Чоловік Дракон в шлюбі

Чоловік-Дракон, як правило, одружується досить пізно, якщо взагалі вступає. Партнер повинен задовольняти всі його потреби, але при цьому бути ще й вірним другом. Ясно, що партнером ЧоловікиДракона може бути тільки неабиякий і сильний духом чоловік. Якщо такий чоловік зв’яже себе узами шлюбу з жінкою, яку потрібно постійно опікати, то такий шлюб стане для нього кайданами на все життя. Ось така дурниця виходить. Сильна жінка поряд з Драконом не повинна ображатися на його неувага, оскільки дбати він буде тільки про себе.

Але це ще не все. Чоловік-Дракон хоче слави і захоплення. Тому, з урахуванням всього вище сказаного, його половинці потрібно вміти захоплюватися своїм ЧоловікомДраконом. Після вступу в шлюб такий чоловік стане владикою і повелителем. Його дружина, якою б вона не була, придеться задовольнятися другою роллю, адже кермо влади завжди будуть в руках ЧоловікиДракона.

Розлучення для ЧоловікиДракона не стане трагедією всього життя, навпаки, йому стане набагато легше.

Взагалі, Дракон — один з небагатьох знаків, представники якого цілком можуть обходитися без родини. Так їм ніхто не заважає і, що важливо, не створює зайвих проблем. Можна кожен день радіти свободі і жити повним життям, адже будь-які обмеження, а вони неминучі в сімейному житті, приводять ЧоловікаДракона в ступор він перестає бути самим собою. Ось так важко буває в житті …

Добавить комментарий