Жінка Змія в шлюбі

Женщина-Змея-в-браке-e1293437227589Жінка-Змія — знахідка для чоловіка, налаштованого на сім’ю і дітей. Цікаві метаморфози жінок цього знака, пов’язані з укладанням шлюбу. Який би вітряної була вона раніше, після весілля ця жінка може змінитися повністю: буде дуже терплячою і стриманою у своїх бажаннях. Ось що робить щира любов і взаєморозуміння між людьми! Ще значніше змінюється сприйняття життя Жінки-Змії з народженням дитини. Загалом, сім’я для цієї жінки справа свята.

Якщо в сім’ї мир і любов, то Жінка-Змія без зайвих прохань і нагадувань вчасно приготує вечерю, погладить потрібну сорочку і т. Д. Але є, як завжди, і одне «але»: якщо чоловік вчасно не приходить додому, а затримується де Що з друзями «попити пивка», то на вечерю він може не розраховувати взагалі.

Для жінок цього знака велике значення має ставлення чоловіка до дітей. Якщо він уважний і ласкавий з дітьми, то Жінка-Змія буде глибоко поважати свого чоловіка і він це буде почувати. Вона створить такі умови, що чоловік поряд з нею буде знати, що він — головний у родині.

Жінка-Змія — талановита господиня, вона вміє створити затишок в домі. Але є у неї і своя особливість — досить яскраво виражена: вона не прощає неувага чоловіка. Він завжди повинен знайти час, щоб приділити їй свою увагу і проявити турботу. Тільки в цьому випадку спільне життя з ЖінкоюЗмією буде щасливою для обох подружжя.

І ще, не треба жартувати з жінкою знака Змії. Не те, що б вона не розуміла жартів: вона не розуміє жартів по відношенню до неї! Загалом, не злите її, а то «помстившись» буде жахливою.

Добавить комментарий