Тигр і Дракон — сумісність

Гороскоп сумісності Тигра і Дракона.

Поєднання таких знаків ризикує стати занадто вибуховим. Обидва активні і сильні, запальні й зайняті просуванням в світ своїх ідеалів. У кожного є своя понад задача, яка не завжди формулюється, але відчувається і це відчуття високого призначення рухає як Тигром, так і Драконом. Тут важливо те, як вони навчаться об’єднувати свої зусилля і зуміють здійснювати свої плани, допомагаючи один одному. Їм потрібен також і спільний інтерес, щоб спільне життя виявилася повністю обгрунтованою, осмисленою і корисною для обох.

У любові у такої пари вирують пристрасті. Сексуальна складова займатиме багато часу і стягувати всю нереалізовану енергію. Чим менше творчості, тим більше сексу! Це вельми актуально для пари ТигрДракон. Їм буде потрібно тривалий період, щоб розібратися в своїх бажаннях, в бажаннях партнера, щоб поекспериментувати від душі в спальні і навчитися відокремлювати почуття від справи, емоції від справжньої любові, сексуальне тяжіння від потреб душі. Тут легко заплутатися і піддатися спокусі видавати бажане за дійсне, фантазії за реальність.

Чим швидше Тигр і Дракон знайдуть спосіб взаємодіяти ефективно, тим швидше вони знайдуть у своєму житті той самий вищий сенс. Звичайно, в такому вогненебезпечному поєднанні домогтися рівноваги складно. Якщо один спокійний і врівноважений в якийсь період часу, то в іншого буде «перекіс» і він просто «піде в рознос». Їм потрібно знаходити спосіб допомагати партнеру, а не шукати можливості постійно щось доводити. Через сварки йде цінна життєва енергія, йде позитивний настрій і поступово руйнується будь-яка основа самих хороших на перший погляд відносин.

Тривалі відносини між ними можуть будуватися на взаємоповазі. Дракон активно діє, йде вперед недовго роздумуючи — йому це не потрібно. Він спирається на інтуїцію, на природну кмітливість і силу духу. Ця мудрість Дракона вельми корисна для Тигра, який більше сильний інтелектом і стратегічним плануванням. Тигр дальновиднее Дракона і краще розуміє суть речей, людей, процесів, ситуацій. Звичайно, їм є що обговорити! Протиборство тут не доречно і згубно не тільки для союзу, а й для кожного в цій парі. Нерозумно втрачати час на «розборки»! Набагато корисніше «просувати» один одного вперед, даючи один одному щось своє.

Чоловік Тигр і жінка Дракон. Хороше поєднання для обох при умінні тримати рівновагу і при чіткому розумінні необхідності бути разом. Такий творчий союз цікавий в перспективі. Чоловік Тигр заінтригований жінкою Драконом, її талантом перетворювати мрії в реальність. Вона може стати опорою по життю і музою для душі, натхненницею на подвиги.

Чоловік Тигр теж стимулює жінку Дракона на активну діяльність. У такому любовному союзі багато веселощів, рухливості і яскравості почуттів. Вони розвинені інтелектуально і відкриті для нових вражень. Головне, жінка Дракон не повинна вести себе занадто ексцентрично і встигати піклуватися про близьких. Чоловік повинен заохочувати в жінці тягу до домашнього господарства.

Жінка Тигр і чоловік Дракон. Відносини в цій парі важче врівноважити, якщо жінка Тигр буде байдужа до своїх обов’язків дружинигосподині. Чим більше вона буде зайнята собою і своїми інтересами, тим менше можливостей створити сім’ю з чоловіком Драконом. Звичайно, подорожі і розваги це — здорово і необхідно, але навіть чоловік Дракон шукає тихої заводі, щоб було де перевести дух, відпочити душею і тілом від щоденного жорсткого робочого ритму.

Жінка Тигр повинна поєднувати в собі і гнучкість, і мудрість, і темперамент, інтелект. Вона повинна бути самодостатньою і різнобічно розвиненої, розуміючою. В обмін за турботу, він відкриє жінці незнайомі світи, поведе за собою і дійсно захопить її! А їй тільки це й потрібно.

Добавить комментарий