Змія і Свиня — сумісність

Сумісність в любові Змії і Свині.

Гороскоп любові і шлюбу цієї пари рідко виявляється цікавим для обох. Їм найзручніше перебувати в дружніх стосунках. Навіть ділові контакти в цьому поєднанні знаків рідко мають успіх! А, просто, між людьми такого поєднання мало спільного, а то різне, що присутнє в обох не стимулює розвиток відносин, скоріше — навпаки, зводить нанівець.

Однак, все це — загальні поняття, а в житті чимало винятків із правил. Для пари ЗміяСвиня важливу роль в сумісності можуть зіграти знаки Зодіаку, під якими вони народилися.

Якщо продовжити тему загальної сумісності, то варто звернути увагу на той факт, що обидва вони не відносяться до активних знакам і їм не дістає потенціалу для розвитку своїх відносин. За відсутності такого динамічного начала в парі складається ситуація рівних, нейтральних взаємодій, коли люди знаходяться поруч за звичкою. Якщо союз потрібно зберегти, обидва спробують це зробити, але відносини будуть швидше формальними і діловими, ніж пристрасними і надихаючими.

Глибина і мудрість Змії для Свині не має цінності, а наївність і довірливість Свині буквально виводить партнера з себе. Змія може спробувати натиснути на партнера, щоб він жив ​​за її правилами, але для Свині планування і холодний аналіз, а також відсутність емоційності нестерпно! Кожен бачить у партнері більше недоліків, ніж переваг, а все, що є хорошого в кожного з пари не представляється важливим.

Складуться любовні стосунки чи ні, буде багато в чому залежати від Змії. Вона твердо стоїть на ногах, сильна і витривала, тверезо дивиться на життя і на людей, хороший організатор і виконавець, якщо бачить ціль попереду.

Свиня більш поверхова і дуже емоційна, чутлива. Їй складно робити вибір в житті і залишатися відданою якомусь одному справі або людині. Тому, будучи в союзі зі Змією, вона буде звикати до порядку і в загальному, психологічно залежати від партнера. Чи погано це? Сказати складно. Поруч зі Змією, вона може відчувати стабільність. Партнер стане для неї опорою і навіть надією на щасливе майбутнє.

Для Змії, любов і шлюб зі Свинею може виявитися справжнім випробуванням. Легковажність і відсутність принциповості в життєво важливих для Змії питаннях буде ускладнюватися жвавістю і занепокоєнням її натури. Прийняти такого по-своєму складного партнера цілком і любити його незважаючи ні на що завдання не з легких.

Чоловік Змія і жінка Свиня.

Не дивлячись на сказане вище, гороскоп сумісності в цій парі досить гармонійний. Чоловік Змія захищатиме і направляти жінку Свиню, а вона проявить свої таланти в домашніх справах, в турботі про чоловіка і дітей. Вона довірлива, життєлюбна. Жінка Свиня здатна розвинути в чоловіку Змії вміння любити, сердечність і доброту.

Правда, чоловік повинен надати жінці особисту свободу. Йдеться про реалізацію жінки у своїй професії. Сидіти вдома вона не захоче.

Жінка Змія і чоловік Свиня.

Тут ситуація складніша, оскільки жінка Змія захоче не просто володіти ситуацією, а й чекатиме від чоловіка надійності і активності в ділових питаннях. Плюс до цього, вона спробує прив’язати чоловіка і вчити його «уму-розуму». Чоловік Свиня почне чинити опір, а жінка, можливо, не зуміє чи не захоче його утримувати.

При сприятливому сценарії, жінка відтане поруч з чуттєвим і грайливим чоловіком Свинею. При нормальному матеріальному становищі, союз має шанси на успіх!

Добавить комментарий