Змія-Рак

ЗміяРак. Гороскоп Рака, народженого в рік Змії.

Ця Змія справляє враження одиночки. Вона зайнята своїми особистими справами, створює затишок в домі, ходить по магазинах і веде відокремлений спосіб життя — в усякому разі прагне до цього.

Новости сайта:рестораны полтавы цены

ЗміяРак все робить не поспішаючи і завжди з оглядкою, буде чекати до останнього, бо кожне активний рух дається їй важко. Її завдання — створити відхідні шляхи, забезпечити безпеку, а ніяк не бурхливо проводити час, тим більше вона ніколи по своїй волі не стане шукати пригод.

Люди цього поєднання знаків націлені на пошуки відповідального партнера, який допоможе створити матеріальну базу, буде поважати Змію-Рака і бути «при ній». Коли ЗміяРак знаходить підходящого партнера, ось тоді вона здатна боротися за нього з великою відвагою.

Гороскоп Рака, народженого в рік Змії відрізняється більш стабільним емоційним фоном. Це люди, впевнені в собі, не страждаючі комплексом неповноцінності. Вони завжди націлені на результат і йдуть до своєї мети повільно, але вірно.

Якщо ЗміяРак заводить дружбу або любов, то вимагає від партнера практично повної самовіддачі. Вона бажає зробити цю людину своєю власністю і, треба зазначити, пручатися цій натурі досить складно. Змія, як відомо, мудра і досвідчена в життєвих справах, а Рак прівязчів і чекає опіки — у своєму поєднанні ЗміяРак майже гіпнотично впливає на людей.

Такі головні особливості ЗміїРака. Варто зауважити, що люди цих знаків дуже надійні і передбачувані, вони створені для нормального життя і вміють її створювати не тільки для себе, але і для інших.

Чоловік ЗміяРак.

Він людина, налаштована на безбідну, комфортне життя. Не можна сказати, що він готовий на все заради досягнення цих цілей, але рано чи пізно і комфорт, і безбідне життя до нього приходять … Він — дуже сімейна людина і партнер в його житті відіграє значну, якщо не ключову роль. Підходяща друга половина завжди може розраховувати на його допомогу, але і зі свого боку не повинна «розслаблятися». Активна життєва позиція партнера дасть ту саму іскру, віру в щасливе майбутнє, якої, ймовірно, часто бракує чоловікові ЗміїРаку для руху вперед. Для нього надзвичайно важливий тил і розуміння того, що партнер завжди буде поруч у важкий момент життя. Знаючи про те, що в сім’ї повний порядок, чоловік ЗміяРак наважиться на великі справи в ім’я і для блага родини!

Жінка ЗміяРак.

Хороше поєднання знаків для жінки. З одного боку, вона — відповідальна і сильна духом, з іншого боку, дуже налаштована на традиційні сімейні цінності — вміє створювати затишок і комфорт в будинку, напевно любить готувати і завжди підставити своє плече. Це надійна жінка в будь-яких відносинах, але потрібно розуміти — просто так «за спасибі» надриватися вона не стане! Їй потрібні гарантії від чоловіка, а ще більше — його увагу і прояв турботи. Тоді вона віддасть себе цілком близькій людині і сім’ї.

Маючи прекрасні здібності до виживання в найскладніших життєвих умовах, жінка ЗміяРак завжди затребувана!

Добавить комментарий