Змія і Кінь — сумісність

Гороскоп сумісності в любові Змії і Коні.

Змія і Кінь знаки дуже різні. У них помітно відрізняється погляд на життя, тому досягти компромісу в цій парі буде складно. Дружба і вільні любовні відносини часто вельми успішні, але для шлюбу, який задовольнить обох, потрібно щось ще.

Змія шукає стабільності, по-перше, намагається планувати своє життя, по-друге, і намагається прив’язати до себе партнера, по-третє. Кінь — повна протилежність, тому надії Змії можуть ніколи не здійснитися.

Кінь живе одним днем, не намагається зазирнути в завтра, щоб підстелити соломки заздалегідь. Вона досить вітряною і будь-якими шляхами пручається обмеженням своєї свободи — нехай навіть уявної. Щоб побудувати щасливі відносини, цій парі доведеться чимало попрацювати. Від кожного буде потрібно значна робота над собою щось доведеться поміняти в собі, прийняти партнера таким, який він є, і, нарешті, налаштовувати себе на оптимістичний лад.

Якщо Кінь може дійсно поставитися до вимог Змії відносно легко, то остання навряд чи захоче підлаштовуватися під партнера і відмовлятися від планів і надій заради того, щоб утриматися поруч. Таким чином, перспектива кохання та шлюбу цього союзу буде повністю залежати від установок Змії чи вистачить їй мудрості, щоб зрозуміти хто поруч з нею! Адже Кінь може дати союзу відсутню динамічність, легкість і азарт. Вона розумна і контактна, здатна реалізовувати будь-які проекти. Вона підійде для здійснення багатьох спільних ідей. А енергійність і творча іскра — допомагає Змії відчувати себе потрібною і корисною.

Розсудливість Змії може перемогти будь-які власницькі пориви і тоді, кохання і шлюб напевно виявиться щасливим! При правильному зверненні вона зуміє домогтися від Коні багатьох чинників. У свою чергу, остання, знайде в партнері стабільного і надійного людини, яка завжди підтримає у важку хвилину і дасть правильну пораду.

Чоловік Змія і жінка Кінь.

У цьому поєднанні знаків складно досягти повного взаєморозуміння. Жінка Кінь занадто безпосередня і життєлюбна, щоб відповідати очікуванням чоловіки Змії. Він хоче бачити поруч жінку господиню, яка більшу частину часу присвятить чоловікові і родині. Жінка Кінь зроблена з іншого тіста. Вона, звичайно, любить своїх близьких, готова заради них на багато що, але її бурхливий темперамент і бажання блищати в суспільстві буде постійно посувати її на пошук нових вражень. Вона успішна на роботі, у неї багато знайомих і друзів. Її життя повне яскравих подій. А чоловік Змія буде змушений приймати «нові правила гри» або йти.

Жінка Змія і чоловік Кінь.

Такий союз більш перспективний з точки зору створення сім’ї. Утримувати рівновагу буде простіше, оскільки, жінка Змія швидше зрозуміє і оцінить чоловіка Кінь. Їм буде цікаво разом. Вони зуміють розкрити один в одному найкращі якості, причому навіть невідомі для самих себе. Їхнє спільне життя напевно виявиться яскравою і різноманітною, обов’язково динамічною і радісною.

Однак, варто мати на увазі — люди в цій парі повинні бути духовно розвиненими і мати однаковий рівень освіти. Коли партнери вільні від забобонів і бачать трохи далі свого носа, їм простіше створювати прийнятні відносини. У разі даного поєднання знаків цей момент особливо важливий.

Добавить комментарий