Загальний гороскоп Дракона

Гороскоп дракона. Не все те золото, що блищить.

Цей знак дає своєму власникові швидкість реакції, велику життєву силу і активність. Дріб’язковість, лицемірство і лихослів’я не характерні для Дракона. Він чесний і відкритий. Можна здогадатися, що дипломатія — не його сильна сторона. Його девіз: «Правда до кінця, якою б гіркою вона не була!»

Дракон не настільки наївний, як Свиня, але вельми довірливий і обдурити його легко. Тільки обманювати таких людей — великий гріх …

Дракон — дуже тонка і чутлива натура. Йому не треба «багато» і «довго», щоб здали нерви «достатньо однієї таблетки»: заводиться Дракон з пів обороту! Він схильний хвилюватися через дрібниці, тому з віком слід якось стримати свої пориви в тому сенсі, що надмірні хвилювання дуже небезпечні для здоров’я організму в цілому, і серця зокрема. Шановні Дракони бережіть своє серце!

Характер Дракона допитливий, він завжди і в усьому прагне досконалості, а тому вельми вимогливий не тільки до себе, але і до інших.

Як ви зрозуміли, Дракон вельми дратівливий і може занадто напористо висловлювати свою думку з якогось питання, але його варто слухати: шукайте за емоціями раціональне зерно!

Дракони різнобічно розвинені, талановиті люди, інтелігентні і великодушні. Навряд чи вони відчувають коли-небудь крайню потребу. У кожному разі, йому дістає витривалості й енергії домагатися бажаних результатів. Цілеспрямованість — теж риса Дракона.

У любові у Дракона киплять пристрасті, але не скільки у нього самого, скільки у тих, хто ризикує зв’язуватися з Драконом. Любовні розчарування для Дракона не характерні — вони рідко люблять посправжньому: навколо стільки всього цікавого … А ось партнери Дракона страждатимуть.

Дракони рідко одружуються в молодому віці. Та й взагалі, холостяцьке життя їм більш до смаку. На самоті Дракон почувається щасливішим.
Share Button

Добавить комментарий