Загальний гороскоп на 2013 рік Сірої Водної Змії

god_zmei[1]Гороскоп на 2013 рік — Рік Сірої (Водної) Змії. Особливості загальної енергетики 2013 року.

В цілому енергетика року Водної Змії досить гармонійна. Водна Змія «не любить» різких змін і несподіваних подій. Удача буде на боці людей здатних до співчуття, глибоко переживають, відчувають і інтуїтивно сприймають життя. Енергія року вимагає уважності, внутрішнього спокою і певної м’якості при прийнятті рішень. Будь-яка діяльність повинна бути виваженою і відчутої. Взагалі, чим більше буде використана інтуїція — внутрішній голос, тим простіше прожити цей рік гідно і щасливо, без перекосів і різного роду конфліктів.

Новини сайту:пуэр купить украина

При тому, що Сіра (Водяна) Змія стримана, вона не переносить тиску з боку і змусити її щось робити проти волі практично неможливо.

Її не хвилюють чужі правила і установки, вона не схильна слухати інших і діє завжди за своїм розумінням. І в той же час, вона завжди прийде на допомогу і готова зробити все, що від неї залежить, якщо хтось потрапив у біду. Вона не ділить людей на своїх і чужих — вона допоможе будь-кому.

Ось і людям в 2013 році потрібно звертати особливу увагу на своє внутрішнє життя заглянути глибоко в себе, щоб розібратися з тими проблемами, які, можливо, накопичилась за довгі роки активного життя. При цьому не потрібно замикатися в собі, навпаки, краще частіше виходити до людей, щоб підтримати їх добрим словом, увагою або просто своєю присутністю.

2013 Сірої Змії не вимагає зайвої суєти, але сприяє різноманітності. Будь-яке звуження фокусу і монотонна праця може не принести бажаного комфорту, а дасть більше втоми і незадоволеності.

Вірогідні значні зміни в житті людей, але ці зміни швидше стосуються внутрішнього сприйняття самих себе, своїх близьких, свого місця в сім’ї, в житті суспільства і т. д. Все буде йти поступово і більш-менш рівно, якщо зуміти «вловити» цю плавну енергетику року.

У рік Водної (Сірої) Змії вельми ефективні розслаблюючі процедури для душі і тіла, секс — помірний і при цьому якісний. Всього має бути в міру і до душі!

2013 Сірої Змії подарує удачу людям наполегливим, сприйнятливим, що розвиває свій творчий початок. Їх діяльність може виявитися досить ефективною. Енергетика року вимагає мудрості і допускає і навіть заохочує планування, абстрактне сприйняття і вміння витягати з духовних навчань практичний сенс.

Цього року посилюється роль сім’ї та друзів.

Небезпека 2013 може підстерігати людей, охочих контролювати все, що тільки можна. Парадокс полягає в тому, що люди, охочі «тримати руку на пульсі» боятися опинитися в незвичайних умовах і відчути себе вразливими. У 2013 році така тактика тотального контролю може дати зворотний ефект: чим більше бажання «поглинути» і «утримати», тим більше вірогідність «упустити» все, що тільки можна і залишитися наодинці з самим собою без допомоги, підтримки та надійного тилу за спиною.

Добре направити енергію в бік позитивних емоцій від відвідування цікавих місць: театру, виставок, природних парків, модних показів, музеїв і т. д. Сприймаючи красу навколо себе і оцінюючи її людям легше подивитися на життя іншими очима.

2013 наповнений енергією життя буквально до країв і цю енергію потрібно використовувати для творення і радості, для згладжування криз і відновлення після розчарувань.

Добавить комментарий