Гороскоп Змії

Змія в китайському гороскопі.

Так уже повелося, що європейські країни не надто шанують змію. Вона зазвичай асоціюється з чимось неприємним і навіть жахливим. Проте в країнах Азії змія, як ви знаєте, дуже шанується і цінується за мудрість, прозорливість і волю.

Чоловік-Змія сентиментальний, приємний в спілкуванні і дотепний, користується популярністю в жіночому товаристві. Жінка-Змія теж користується успіхом у протилежної статі: вона красива, інтелектуально розвинена і вишукана.

Змія не балакуча, схильна до роздумів, володіє сильною інтуїцією і не вірить на слово. Вона завжди відчуває що ж дійсно їй хотіли сказати.

Вона може бути практичною, якщо потрібно, але довіряє більш власним враженням ніж фактам і навіть досвіду. Змії не потрібні чиїсь поради та судження — вона сама знає що і коли треба робити, щоб досягти результату.

Змія послідовна і доводить почате до кінця, відповідальна і не допустить провалу в своїй роботі. Рішення може приймати швидко.

Змія не кинеться у вир з головою і навряд чи захоче дати в борг, навіть, якщо її дуже про це попросять. І, якщо вам вдалося умовити Змію, не поспішайте святкувати перемогу: розрахунок буде сповна і точно в строк. Ви ще не зрозуміли? Може вийти так, що ви сильно пошкодуєте про ту поступку, яку колись зробила вам Змія. Але, на те вона і Змія, якщо захоче — оповиться навколо того, хто їй чимось зобов’язаний і задушить!

Фінансова складова життя Змії не надто райдужна, але гроші, якщо вони їй знадобляться, будуть. Змія знайде гроші і не буде бідувати. До старості Змія може стати скнарою — добре це чи погано? Що ж, така плата Змії за свою лінь. Навряд чи Змія буде орати не шкодуючи себе заради заробітку, але працювати стабільно і з віддачею може, якщо виникне така необхідність.

У любові Змія сама вибирає собі партнера. Вона дуже ревнива і навіть нетерпима. Змія проявляє всі свої амбіції: навряд чи кохана людина буде належати сам собі. Зі свободою партнера буде покінчено раз і на завжди (жінки: бійтеся чоловікаЗмію).

При такому розкладі, як це не дивно, Змія досить спокійно ставиться до позашлюбних зв’язків (думається, це стосується тільки їх самих). Однак, якщо в родині з’являються діти, то життя Змії стає на рейки гармонії і безтурботності. Але, в будь-якому випадку, Змія буде тяжіти над партнером.

Добавить комментарий