборотами, при тому, що обладнання для сублімації з кожним роком стає все доступнішим. Так чи варто відкладати?

Але якщо ще не готові відкрити свій бізнес, а хочете замовити якісний друк на футболках? Це можливо зробити на цьому сайті http://print82.ru/uslugi/pechat-na-futbolke.html

Історія друку на футболках

Вважається, що перші футболки з’явилися під час Першої світової війни і використовувалися солдатами в якості легкого натільної білизни. Більш масове їх поширення почалося в США кілька десятиліть потому — в 40-х роках.

Проте вік технології друку на одязі куди більш шанобливий. Все почалося в 1700-х роках, коли в Західну Європу з Азії перекочувала технологія трафаретного друку. Термін «шовкографія» з’явився на початку 20-го століття, але перший час це процес використовувався зовсім не для одягу, а для виробництва шпалер і предметів інтер’єру для багатих людей.

Вже в 1910 році троє хіміків Рой Бек, Чарльз Пітер і Едвард Оуенс зробили революцію в сфері комерційний трафаретного друку, представивши перший фото-відображувані трафарети для промисловості.

Особливу популярність технологія отримує в 30-ті роки, потім свою частку вніс художник Енді Уорхол, представивши в 1962 році свою знамениту картину із зображенням Мерилін Монро, виконану методом шовкографії.

Поряд із трафаретним друком з середини 20-го століття починає розвиток термотрансферний технологія, вперше застосована компанією SATO для створення кольорових зображень на папері. Перший сублімаційний принтер з’являється в далекому 1957 році, перший термопринтер — 1972 і в кінцевому підсумку технічна «еволюція» призвела до появи різнобічного устаткування, використовуваного в комерційних цілях: автоматичних трафаретних верстатів, термопрессом для сублімації, універсальних принтерів.

Чому варто зайнятися печаткою на футболках?

Ще до того, як ви почнете вивчати технічні особливості виробництва, бажаючи з’ясувати, що краще: купити плоский термопрес або замовити першу партію футболок в друкарні, слід визначитися з вашими цілями і вибудувати бізнес-план.

Чи не половина успіху будь-якого підприємства полягає у впевненості, цілеспрямованості і чіткому розумінні своїх бажань. Тому, на час відкинувши сумніви, подумайте про наступне:

# Люди дійсно люблять футболки

Це одночасно і ефективний рекламний продукт, і зручний одяг. Найбільш затребувана вона, звичайно ж, влітку, але завжди є люди, які носять футболки постійно. При цьому кожна людина має у своєму гардеробі кілька футболок, які він охоче змінює в залежності від настрою.

У деяких випадках футболка є головним елементом уніформи або фірмового стилю — в роздрібних мережах, логістичних організаціях, рекламних агентствах, їх часто використовують на неформальних корпоративних заходах.

Словом, нестачі в клієнтах точно не буде: організації будуть купувати футболки для сублімації оптом, звичайні клієнти — для різноманітності своєї колекції нарядів.

# Це один з найпривабливіших видів бізнесу з фінансової точки зору

Причому, як для вас, так і для покупців. Футболка коштує недорого — дешевше, ніж сорочка або толстовка. Вона не вибаглива до прання, а якщо малюнок зробити по-справжньому якісним, то і йому не будуть страшні вода або засоби для чищення.

Додаткову економію вам може забезпечити використання меншої кількості кольорів. Так, ваша продукція може бути не буде такою вже яскравою і помітною, але ж це теж може стати свого роду фірмовим стилем.

Серед художників є ті, хто малює аквареллю, а є ті, хто використовує тільки олівець чи вугілля. І в тих, і в інших є свої шанувальники. Так, чому б і вам не почати з оригінальною чорно-білої графіки?

# Будьте оригінальні

Це один з гарантованих застав майбутнього успіху. Якщо ви в якості основи для своїх принтів візьмете «картинки з Інтернету», ваша продукція навряд чи буде користуватися попитом. Швидше за все навіть якісний друк вам здійснити не вдасться — рекомендоване дозвіл зображень для термопереносу повинно бути не менше 300 dpi, що є великою рідкістю серед цих самих «картинок», які є у вільному доступі.

Професійна якість досягається за рахунок використання векторної графіки, де макет вивіряється з граничною точністю за масштабом і колірній гамі. Варто тверезо оцінити свої навички володіння редакторами CorelDRAW і Adobe Photoshop, а також те, чи здатні створити з їхньою допомогою індивідуальний дизайн футболки.

# Яких фахівців вам варто залучити до роботи?

Якщо попередній пункт про оригінальність викликає у вас серйозні сумніви — розгляньте можливість залучення сторонніх дизайнерів. У наші дні знайти тих, хто вміє поводитися з графічними програмами не так складно — як для разових замовлень, так і на постійній основі.

Крім того, вам можуть знадобитися послуги технічних фахівців. Це залежить від того, яке обладнання ви збираєтеся використовувати:

трафаретні верстати — найбільш складні з професійної точки зору агрегати для роботи з якими будуть потрібні певні навички та досвід. Крім того, цей вид друку буде нерентабельним при виконанні разових або невеликих за обсягом замовлень, а також вимагатиме більше часу на створення готової продукції;
принтери для друку на футболках — більш досконале обладнання, яке гарантуватиме виняткову якість. Зображення завжди виходять яскравими і барвистими, з високою деталізацією, чорнило глибоко проникають у тканину, що забезпечує довговічність зображень. Єдине, до чого варто бути готовим — це не найнижча ціна, особливо, якщо мова йде про початківця бізнесі;
Термопреси для сублімації — ідеальне співвідношення ціни, витрат на обслуговування, якості відбитків і часу на їх здійснення. Це обладнання підійде і для малодосвідчених користувачів, і для професіоналів. Окремі моделі мають можливість модернізації, що дозволить в майбутньому розширити виробництво і перетворити прес, наприклад, у верстат для друку на кружках.
Дізнатися додаткову інформацію про цей товар, отримати професійні рекомендації з вибору, а також купити товари для сублімації ви зможете, звернувшись за консультацією до наших фахівців.

Добавить комментарий